Абитуриентски Бал 4

  • 41 392
  • 356
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 229
Много ми е противно красива официална рокля стилна с някакви сандали  Sick не си ли е остра обувка с ток не става  Naughty това е моето мнение

Aз пък най-мразя точно такива остри обувки  Tired

И аз мразя остри обувки. Crazy
На мен само ми е противно сандал с чорапогащник. Crazy И през ума не би ми минало, че е възможно на някой да му хрумне подобна идея, но съм го виждала с очите си. ooooh!

# 226
  • Мнения: 4 435
Много ми е противно красива официална рокля стилна с някакви сандали  Sick не си ли е остра обувка с ток не става  Naughty това е моето мнение

Някой беше писал,но и аз ще повторя.Най-трудно ще си намери такива хубави обувки.Особено по баловете когато пуснат ония селските,затворени с каишката на глезена.Отврат. Sick Всеки си има мнение,но хвърли един поглед в списанията,в конкурсите Мис Свят,червения килим на Оскарите и всякави други подобни светски събития.Също и няколко ревюта на официални рокли,без значение дали са български на Виргиния,Галинел и т.н. или Валентино,Версаче и т.н.

Serendipity и за мен сандал с чорапогащник е изключително грозно. ooooh!

# 227
  • Мнения: 893
Да, роклята златее...Но! Аз си харесвам бижутата и ще помоля повече никой да не коментира тях! РаЗбрах, че за едни короната е излишна, за други гривната, за трети обиците са полюлеи...Аз се харесвам! Това не е инат или твърдоглавие...но остават!
Приемам коментари за чанта, обувки и рокля...
Да, обувките може да не се виждат, но чантата ще се... Joy
И искам сандали...остри обувки и рокля  Sick

# 228
  • Мнения: 379
http://images13.snimka.bg/002210128.jpg
аз си харесах ето тази леко сватбена прическа какво ще кажете за нея?

# 229
http://images13.snimka.bg/002210128.jpg
аз си харесах ето тази леко сватбена прическа какво ще кажете за нея?
хаха днеска точно ходих до един фр. салон и си харесах подобна на тази прическа Simple Smile Страхотна е и на мен ми харесва Simple Smile !

# 230
  • Мнения: 1 813
Тази прическа иска удължена коса така като гледам.

# 231
  • Мнения: 379
косата ми е доста дълга по4ти до кръста така ,4е дължината не ме притеснява Simple Smile

# 232
  • Мнения: 1 813
косата ми е доста дълга по4ти до кръста така ,4е дължината не ме притеснява Simple Smile

 Simple Smile А браво,не знаех,че има още такива момичета с естествени коси до кръста. Значи супер,ще ти стои наистина добре.  Simple Smile

# 233
  • Мнения: 765
Без да искам да те обидя Следи от сълзи, роклята не ми харесва.
Първо - ти се губиш в нея, обезличава те, нищо не изпъква в теб. Второ- безформена е и по-точно горната част е безформена, модела предполага друго, но явно не са го постигнали. "Шуфи" се, надолу не пада тежко , а се предполага такъв модел да пада добре. Трето- цвета не е подходящ за теб- ти не се виждаш- вижда се една рокля , която прилича на перде, ама дори т'ва не и е проблема- не се забелязваш ти в нея. Да не говорим, че в комбинацията с тази корона седи нелепо. Аз бих я сменила.
Не го казвам, за да те уязвя, а защото търсиш различни мнения. Това е моето.

# 234
Прочетох цялата тема с надеждата,че ще прочета нещо за бала, а то какво се оказа накрая? Цялата тема се върти около Следи и нейната рокля, обувки, бижута и тн.. Останах с впечатлението,че тя единствено иска да се похвали какво си е купила и колко го е търсила.След всички снимки на рокли коя от коя по зашеметяваща е да ме извиняваш Следи, ама роклята която си си взела е..   #Crazy И си я сменяла.. щом тази е хубава, предтсвям си предната. Наистина е зле направена булченска рокля.. Корсета е да очертава талия а твоя го няма никакъв. А за полата немога да намеря думи.А тази гривна и обеци (гривната я имам същата) по никакъв начин неможеш да ги съчетаеш с рокля в топли цветове особено ако има златни нишки в нея. 
Наистина след цялата тема си мислех,че роклята на Следи ще бъде уникално зашеметяваща, а тя се оказа като от първия булченски магазин на Пиротска
п.с Не се заяждам, изказвам разочаровано мнение

# 235
  • София
  • Мнения: 4 751
Прочетох цялата тема с надеждата,че ще прочета нещо за бала, а то какво се оказа накрая? Цялата тема се върти около Следи и нейната рокля, обувки, бижута и тн.. Останах с впечатлението,че тя единствено иска да се похвали какво си е купила и колко го е търсила.След всички снимки на рокли коя от коя по зашеметяваща е да ме извиняваш Следи, ама роклята която си си взела е..   #Crazy И си я сменяла.. щом тази е хубава, предтсвям си предната. Наистина е зле направена булченска рокля.. Корсета е да очертава талия а твоя го няма никакъв. А за полата немога да намеря думи.А тази гривна и обеци (гривната я имам същата) по никакъв начин неможеш да ги съчетаеш с рокля в топли цветове особено ако има златни нишки в нея. 
Наистина след цялата тема си мислех,че роклята на Следи ще бъде уникално зашеметяваща, а тя се оказа като от първия булченски магазин на Пиротска
п.с Не се заяждам, изказвам разочаровано мнение
На мен пък точно на заяждане ми прилича Close

# 236
  • Мнения: 893
След като цялата тема се върти около мен спирам да пиша...А и не разбирам какво значи да съм разочаровала някого...да няма да си ми кавалер...Все едно...дума няма да обеля...

# 237
  • Мнения: 9
здравейте! аз съм абитуриентка от СМГ тази година. поръчах си роклята отдавна и тези дни ще е готова и ще ви покажа снимки Wink в три части е - пола тип балеринка, корсет и клинче с дантелки е цялата - черна с цикламена панделка и черни пайети, къса. купих си и страхотни обувки и чанта. тези дни ще постна снимки да ме видите Stuck Out Tongue що се отнася до цените моята рокля е 450 лв и ми се вижда доста евтина! дори нямам идея как ще изглеждат рокля за 150 - 200 лв... гледайте като давате пари да получавате нещо сносно... що се отнася до роклите които вие сте показвали - една от всичките ми хвана окото и евала на момичето, което я е постнало - късата черна бонбонеста рокля на виктория бекъм Simple Smile а за роклята на глория и всички от този тип са пълна безвкусица. супер смешни са ми разни момиченца в рокли от "сатен", подходящи за ЖЕНИ поне на 30 години с оформено ЖЕНСТВЕНО ТЯЛО... моята рокля е тип бонбонче и смятам че дори изглеждам по мъничка на години Simple Smile

ето ги обувките и чантата
http://store3.data.bg/notimportant/Image011.jpg

http://store3.data.bg/notimportant/Image012.jpg

# 238
  • Мнения: 339
момичета трябва ми помощ  Hug понеже роклята ми е златиста тоест черно с леко тигрови елементи и малко червено както обясних вече голям проблем са ми бижутата. аз не нося злато но немя как да сложа сребро. можете ли да ми предложите някакви други бижута в тип златисно но не златно, кафяво, черно( не искам особено мн ) и червено може би  Thinking . предполагам че трябва да е нещо не метално.... ooooh!

# 239
  • Мнения: 165
Що пък дае грозно със сандалки, не е верно!!! То пък като пуснат за баловете едни бабешки обувки с каишчици разни,толкова са грозни SickТо винаги си има и изключения де,но според мен има много по красиви и изящни сандалки отколкото обувки и стоят много добре на рокля!
Извинявай не мога да си споделя мнението ли?!?! Thinkingзащо трябва да нападате всеки, който каже нещо по-различно от вашето  мнение Crazy било злобно ,някой се бил заяждал!ОК щом тези който имаме по различно мнение се заяждаме и сме злобни,защото сме по различни и индивидуални  Вие си бъдете стереотипи! И сега не ме нападайте като побеснялите кучета из софийските улици,за различното ми мнение   bouquet

П.С.  karamelka89 обувчиците са супер сладки   Hug

Общи условия

Активация на акаунт