Абитуриентски Бал 4

  • 41 429
  • 356
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 782
Теди,радвам се че намери своята рокля и си щастлива. Hug

CiNdEreLLa` аз съм за роклята която е облякла Соня Васи.Много ми хареса.Обувките също. Peace

Това не е Соня Васи Naughty Роклята мисля е на Галинел.

# 181
  • Мнения: 4 435
Теди,радвам се че намери своята рокля и си щастлива. Hug

CiNdEreLLa` аз съм за роклята която е облякла Соня Васи.Много ми хареса.Обувките също. Peace

Това не е Соня Васи Naughty Роклята мисля е на Галинел.

Леле,много ми прилича на нея.А коя е имаш ли идея?

# 182
  • Мнения: 893
Теди,радвам се че намери своята рокля и си щастлива. Hug

CiNdEreLLa` аз съм за роклята която е облякла Соня Васи.Много ми хареса.Обувките също. Peace


Славче, нищо не казваш, харесваш ли ме не ме ли харесваш...аз така чаках коментара ти!   bouquet

# 183
  • Мнения: 3 782
Не нямам идея. Прилича обаче, да Twisted Evil

# 184
  • Мнения: 4 435
Теди,радвам се че намери своята рокля и си щастлива. Hug

CiNdEreLLa` аз съм за роклята която е облякла Соня Васи.Много ми хареса.Обувките също. Peace


Славче, нищо не казваш, харесваш ли ме не ме ли харесваш...аз така чаках коментара ти!   bouquet

Аз не си казах мнението,защото нали знаеш,че аз не обичам обръчи и толкова официални рокли и съм пристрасна към друг тип. HugНо пък смятам,че ти седи страхотно(лично на мен много ми хареса) и много ти отива.Цветът е свеж,и определено не често срещан,което е мнохо хубаво.Задължително ти искам косата прибрана,както и смяташ да си де,да се виждат обичките.Сега само искам да ти видя и обувките,ти не си намерила още нали?Или се бъркам.

# 185
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
роклите са на вергиния здравкова а онази на точките е на валентино

# 186
  • Мнения: 22 475
nameika, първата рокля е най-добре
третата е просто ужасна, поне за моя вкус

СлеДи оТ СълЗи, роклята е много хубава, но помисли малко за бижутата
с тази тежка гривна е по-добре да сложиш само едно колие и по-изчистени обици, или ако толкова държиш на тях, то поне махни короната.

# 187
  • Мнения: 3 782
Добре ето я мадамата, а роклята безумно много прилича на тази от стила на Галинел http://www.galinell.com/start_bg.php

# 188
  • Мнения: 2 100
nameika, да изкажа и аз мнение (не че някой ме е питал де  Laughing). Първата и на мен ми харесва най-много! Даже много ми харесва!

Следи от сълзи - тая гривна нещо не й е там мястото според мен Wink

Миналата година като си избирах булчинска рокля...ми аз мойта си я меря за свата, после няква друга мома за бал...сляха се двата вида рокли, жалко, че не беше така когато аз завършвах... Simple Smile

# 189
На мен ми харесва гривната... верно, че е малко голяма, но в никакъв случай не е кичозно Wink Но тая тиара ... и на мен малко не ми се връзва... смисъл ок е, ама ми се струва малко префърцунено не заради друго Simple Smile Не знам дали тук има, но в И-нета съм виждала венчета с камъни и т.н., мисля че би било по-подходящо Wink Но ти си преценяш, в крайна сметка си е твоя ден и е важното ти да се харесваш Wink

# 190
Здравейте!!!!
Утре ще отида до София да си купя рокля... Кажете ми някоя улица с магазини...
Къде са хубави и т.н.  Confused

# 191
Следи от сълзи - мисля, че имаш прекалено много бижута. Смятам, че гривната изобщо не си отива с тази рокля /иначе самата гривна е разкошна/, прекалено голяма е. Мисля, че по-добрата комбинация ще е с някакъв красив пръстен и обеци. Гривната и короната според мен са напълно излишни... лично мнение Simple Smile
А да те питам колко си висока?

# 192
  • Мнения: 893
Следи от сълзи - мисля, че имаш прекалено много бижута. Смятам, че гривната изобщо не си отива с тази рокля /иначе самата гривна е разкошна/, прекалено голяма е. Мисля, че по-добрата комбинация ще е с някакъв красив пръстен и обеци. Гривната и короната според мен са напълно излишни... лично мнение Simple Smile
А да те питам колко си висока?


Ниска ли изглеждам?  Rolling Eyes Ами да де, то съм си и...162
Нищо от бижутата не мърда...аз се харесвам  Laughing
отново благодаря на всички за позитивните мнения Simple Smile и за критиката, разбирам ви  Hug  bouquet
Славче, нямам обувки,нито чанта...чусдя се какъв цвят...кремав сякаш...

# 193
  • Мнения: 379
Следи роклята ти е много красива!

# 194
НЯКОЙ ЩЕ МИ ОБЪРНЕ ЛИ ВНИМАНИЕ?!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт