Какъв ли е този звук?

  • 6 696
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 411
Биляна,верно си зла и заядлива!Човек да не попита нещо!Айде,няма нужда... Confused

# 16
  • Мнения: 244
според мен Биляна не е зла и заядлива просто това което казва авторката звучи смеешно и нелепо звуци от бебето няма как да се чуят нали има около плодни води ако иа шум то той се разсяйва във водна среда според мен са ти ччервата ако най мого можеш да усетиш чче хълца ако ти подскача корема моя се скъсваше аже съм ставала да си люлея корма че да заспим и двамата  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Или къркорене,или хълцане.Моя син хълцаше почти постоянно докато беше ''вътре''.

# 18
  • Мнения: 686
Аз пък чувах нещо като пукане Crazy,е незнам от какво беше!

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна,верно си зла и заядлива!


     Laughing LaughingАми вярно е, я!Написала съм самата истина.Но, ако чуеш бебето как мига в корема ти, моля те сподели!

# 20
  • Мнения: 319
Ако това ще успокои авторката на темата и аз съм чувала доста пъти такова "Пукане" и със сигурност не са червата ми Peace мога да ги разпозная все пак!!!Не е и хълцане,защото когато моето бебе започне да хълца го откарва така по 10 мин. и освен че ми подскача корема,друго не се случва Peace

Кукличка* явно няма да намериш отговор на въпроса си.....както и аз Crossing Arms

А специално на Биляна ще кажа,че когато усетя моето бебе да мига.....непременно ще я уведомя Peace

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И при мен се случваше.Миличка не си изключение, не се тормози излишно. Hug

# 22
  • Мнения: 27
На мен също ми се е случвало така че споко явно е нещо нормално поне при мен болка няма само звук.

# 23
  • Мнения: 523
Аз дори не съм се замисляла за тези шумове , но определено си мисля , че не са точно от ходенето до 00 на бебето . newsm78 #Crazy newsm78

# 24
  • Мнения: 1 674
Не ми се е случвало нищо подобно  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 932
Не бях чувала за подобни явления...

# 26
  • Мнения: 4 784
Не ми се е слячвало. Слечвало ми се е да ми "къркорят червата", ама бебето ми звуци не е издавало.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Естествено, че е от твоите черва  Simple Smile. На този етап нищо не си е на мястото и затова звуците ти се струват странни.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 522
Най-вероятно е от червата ти! И аз знам, че бебето се изхожда след като се роди.


# 29
  • Мнения: 681
Това са ти червата,а хълцането не се чува,то се усеща.

Общи условия

Активация на акаунт