Препоръчайте ми епилатор

  • 10 902
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
http://i.dir.bg/shop_storage/shop_xml/add/2007/07/31/6309802.jpg моят е такъв ,подобен,зелен,от ретро времената,ве4е не го продават май...
Имам същия розов и съм доволна  Wink

# 16
  • Мнения: 2 926
Ето този имам аз от скоро и съм изключително доволна.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027092

А преди него карах 5 години с един от най-старите модели на Филипс, също бях изключително доволна.

# 17
  • Мнения: 4
Braun Silk epil е един от най-добрите. Philips също не са лоши, но пинцетите са за предпочитане пред дисковете. Naughty

# 18
  • Мнения: 2 926
Braun Silk epil е един от най-добрите. Philips също не са лоши, но пинцетите са за предпочитане пред дисковете. Naughty
Не съм съгласна.Аз лично предпочитам дискове.
При всеки е различно.

# 19
  • Мнения: 779
Braun Silk epil е един от най-добрите. Philips също не са лоши, но пинцетите са за предпочитане пред дисковете. Naughty
Не съм съгласна.Аз лично предпочитам дискове.
При всеки е различно.
Peaceаз пък съм с дискове,и не мога да си представя как са браун с пинсетите,защото филипс са ми перфектни newsm78

# 20
  • Мнения: 171
По темата - ползвам Philips Satinelle и съм много доволна  Simple Smile
Не съвсем по темата, за което се извинявам - моля да ми кажете с какво мога да почиствам епилатора или по-точно да дезинфекцирам, без да го разваля? Страх ме е да ползвам спирт, но за друго май не се сещам  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 926
По темата - ползвам Philips Satinelle и съм много доволна  Simple Smile
Не съвсем по темата, за което се извинявам - моля да ми кажете с какво мога да почиствам епилатора или по-точно да дезинфекцирам, без да го разваля? Страх ме е да ползвам спирт, но за друго май не се сещам  newsm78
Моят епилатор е с миещи глави.
Провери дали могат да се мият.

# 22
  • Мнения: 171
Главата му се сваля, но нищо не пише за миеща глава в упътването. Явно не е от този тип  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 779
Главата му се сваля, но нищо не пише за миеща глава в упътването. Явно не е от този тип  Rolling Eyes
определено

# 24
  • Мнения: 264
Искам да си взема нов епилатор и съм се спряла на този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036903 Някакви мнения за него имате ли?

# 25
  • Мнения: 264
Взех си го  Embarassed И на първо четене ми хареса много! Функцията за студен въздух определено върши работа  Peace

# 26
  • Мнения: 125
от както имам епилатор ползвам моделите на Браун, пробвала съм и Ровента, но не съм доволна. Следващият път ще взема Филипс - гледам, че много ги хвалите

# 27
  • Мнения: 487
Немога да ти препоръчам марка и модел,но ти препоръчвам само да е с дискове ,щото от моя опит установих че пинсетите ми късат космите и не ми е така гладко и трайно както с дисковете!

# 28
  • Мнения: 3 830
Препоръчвам този:



Имам го 2005 година и няма грешка. Бързо действа и е много практичен.
Има си приставки за обезболяване, за труднодостъпни зони. Има и четчица за лесно почистване. Много е добър!  Peace

# 29
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Страхотен е този епилатор и с тези 40бр. пинсети скуби страшно бързо Peace

Общи условия

Активация на акаунт