На кое число си получавате заплатите...

  • 4 644
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Ако продължавате да висите по цял ден във форумите, скоро няма да получавате никаква заплата, а помощи за безработни. Simple Smile Това важи и за мен, разбира се Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Ако продължавате да висите по цял ден във форумите, скоро няма да получавате никаква заплата, а помощи за безработни. Simple Smile Това важи и за мен, разбира се Simple Smile

Аз не работя Grinning

# 17
  • Мнения: 5 577
Ако продължавате да висите по цял ден във форумите, скоро няма да получавате никаква заплата, а помощи за безработни. Simple Smile Това важи и за мен, разбира се Simple Smile

Аз не работя Grinning

аз съм болничен Grinning

Благодаря ви за отговорите

# 18
  • Мнения: 600
на 30/31 или 1ви. не приемам никакво закъснение, но не се е и случвало. 3 дни преди края на месеца започваме да мрънкаме на счетоводителката,  за да не забрави, защото е страшно разсеяна Mr. Green

не знам кога е редно да се получават заплати. мъжът ми взима на 20то число за предходния месец. това ми се струва късно. като цяло смятам, че няма значение точно кога в месеца, стига да е на еднакъв интервал от време.

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Благодаря ви за отговорите

Моля, пак заповядай Peace Мъжа ми взима аванс на 15-ти, заплати превеждат края на месеца, и при него повече от 2-3 дни забавяне не е имало, и то тогава беше по празници, май Великден или някакви еврейски щуротии, иначе няма проблем Peace

# 20
  • Мнения: 378
Ако продължавате да висите по цял ден във форумите, скоро няма да получавате никаква заплата, а помощи за безработни. Simple Smile Това важи и за мен, разбира се Simple Smile

Аз не работя Grinning
А аз в майчинство!

# 21
  • Мнения: 4 965
Ако продължавате да висите по цял ден във форумите, скоро няма да получавате никаква заплата, а помощи за безработни. Simple Smile Това важи и за мен, разбира се Simple Smile

Аааа, Сели  Hug, някои сме като Наполеон и тъчем едновременно на няколко стана (ууупс, компа). Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 818
на 5 и на 25. Забавяне е имало най-много с ден, заради празници.

И при мен е така. Забавяне от месец, месец и половина, ми се струва недопустимо.

# 23
  • Мнения: 33
Вали-гърми: 10-то число заплата, 25-то число аванс. Дано винаги да е така Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 208
На 15 число по договор, но обикновен но ден два по рано. До сега само веднъж е имало забавяне с две три дена, заради промяна на счетоводната програма. Дано и за в бъдеще да е така.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
На 28-и за текущия месец. Никога не са закъснявали,освен ако не е събота или неделя,но тогава обикновено ги превеждат в петък.

# 26
  • Мнения: 3 405
На 15-то за предходния месец.
Бавенето на заплатите говори лошо за фирмата. Има финансов проблем обикновено.

# 27
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
аз работя в държавна фирма и заплатите са получават около 25 число на съответния месец, аванс около 10-то число.
Мъжът ми работи в частна фирма заплата получава първата седмица на месеца

# 28
  • Мнения: 7 430
Кво значение има на кое число...Важното е заплатата да е минимум четирицифрена и първата цифра да не е нито едно нито две....

Уха....не е зле...
Аз не мога да ти отговоря, понеже 4г вече не получавам заплата Tired

# 29
  • Мнения: 3 423
Максималното забавяне, което мога да понеса са 5 дни... Месец и половина- немислимо!

на кое число е нормално да се получават възнагражденията, според теб?

Нормално е авансът след свирка,
заплатата - след анален секс. Все
тая на коя дата. Незабавно да е.

Общи условия

Активация на акаунт