ДЕ - 65 или диплома боб вари ли?

  • 18 439
  • 310
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 911
Мен най-много би ме раzвълнувал концерт на Police, макар и да обичам Radiohead.

# 76
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мен най-много би ме раzвълнувал концерт на Police, макар и да обичам Radiohead.

моля стига пускайте мухи!!!

и аз искам POLICE , пари и време нямам.  #Cussing out незнам как все на мен ми се случва.  Tired

преди нямах ред в гардероба, а в главата ми всичко беше под конец.
откак се събрах с немците и видях как си подреждат гардероба и живота и настана хаос в главата ми!!!

някой ми открадна слънцето.  Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 911
не знам как все на мен ми се случва.
преди нямах ред в гардероба,
а в главата ми всичко беше под конец.
откак се събрах с немците
и видях как си подреждат гардероба
(и живота)
настана хаос в главата ми.

някой ми открадна слънцето. 


Ася, днес си много поетична Laughing

# 78
  • Мнения: 461
Аз ще се похваля недвусмислено, ако стане работата. Засега шефа не си е казал тежката дума. Другата седмица ще ходя 2 дни на пробеарбайтен и като се върне шефа от отпуска по-другата седмица, ще стане ясно.
Сега трябва да се обадя на все още шефа ми, че след като 1 седмица бях болна, за другата искам 2 дни неплатен отпуск. Дали ще ми се зарадва?

Мистик, стискам ти палци да успееш. Пък за дипломата, и моята никой не е поискал да я види, ама друго си е да знаят, че я имаш. Мое мнение.

# 79
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Ася, днес си много поетична Laughing

аз съм родена под знака на луната, завися от нея...

кой знае в коя фаза е.
май се смени, защото депресията ми изчезна, остана мързела само. Wink
обаче от поетичността ми и красноречието страда половинката и свеки, защото още не съм си дооблизала ортодоксалната рана.  Twisted Evil

обадих се на застрахователя. не са превели парите, защото сметката била  с 3 Е по-висока от лимита им.  Shocked
трябвало аз да я платя, а те после ще ми преведат парите.
другата са я платили. Simple Smile
разговарях с Victoria, те са Risikoträger.
утре ще им пусна нови фактури...  Crazy

# 80
  • Мнения: 3 521
"Гардероб" и "подреждане" са две мръсни думи. Следващият пост, в който ги срещна ще ме накара да натисна "Информирай пъдаря", много моля, въздържайте се от употребата им или поне предупреждавайте, за да пропускам да ги чета Crossing Arms
Благодаря за проявеното разбиране.

# 81
  • Мнения: 3 423
Мистик, стискам палци за АРТЕ. Моя приятелка
работеше за тях, наполовина българка, много
беше доволна, дано да те харесат и поканят!!!

Гледам, честитите на Татяна, не знам кво, ама честито!

Що се отнася до писането на професиите из
разните му там формуляри, пиша, каквото ми е
изгодно в момента и според формуляра, който
попълвам. Напоследък пиша Kommunikationswirtin.
Никога не съм писала Hausfrau, щото не съм такава!

Голям ад в града. Има Туристическа борса, народ от
цял свят се е стекъл да се фука със забележителности,
пък Верди са блокирали транспорта. Няма ни автобуси,
ни S-Bahn, ни U-Bahn. И такситата са блокирани. Гледам,
народът си джитка пеша и не мрънка. Добре, че не вали.

# 82
  • Мнения: 4 138
много харесвам Арте. Мисти, знам, че ще те вземат. ти си моята гордост. после ще почерпиш.

# 83
  • Мнения: 1 610
Музикална градина 15 евро на месец, един път седмично по 30 мин.- 45 мин.
И аз харесвам арте, Давай Мистик..Айдеее наш'те,,,,тум тум ту ту ту тум/ това е барабан/ Mr. Green
Ася, изкопирах те...  bouquet

# 84
  • Мнения: 117
Дубрютру момичета. То вече не е много утро, а май си е всьщност кьсно утро-добро да е. И аз ще стискам палци на Мистик-дано,дано,дано! Телевизията си е добра, не е за всеки, но на мен пьк ми е интересна.Различна е някак си.Две вечери вече гледам от 8 филми за природните чудеса и какво могат хората от това да научат-много любопитно. Дават и разни стари филми, *дьлбоки* им викам аз Wink, и гледам като ми се плува на дьлбокото Simple Smile




преди нямах ред в гардероба, а в главата ми всичко беше под конец.
откак се събрах с немците и видях как си подреждат гардероба и живота и настана хаос в главата ми!!!

някой ми открадна слънцето.  Crossing Arms


Наистина звучи хубаво,пьк и е вярно Grinning

"Гардероб" и "подреждане" са две мръсни думи. Следващият пост, в който ги срещна ще ме накара да натисна "Информирай пъдаря", много моля, въздържайте се от употребата им или поне предупреждавайте, за да пропускам да ги чета Crossing Arms
Благодаря за проявеното разбиране.
НАПЬЛНО ПОДКРЕПЯМ! Sunglasses
Може ли някой да ми подскаже някоя програмка за интернет, не зная как се наричат-става дума за програма, която ти издирва най-ефтиния доставчик на нет в момента и те свьрзва с него. В момента сьм с oleco и искам да сравня.  bouquet

# 85
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

как в google ходят да хапват  Joy

Гарга, нямам идея... newsm78

# 86
  • Мнения: 2 567
Ако някой го вълнува: Ikea Hochstuhl wurde zurück gerufen!

# 87
  • Мнения: 117
И нашето столче е от Икеа, но не е този модел, пак е дьрвено, ама е светло и няма решетки отпред.
Рових малко в нета,но няма надежда да ни огреят скоро льчите на това чудо на прогреса DSL. Ама като живеем на *врьхта* на географията #Crazy
 Здраве да е, това да ни е проблема Grinning.А хората какви проблеми имат да решават.... Hug

# 88
  • Мнения: 7 605
Гарге, и при нас нема кабели но си имаме Функ ДСЛ, виж дали и при вас няма  Peace

НаШето муz. у4илиЩе е 24?/месец, сеансите са по 45 минути. Голям кеф  Grinning  Риен, ето линк, не пиШе кой zнае какво http://www.musikschule-huenstetten.de/unterr/wichtel/wichtel.htm

Лиске и тук ста4куват. Е, не в селото  Wink но тук в Оффенбах и май и във Франкфурт, Зима да каже  Thinking

# 89
  • Мнения: 707
Здравейте,
и при нас стачкуват, ама градчето е толкова малко, че едва ли е засегнало работещите (освен тези, кото работят в Мюнхен).
Стискам палци на Нат и Мистик за работата, че е хубаво да си сред хора, а и някой друг цент в повече няма да навреди  fingerscrossed.

Я да ви питам за райзебет. Искам да купя едно за БГ, за да спи девойката там, че е много шавлива нощем, но от това което прочетох малко се колебая. До каква възраст максимум се ползва леглото, че в един сайт пишеше "докато детето стане 14 кг." Има ли нещо подобно, какви са вашите впечатления? Дъщерята е около 11,5 кг. и ако наистина е така, то не си струва  newsm78.
Благодарско  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт