Голямата тема за малките масла

  • 125 909
  • 684
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
Аз не мога да кажа, защото го ползвам само за косата Peace

# 76
  • Мнения: 2 225
Serendipity в опаковката има листче до тубичката.Вземи го и го прочети!!! Whistling Там  описано подробно не само за бадемовото,но и за всички останали.

Хвърлих един поглед, ще го прочета по-внимателно. Embarassed

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 779
Serendipity в опаковката има листче до тубичката.Вземи го и го прочети!!! Whistling Там  описано подробно не само за бадемовото,но и за всички останали.

Това листче е леко стряскащо откъм съдържание, особено ако не си си купувал досега продукти на Икаров. Голям роман, голямо нещо. Можеха да пишат поотделно за всеки продукт.  Tired
Serendipity там е обяснено най-добре, тези масла като цяло са мултифункционални, не се притеснявай даже сама да експериментираш.  Peace

# 78
  • Мнения: 422
И аз в момента не се сещам,затова обаче се сетих,че в листчето е описано мноооггооо подробно.Има отговори на всички твои вьпроси!! Flutter

# 79
  • Мнения: 2 225
Прочетох листовката, има интересни неща, но общо взето за всички масла пише горе долу едно и също с малки разлики. Crazy

Сега отворих бадемовото - е не е синьо, само опаковката е такава Joy, но не мирише на нищо, всички масла ли нямат мирис??

# 80
  • Мнения: 3 050
Разбира се че няма син цвят, а по принцип е препоръчително да нямат мирис-ако имат значи не са в годност или са гранясали... Поне аз това знам Peace

# 81
  • Мнения: 2 829
А какъв е този стимулант за коса? Предполагам подпомага растежа. Някой ще ми обясни ли как се ползва моля? Колко пъти дневно, на мокра/суха коса и т.н.?

аз съм много доволна от стимуланта на икаров за коса
стоя колкото ми позволя свободното време --и по 4-5 часа съм откарвала с него,слагам една шапка за баня ,да не се разтича много ,и така

Моята коса е суха и изрусена ,така че добре прецени
най-много да се наложи 2 пъти да измиеш със шампоан

иначе--как действа--при мен-подобри еластичността на косъма,омазнява ми косата(моята както споменах е сухичка)
стимулира ми растежа

понякога го добавям   в маските ,които си правя с хума -вместо зехтин Peace

Серпентин--бадемовото е с много широко приложение--
в маски за коса,за лице
като бодимилк можеш да го ползваш.............


АЗ ,стимуланта го слагам на мръсна коса-----2 пъти в седмицата си мия косата--колко е замърсена-сама прецени

според мен,ако си слагала  лак за коса ,пяна и тн-тогава е по-добре да я измиеш и тогава да нанасяш стимуланта

# 82
  • Мнения: 2 829
да добавя--стимуланта го открих преди3-4 години някъде-,когато се изсветлих на няколко пъти и 4 месеца след това се накъдрих
както се сещате положението беше отчайващо Mr. Green

след 1 месечна употреба почти на всяко миене -ползвах стимуланта--имах видим ефект

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 5 286
Ползвам маслата на Икаров след баня при децата ми - с АД са.
Доволна съм от маслото от макадамия, но ми идва скъпо /в по-малка от др. опаковка е, не 50, а 30мл. и е два пъти по-скъпо, а ги мажа и двамата всяка вечер целите/.
Сега пробвам сусамовото.
Бадемовото не им действа добре, първо него пробвахме.
Посъветваха ме да пробвам ленено масло /но мисля, че Икаров няма/ или кокосово масло - за атопичната кожа.

Знае ли някой дали имат по-големи разфасовки или може и на друг производител да бъдат тези масла?
А кои други масла са подходящи за мазане при деца с атопична кожа?

# 84
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 598
Ползвам маслата на Икаров след баня при децата ми - с АД са.
Доволна съм от маслото от макадамия, но ми идва скъпо /в по-малка от др. опаковка е, не 50, а 30мл. и е два пъти по-скъпо, а ги мажа и двамата всяка вечер целите/.
Сега пробвам сусамовото.
Бадемовото не им действа добре, първо него пробвахме.
Посъветваха ме да пробвам ленено масло /но мисля, че Икаров няма/ или кокосово масло - за атопичната кожа.

Знае ли някой дали имат по-големи разфасовки или може и на друг производител да бъдат тези масла?
А кои други масла са подходящи за мазане при деца с атопична кожа?
някъде по горе писах 4е дъ6теря ми е с атопи4на кожа, най добър резултат дава кокосовото масло.... купувам го в опаковки по 1лза съжаление  се втвърдява на стайна температура, така 4е го вте4нявам на водна баня, и после го наливам в големи кутии от крем( по 500мл) така ми е по лесно, за6тото  така го вземам с ръка, а ина4е е в 6и6е, трябва да го затоплям всеки път.... голяма хамалогия....

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 5 286
А откъде го купуваш? На кой производител е? А колко струва?

# 86
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 598
Купувам го от билкова аптека, цената е 15 евро, и е някаква испанка марка.... 6те проверя в някоя аптека... аз си го познавам като го видя, а после в къ6ти го разфасовам  в кутии и не съм обърнала внимание коя то4но е....

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 5 286
sl, не си ли в БГ?
А 15 евро/л. е добре като цена - 30лв., маслото от макадамия ми излиза около 22лв. за 200мл./като го сумираш: 30мл. са 3 - 3,50лв./  Thinking
Много се надявам сусамовото да ми свърши работа, че идва къде-къде по-евтино, но мисля и да пробвам и останалите, все пак, стига да ги намеря ... Peace

# 88
  • Мнения: 402
Аз ползвах бадемово масло и масло от пшеничен зародиш и през двете си бременности. Ползвам и масло от жожоба смесено с розова вода за почистване на лицето и очите. Пробвала съм 4-5 вида от маслата на Икаров и от всички бях доволна.

# 89
  • Мнения: 1 801
Цитат
Пробвала съм 4-5 вида от маслата на Икаров и от всички бях доволна.
Wink Натуралното си е натурално! Обичам ги тези масла!  Heart Eyes  Peace
Цитат
... а по принцип е препоръчително да нямат мирис-ако имат значи не са в годност или са гранясали... Peace
Моето масло от пшеничен зародиш има някакъв лек не особено приятен мирис  Thinking дали не е нещо наред?! Отворих го преди 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт