ДЕ - 65 или диплома боб вари ли?

  • 18 342
  • 310
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 911
Добър вечер, дами!
Отивам при МакДрийми, ще ме иzвинявате, но утре ще чета подробно.

# 61
  • Мнения: 3 521
Нещо ми се губи Приятелка Thinking? Мон Шери, ти като комшийка чувала ли си я?

А що възмУтените граждани не пуснат подписка срещу простотиите, които се леят от Биг Брадър, Вип Брадър и пр.? newsm78

# 62
  • Мнения: 1 768
Нещо ми се губи Приятелка Thinking? Мон Шери, ти като комшийка чувала ли си я?

Дамм,виждам я и я чувам.Добре е,но е много заета и не и остава време за форум. Peace
Скоро трябва да се появи  де. Wink

# 63
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!
Ей, пак родих тема за спор и идея за нова тема.  ooooh! Само дето пропуснах кълбалясването.Все пак се радвам, че ви инспирирах. Писахте, триха ви, никой  не разбра какво питах освен Сърфи- А именно- как попълвате формулярите, където пише беруф? Laughing Обаче, моля не ми отговяряйте- просто исках да поясня, че стана смислово недоразумение Mr. Green

Да се похваля и аз-  тръгнахме на музикална градина.  Ето подробности. www.ifem.info Курсът е Tierwelt за деца до 3 години. Сега си чакам CD/то и инструменти. Татяна, ти беше пускала линк за вашите музикцверге, ако може да ми дадеш линк пак. Мерси!  bouquet

# 64
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 800
Пускат подписка, щото не са чували ДБ как ги реже в ДСДС Joy
Аз докато си дойда от курс, вие изписахте де що страници имаше, удариха ви катанеца, че и нова тема пуснахте. Само дето не схванах аз кво му напрайх на модера, че ме затри и мен newsm78 Не ми е нецензурно мнението, не съм плюла никой, само честитих на Татяна.
Та понеже ме затриха - Татяна, още дълги години щастлив семеен живот и много любов!   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 610
Пу, ква съм загубена, съвсем забравих !Добре, че Гея ме напомни.
Татянче, честито, честито, и пак честито!  Laughing
Ей,със сълзи се смях на МИ /марая кери отново/

# 66
  • Мнения: 1 768
Риен,каква е таксата за муЗикалната детска градина? Peace

При нас е между 8 и 10 евро на час.Но вЗимат деца от година и половина. baby_neutral

# 67
  • Мнения: 3 521
При нас е между 8 и 10 евро на час.Но вЗимат деца от година и половина. baby_neutral

 Shocked, каква е тая гъзарска градина, бе Шери-Шери-лейди. При нас и двете са 46,50 гроша за 15 пъти по 45 мин.
В Нюрнберг имаше ангеботи и за по 30 пари, но ми беше неудобно откъм транспорт. Децата са от година и половина до 3.
Има обаче един друг курс, който ни допадна повече с дребната - Minis in Bewegung - нещо средно между гимнастика-балет-аеробика-танц с елементи на балансиране Laughing . Мисля там да се мелднем, че вече я усещам как и писва от мен Rolling Eyes.

Татяна, и аз пропуснах май да ти честитя - наздраве и много да се обичате.

Добро утро!

# 68
  • Мнения: 1 768
При нас е между 8 и 10 евро на час.Но вЗимат деца от година и половина. baby_neutral

 Shocked, каква е тая гъзарска градина, бе Шери-Шери-лейди. При нас и двете са 46,50 гроша за 15 пъти по 45 мин

Ми такива са цените при нас за тези удоволствия.И където и ходих да питам,всички групи са аусгебухт. #Crazy

Ще се наложи да поизчакам до лятото.

Крабел и шпилгрупе съЩо е по 10 евро на зитцунг.Там където ние ходим е обаче беЗплатно,понеже една приятлека сама я органиЗира и ни предоставиха едно кафе,в което да си провеждаме шпилгрупето.

Имате ли проблем с пращането на съобщения във форума?На мен от вчера само ми zабива. Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 2 907
Здравейте мадами, много сте бързи с писането, само един ден ме нямаше  Simple Smile

Аз съм много щастлива, вчера ми се случи изненадващо хубаво нещо. Нали ви писах, че след сватбата, цел номер едно стана да си намеря работа и съответно да се преместим в Страсбург. Изпратих миналата седмица 18 бевербунген, всичките за града. Оттогава като взеха да се връщат, общо 5 ми отказаха засега. И вчера ми звъни телефона към обяд. Викат ме на интервю! И то там където най-малко очаквах. В АРТЕ, френско/немската телевизия, където си бях пратила кандидатурата като помощник-редактор. Така че вчера се разбих по влакове, че докато намеря телевизията, голямо вълнение беше. Интервюто, ако изобщо мога да го нарека така, мина според мен ок. Единствената грешка май беше, че му извадих на милия чичо, дипломата ми по синема аудио-визюел и той с усмивка ми каза, че мога да си я прибера и че практиката е нещо съвсем различно. А аз с тази ми диплома успях да вляза в ФУ Берлин, където имаше нумерус клаузус от 14 човека за цяла Германия. Та, ето ви пак материал за дипломите. Ще си я скътам на топло и повече няма да я размятвам, че май беше тъпо. Дано сега ми се обадят и ме извикат на проба  Praynig

Ще ви чета следобед, че сега излизаме с плъхи на слънце.

# 70
  • Мнения: 911
Wow, ARTE, това zвучи страхотно! За таzи работа бих ти zавиждала най-искрено и интенzивно. Стискам палци да се получи fingerscrossed
Което ме подсеща, че добрата новина на Нат май не беше чута, честито и на теб, да ти върви по вода в новата работа!

# 71
  • Мнения: 11 327
Гледам, че изядохте боба вече и сте наблегнали на идеята за срещата Mr. Green
Предлагам 12 или 19 като дати. В парка на Манхайм ме устройва с моите природни бедствия. Приемат се и други предложения за среща. Моля и за алтернатива някъде навътре, че април обича да прави изненадки.
Предложих тия дати, защото аз лично не мога на 5 - имам концерт. Crazy
Мистик, стискам де що имам палци! Да ви чакам ли?
Много искам и аз концерт, ама август ще съм просто едно търкалящо се буренце и хич няма да ми е до РЕМ и Рейдиохед hahaha

# 72
  • Мнения: 3 521
Мисти, стискам палци и аз  Hands Thumbsup .На кой ще оставяш малката, когато започнеш работа?
Нат, комплект палци и за теб. fingerscrossed
Хайде пък на заплата да почерпите Mr. Green  
Проблеми с форОма и аз имам. ХТТП>Сървър проблем- бла-бла.

# 73
  • Мнения: 508
Нат ка3а, че работата е сигурна и човекът ка3а, ще видим, та 3атова сигурно никой не и обърна внимание Wink
Дано станат и на двете. Радвам се искрено на такива новини.
Татяна, ние вече имаме две столчета 3а кола.

# 74
  • Мнения: 2 567
Веч, нищо не пречи. Аз в 8я месец ходих на Мадона  Heart Eyes
Мисти и Нат, стискам ви палци!  bouquet
Мон Шери, музикалната детска градина при нас за бебета от 4 до 18 месеца е 64 евро за 8 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт