Kak da si go varna

  • 5 117
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Ами щом се е осъзнал,какъв му е проблема тогава,събирайте те се и се обичайте.
Явно не се осъзнал чак до там  Wink .


По темата - забрави го и си търси пътя.

# 16
Този човек никога няма да ти се отдаде напълно. Винаги ще има съмнение, че свързвайки се с теб е изпуснал нещо по-добро. Аз мисля, че трябва да се освободиш от него.

# 17
  • Мнения: 2 759
                     Той на колко години е?

# 18
Човек като губи не знае какво печели,но не мислите ли,че понякога,обсебени от емоции,взимаме решения,за които след време съжаляваме.Той е на 27.Никога не съм го виждала толкова объркан.Говорили сме много,обсъждали сме всичко - дори повече отколкото,когато бяхме заедно.И двамата се обичаме.Въпреки че малко се съмнявам в неговите думи,защото ако обичаш някой няма да го кара6 да страда и непрекъснато да го нараняваш дори и несъзнателно.Явно обича и другата.Не съм му задавала този въпрос,защото просто не искам да си го причинявам.
Опитвам се да го забравя,но сърцето ми не иска и това е.Почти всяка нощ го сънувам.Ужасно е.Това не го пожелавам дори и на най-големия си враг.Преди съм си мислила,че никога не бих простила подобно нещо,но...Хората са казали "Голям залък глътни,голяма дума не казвай".Докато не ти дойде на главата не можеш да знаеш нищо.
Ще почакам още известно време,нямам друг избор.След като си го искам...

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
А тази другата знаеш ли кога се е появила всъщност,дали не е било преди да се разделите?

# 20
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз пък бих му дала шанс...ако е дълготрайна връзка..може и да си заслужава....винаи има трудни моменти.Лощото е че сте загубили духовното по между си, но един здрав секс и по откровенни думи лице в лице може и да свършат работа.

П.С.За да си го върнеш, смятам че е редно не само даму отговаряшш на обажданията, но и да му звъниш ти.Иначе показваш безразличие...а така няма как да го убедиш в бъдещето на тази връзка...Постави веднъж завинаги ребром въпроса, в някакви граници да реши...ако ли не просто едно последно довиждане и си смени телефона...не можеш цял живот да чакаш умуването му.

# 21
А тази другата знаеш ли кога се е появила всъщност,дали не е било преди да се разделите?

И на мен са ми минавали подобни мисли през главата,но по негови думи се е запознал с нея след като се разделихме Sad

# 22
  • Мнения: 186
Така прави човек,който не знае следващия момент къде ще го засърби.Оставя си вратички,ако случайно му се прииска да е с теб да ти звънне.А и на секс може да разчита,ако остане на сухо.Какъв по-добър вариант от този?!Ако бях на твое място щях да бягам с 300 от него.В тези отношения няма чувства-само интереси doh

# 23
  • Мнения: 803
Имала съм подобна връзка. Разделяхме се, събирахме се, уж все се обичахме. До следващия път. Ужасно е, непрекъснато да се чудиш колко ще продължи поредното събиране и какво иска всъщност този човек от теб. Накрая не издържах и прекратих всичко това. Още не ми е минало и още го обичам. Но не се мразя достатъчно, че да остана с човек, който не знае за какво съм му. Мога да приема да бъде щастлив без мен, но не мога да приема да е нещастен с мен.
Съветът ми е да продължиш напред. Стомната вече се е счупила. Дори да се съберете, никой не може да ти даде гаранция какво ще му хрумне след известно време. И наранената пак ще си ти. Така че, спести си го този път. А, и спри да му оставяш вратички. Защото така не можеш да го убедиш в сериозността на намеренията си да продължиш с живота си. Както и други са те посъветвали - заеми някаква твърда позиция и я устоявай.

# 24
  • Мнения: 327
мисля,че не можеш да разчиташ на това момче,май само те използва отпиши го окончателно и вземи живота си в ръце.Желая ти успех!

# 25
  • Мнения: 408
И аз мисля че трябва да скъсате всякакви връзки.Такива раздели,събирания....и то още преди брака,за мене такава връзка няма бъдеще.Това е моята гледна точка и така мисля ,но може да има изключения,не знам.Моят съвет е гледай напред и го забрави.

# 26
  • Мнения: 592
Да те просветя малко, mg /MG/ - с твоя ник нейм се произвеждат в Германия едни от най-качествените картечници в света, и в НАТО ги ползват. Те това заслужавате и двамата  #2gunfire Тя цялата работа вмирисана, ти си тръгнала да се чудиш и да си изясняваш - да си чула поговорката - един път стомна за вода, втори път ... Не виждам на колко години си /мразя ги тези анонимни истории/ ама действаш като закъсала тинейджърка - един е мъжа /обикновено най-големия гамен в класа/ и това е - любовта на живота ми. Само не ми казвай, че той не е такаъв!  Stop Стегни се, сложи дебела черта и стига с тия "болки" - знам че отстрани е лесно, но те уверявам, че съм абсолютно наясно със ситуацията - минал съм и не искам и да се сещам. Чертата и само напред! Успех! /иначе изглеждаш на глупавата, да не казвам друга дума, в ситуацията/

# 27
  • Мнения: 76
Напълно те разбирам.В същата ситуация съм от вече две години. Ужасно е. Той не е сигурен дали точно ти си жената за него,хем те обича,хем обаче има и нещо друго,което и той не знае. И ти си същата:обичаш го,и хем знаеш,че раздялата е била правилното решение,хем обаче е голямата ти любов. Ще ти кажа за себе си какво разбрах: той не иска да те нарани,но те оставя като резервен вариант,което според мен е много обидно. При мен е същата ситуация и съм адски обидена,но пуста му любов.А за теб..,според мен те е страх че няма да срещнеш друга голяма любов. При мен нещата седят точно така,и се измъчвам две години вече. И знам болката колко е голяма. Съчувствам ти искрено.

# 28
  • Мнения: 1 447
И аз мисля че трябва да скъсате всякакви връзки.Такива раздели,събирания....и то още преди брака,за мене такава връзка няма бъдеще.Това е моята гледна точка и така мисля ,но може да има изключения,не знам.Моят съвет е гледай напред и го забрави.
И дано намериш мъж до себе си който те заслужава успех

Общи условия

Активация на акаунт