Абитуриентски Бал 4

  • 41 415
  • 356
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4 767
Следи, а имаше ли разлика м/у обувките като си ги получи и такива, каквито ги гледа на снимката в и-бей? Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 240
поздравления, много си хубава!  Peace
Но понеже си казала, че приемаш и  критика, искам да призная, че не ми се връзват много бижутата с роклята- стилово и цветово. Но след като вече си ги избрала- и така е супер хубаво и сладко...И без това съм далеч от мисълта, че всички ще сме много стилни и облечени с вкус на бала  bouquet

# 212
  • Мнения: 558
...И без това съм далеч от мисълта, че всички ще сме много стилни и облечени с вкус на бала 
Joy много си права.....
но това е моментът, всяка да се види с тоалет, който никога повече не би имала възможност да облече...не всеки ходи на виенския бал, или пък пее по чалга заведения.....

и за да не си мислите,че аз бях перфектна на моя бал,да допълня: никога не бях обличала дълга рокля,та на бала бях с дълга,черна, по тялото(плата беше леко еластичен, поради което роклята ми беше много удобна), с голяма цепка на дясното бедро,съвсем изчистена,обувките- черен лак,змийска кожа, чантата-мъничка, тип портмоне,но с много къса дръжка,пак змийска кожа....обаче прическата ми... Sick бях си избрала един много интересен кок,но фризьорката нещо не разбра май какво да направи и....аз не се харесах,не беше това,което исках...такъв рев му ударих като се видях....а, най-лошото,че нямах време да разваля кока,да измия косата и аз да си я хвана,както се харесвам,защото се върнах късния следобед....та стават "злополуки" по баловете... Laughing

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 11:38 от pepelja6ka

# 213
Следи от сълзи - мисля, че имаш прекалено много бижута. Смятам, че гривната изобщо не си отива с тази рокля /иначе самата гривна е разкошна/, прекалено голяма е. Мисля, че по-добрата комбинация ще е с някакъв красив пръстен и обеци. Гривната и короната според мен са напълно излишни... лично мнение Simple Smile
А да те питам колко си висока?


Ниска ли изглеждам?  Rolling Eyes Ами да де, то съм си и...162
Нищо от бижутата не мърда...аз се харесвам  Laughing
отново благодаря на всички за позитивните мнения Simple Smile и за критиката, разбирам ви  Hug  bouquet
Славче, нямам обувки,нито чанта...чусдя се какъв цвят...кремав сякаш...


Ами не ми се стори много висока и затова реших да попитам. И аз завършвам тази година и обикалях вече за тоалети... пробвах подобна рокля и адски много ме забиваше.. . 1.60 съм, а с подобен тоалет изглеждам 1.20 
Стана ми интересно... ако аз облека нещо подобно ще изглеждам много зле  newsm78

# 214
  • Мнения: 146
СлеДи оТ СълЗи    мисля, че ти си беше поръчала едни много сладки зебра обувчици от ebay. Искам да те попитам дали си доволна. Разглеждам сега сайта, но не мога да намеря този модел. А и друго с наддаване ли става или?  Rolling Eyes
 


Да разбирам ли, че тази рокля от снимките ще се комбинира със зеброви обувки и чанта?
Няма ли да бъде малко неподходящо?

# 215
  • Мнения: 4 753
За разлика от всеобщото мнение мисля, че без бижутата ще е постничко.... единственото, което бих променила е вместо плътна гривна, някаква плетена, харесвам ги повече, пък и на коронката като че ли повече ще й подхожда.... Ако решиш да сложиш колие ще стане малко претрупано.... или коронката или колие, но не съм носила коронки и не зная по време на танците дали няма постоянно да пада и да ти пречи....

# 216
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи    мисля, че ти си беше поръчала едни много сладки зебра обувчици от ebay. Искам да те попитам дали си доволна. Разглеждам сега сайта, но не мога да намеря този модел. А и друго с наддаване ли става или?  Rolling Eyes
 


Да разбирам ли, че тази рокля от снимките ще се комбинира със зеброви обувки и чанта?
Няма ли да бъде малко неподходящо?

Неее, те са за изпращането...  Laughing
Нямам обувки още..но на снимката съм с пробни от магазина...8 санта високи... Crazy
Cve, незнам защо така се е получило...може би си пробвала без обувки!

Благодаря за всички мнения..Но пак казвам...гривната опстава, обеците също...+ коронката  Wink
illy, същите са, но материята не личеще на снимките!

# 217
  • Мнения: 2 229
Следи от сълзи, според мен няма чаааак такова значение какви ще са обувките, защото роклята ще ги скрива така или иначе. Grinning Не че няма значение, но гледай по-скоро да са ти удобни, отколкото нещо друго. Аз си я представям със сребърни. newsm78

# 218
  • Мнения: 4 435
Следи от сълзи, според мен няма чаааак такова значение какви ще са обувките, защото роклята ще ги скрива така или иначе. Grinning Не че няма значение, но гледай по-скоро да са ти удобни, отколкото нещо друго. Аз си я представям със сребърни. newsm78


Аз също си я представям със сребърни сандалки,на хубав висок ток,и на каишката която минава върху пръстите да има камъчета.

# 219
  • Мнения: 27
Следи от сълзи,
Само на мен ли ми се вижда така, или долния плат на роклята жълтее?!!!!
Ако наистина е жълтичък как смятате, че тази гривна и тези обици ще се вържат с роклята  #Crazy #Crazy
А пък и стила - роклята е с цветя - а пък гривната - модерна  newsm78
Аз лично от трите допълнения бих оставила само коронката (пак да уточним цвета)
Никой ли не помни правилото за допълненията към тоалета - максимум 7 (включват се и включват и видимите копчета)!
Струва ми се, че по горната част има камъни. При това положение обеците ми стоят в стил "полилей с кристали"! Това разбира се е моето мнение, но те съветвам да се допиташ до някоя жена, която харесваш как се облича, а не само да гледаш картинки и да спориш с приятелки.
Не забравяйте, че най-доброто допълнение е хубавото настроение! Успех   bouquet

# 220
  • Мнения: 2 229
Аз също си я представям със сребърни сандалки,на хубав висок ток,и на каишката която минава върху пръстите да има камъчета.

Моите за бала бяха такива, нищо особено, пък бяха скъпи. Crossing Arms
http://img150.imageshack.us/img150/74/200705020002zm6.jpg
Точно днес много се ядосах по този повод, защото в Сити Центъра си харесах цели 2 невероятни модела сребърни сандалки, просто бяха разкошни, а за моя бал обиколих ЦЯЛА София и нямаше НИЩО, тези си ги взех от друго място. Съвсем вярно е правилото, че като нещо ти трябва никъде няма, като вече не ти трябва - бол! Tired

# 221
  • Мнения: 165
Много ми е противно красива официална рокля стилна с някакви сандали  Sick не си ли е остра обувка с ток не става  Naughty това е моето мнение

# 222
  • Мнения: 231
Що пък дае грозно със сандалки, не е верно!!! То пък като пуснат за баловете едни бабешки обувки с каишчици разни,толкова са грозни SickТо винаги си има и изключения де,но според мен има много по красиви и изящни сандалки отколкото обувки и стоят много добре на рокля!

# 223
  • Мнения: 329
Е Следи много си хубава !Струваше си чакането и толкоз избиране на рокля .Тази определено е твоята.
Много добре ти стои и изглеждаш много готино в нея !

# 224
  • София
  • Мнения: 4 767
Много ми е противно красива официална рокля стилна с някакви сандали  Sick не си ли е остра обувка с ток не става  Naughty това е моето мнение

Aз пък най-мразя точно такива остри обувки  Tired

Общи условия

Активация на акаунт