Начинаещите ФОТОШОПки показват своите творения, създадени с много вдъхновение-13

  • 20 634
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
val_stef, толкова бързах да се запиша, че изобщо не видях, че си пуснала рамка  Embarassed Чудесна е - много ми харесва  Grinning И всичко така добре се връзва....

# 16
  • Мнения: 804
Запис и от мен.
Не ми остава време за фотошоп и форум напоследък...

# 17
  • Мнения: 219
Възхитена съм от темата, браво на вас момичета! Скоро се надявам и аз да се хваля!

# 18
  • Мнения: 2 035
Благодаря ви мацки! Супер се радвам, че ви е харесала рамката    bouquet

Лекси, няма нищо  Hug И както винаги ти е прекрасна рамката   bouquet

Да споделя нещо да се посмеете и вие, току що се изгаврих сама с любимия си аватар  Joy Супер смешно стана, направо сама се хиля като луда тука  Joy hahaha
оригинала ми Wink
и ето какво направих  Joy

Знам, че има разликата в цветовете на краката и ръцете. Също и ръцете ми са дебели колкото краката, ама нали все пак си е за майтап и в това е чара Joy Joy

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 23:56 от val_stef

# 19
  • Варна
  • Мнения: 893
 Joy бравос! много готино е станало Mr. Green

ето моето среднощно творение, нещо не ме кефи, искам рецензия!  Thinking

голяма

# 20
  • Мнения: 167
val_stef страхотно се е получило  rotfImbo И рамката е страхотна, но като чели до сега винаги си наблягала повече на снимката отколкото на елементите /фона в ляво е по-голям от снимката/.Може и да греша Blush

Лекси тази рамка много ме впечатли / дали защото не е нито синя, нито лилава  Mr. Green /. Наистина е страхотна.

Virginity рамката е готина, ама нещо самата снимка май не пасва на нея  newsm78. Дали заради цвета на възглавницата  Rolling Eyes

А ето и моя недодялан опит за пролетна рамка.



Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 02:34 от moni-boni

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
ами да сложа някоя синя четка?  newsm78 много са хубави всички рамки  bouquet
ударила ви е пролетната вълна сериозно  Wink а мойта щерка затри някъде едната акумулаторна батерия на фотоапарата и сега трябва да купувам нови, защото не мога да снимам  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
val_stef, много добре е станало  Grinning
Virginity, много хубава рамка  Grinning Харесва ми! Единствено не ми допада  фона, в/у който е текста - много размити са границите му, докато при снимката не е така. Мисля, че ще е по-добре да са еднакви. И евент. още малко да увеличиш снимката.
moni-boni, чудесна рамка  Grinning. Само малко поизправи снимката, дай по-дълги сенки и евен. сложи някакъв фон с по-ясно изразена текстура.
Днес на това временце няма да се излиза много и ще пробвам да направя някое колажче  Grinning Ани, а може би е време за новото контролно  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 336
Къде мога да намеря урок как да направя личецето например да се слива със  фона?
 дано сте ме разбрали мисля че Лекси беше правила такава рамка/ и други, но в момента за нея се сетих/.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Мони-бони, страхотна е! Лекичко изправи снимката, а отляво сложи нещо, че празнее фона. Иначе е супер!   bouquet

Вал, моля те, хапвай малко повече, краката ти направо на клечки са заприличали! Mr. Green  hahaha

Тед, какво точно имаш предвид, как лицето да се слива с фона  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
 ted_ , нещо такова ли имаш предвид? Ако да, няма урок - просто триеш внимателно с мека гума при намалена прозрачност (Opacity), като променяш размера и прозрачността, за да стане добро преливане.
http://lexi1974.multiply.com/photos/album/163#73

# 26
  • Мнения: 2 336
ted_ , нещо такова ли имаш предвид? Ако да, няма урок - просто триеш внимателно с мека гума при намалена прозрачност (Opacity), като променяш размера и прозрачността, за да стане добро преливане.
http://lexi1974.multiply.com/photos/album/163#73
Лекси етотова,
http://images.lexi1974.multiply.com/image/70/photos/163/500x500/ … amp;nmid=70466386
 съжалявам че си позволих да ти бръкна в рамките  Embarassed  то може да се прави по съжия начи както и ог обяснила горе , но аз съм се закучила са този тип Mr. Green

# 27
  • Мнения: 451
Страхотни творби момичета   bouquet

val_stef, направо ме разби с колажчето си  Joy много яко е станало   bouquet


Аз нещо от много разходки нямам време за фотошопа тези дни ,прибираме се с малката само да спим  #Crazy

Надявам се днес да скалъпя нещо ,че времето май няма да става за разходки Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Тед, бъркай си - те са затова  Wink.. А на това доколкото си спомням, върху фона е наложена снимка и е намалена прозрачността й. Май й промених и цвета, за да се слива по добре /от Image-Adjustments-Color balance или някои от другите там. може й да съм поизтрила с мека гума краищата на снимката, но не помня точно  Embarassed

# 29
  • Мнения: 451
ted_ , може да постигнеш такъв ефект и със сливане на слоевете (layers)

на единия ти е фона ,а на следващия снимката и вече може да си ги нагласиш по твой вкус с това меню Simple Smile

http://stefkova.multiply.com/photos/hi-res/4/2?xurl=http%3A%2F%2 … s%2Falbum%2F4%232

Ето нещо такова правено от мен Simple Smile


Надявам се да разбереш ,че не съм много по обясненията   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт