Нормално ли е малко дете да има нервни изблици?

  • 4 204
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Написаното от chatpatka съвпада и с моята политика.   Много по-трудно е за родителите да си отстояват позицииите, околкото да "пуснат аванта", но това е в интерес на детето. Трябва да има правила и те дае се спазват и от децата, но и от родителите. Без изключения  и пазарлъци. В нашето семейство това има ефект.

# 16
  • Мнения: 3 500
Обикновено започвам да я имитирам и тя започва да се смее или пък не й обръщам известно време внимание и тя спира. Но ако й се скарам започва още повече да беснее и затова не го правя.Иначе съм съгласна с мнението на Чатпатка

# 17
  • Мнения: 1 479
Обикновено започвам да я имитирам и тя започва да се смее или пък не й обръщам известно време внимание и тя спира. Но ако й се скарам започва още повече да беснее и затова не го правя.Иначе съм съгласна с мнението на Чатпатка
smile3521Така постьпваме и у нас.Не ме питайте,когато и 2-та започват "изблиците дуо" Joy

# 18
МОЯТА ДЪЩЕРЯ Е СЪЩАТА НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ

# 19
  • Мнения: 185
И аз бързам да те успокоя, според мен е нормално.

# 20
  • Мнения: 1 322
Като се ядоса започва да крещи и се стремя, колкото се може по-бързо да му отвлека вниманието.

# 21
  • Мнения: 197
С големия ми се случва доста често,преди 10 мин.пак имаше такива изцепки.Летат маратонки,играчки и какво ли още не,даже сега напук се напъна и повърна.............Така,че не виждам причина да се притесняваш-не е само твойта дъщеричка.

# 22
  • Мнения: 9 814
Нормално е малко дете да има нервни изблици, но следи как точно протичат и бързо ли преминават. Защото децата на тази възраст лесно се ядосват, но и лесно им минава. Има доста хитрости за отвличане на вниманието на детето, но за съжаление май нищо не помага за моята дъщеря.  Sad
Препоръчвам ти да прочетеш една статия, свързана с избухливите и нервни деца  Peace:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22435

Общи условия

Активация на акаунт