Гоблени-19

  • 44 304
  • 525
  •   1
Отговори
# 30
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
ПРИВЕТ И ОТ МЕН , МАКАР ЧЕ НЕ СЕ ПОДНАВАМЕ

# 31
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен
Аз не пиша защото все още чакам доставката от eBay, но няма и няма.
Мъжът сега отиде да се разправя с тези от пощите имали или няма такава доставка и какво става. #2gunfire
сега го чакам да се върне и да каже какво става. Много ви се радвам на красотите,дето ги творите  Браво!
малко  offtopic : Марулке, моят благоверен съпруг е възхитен от трицветният ти кекс (а и от другите красоти в албумчето с манджи) и се е заканил да го майстори в най-скоро време:)

# 32
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравей те..
Добре дошли на новодошлите.. Hug
Браво за готовите творби  smile3501... и новозапочнатите са идеален избор...браво.. smile3501

Аз нямам какво да покажа ,защото имам гости и не съм пипнала иглата..
Но.. Stop..днес ходих за конци и комплектовах една малка красота ,
 сега ще си чакат с голямата арабка заедно..или пък ще започна нея,пък козите ще чакат...абе ще видим.. Laughing
Ето я :

# 33
  • Мнения: 5 685
Ауууу, Кетри това не ми изглежда да е лесно  newsm78

# 34
  • Мнения: 7 803
а, щом кетри ще го почва, значи 100 % е лесно   Joy
Dreamy_world, какво чакаш от ибея?

# 35
Bravo be momicheta!!!  newsm78 Napravo se chudya koga uspyavate da ushiete vshikite tezi krasoti?
Az sum zapochnala da shiya za purvi put, makar, che ot godini se kanya i goblena mi hich ne e lesen i maluk kato za novobranets, ama kato se zainatih...  Rolling Eyes
Dusterya mi se sheguva, che e tryabvalo da zapochna napravo s "Tainata vecherya" ili "Yavnata zakuska"  Laughing
 #Crazy
Tuk ste Vi go pokazha na kartinka /ako namerya ot kude da ya kacha/, a kato napravya snimki na ushitoto ot men, mozhe i nego da vmukna.    bouquet


# 36
  • Мнения: 858
anonimka перфектна е Heart EyesТи ли си прави паспартуто?
ketri много добре изглежда.Ама я кажи верно ли е лесен или Дъмпера се опитва да се заяжда Mr. Green

# 37
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ами да се заяжда...не се заяжда, ама знае че си падам по лесните модели  Wink
Аз  мисля, че и този не е много сложен има бая контури ,но мисля да се напъна малко..
Ето схемата ,разгледайте,даже ще помогнете за панама..как я разбирате..
  http://dump.ru/files/o/o316997593/

# 38
  • Мнения: 7 803
Ами да се заяжда...не се заяжда, ама знае че си падам по лесните модели  Wink
точно това имах предвид  Hug
лелеле, кетри, той сложен  newsm78 шие се на ленена панама, 6 нишки, има ламе  Whistling

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 15:53 от Дъмпер

# 39
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Верно ли е сложен.. ooooh!,лен разбрах, ама 6 нишки ,кво  newsm78
Да не стане така че купих конците и сега да метна в първия шкаф.
А ламето къде го видя..а да видях ,нали не мога да си преведа.. Blush
Давайте превеждайте ,да видим каква ще бъде съдбата му..

# 40
  • Мнения: 123
Чакам два на Дименшънс - "Majestic peacock" ,"Garden gate"
Но дали ще дочакам е друг въпрос

# 41
  • sf
  • Мнения: 10 190
искам още ръцеееееееееееееееееееее  Crossing Arms

шия Ева, шия, шия, ама в главата ми са поне още 3 гоблена- ама хич не е честно, много бавно става, да му се не види  ooooh!

# 42
  • Мнения: 7 803
кетри, пи6е 6 point par cm. ламето го пише отделно metalic 221  papillon, освен това имаш е перли  Crazy
Dreamy_world, тези ли чакаш?
другият не го откривам  newsm78 има такъв на Sunset
http://cgi.ebay.de/35110-Gold-Coll-Majestic-Peacock-Stickpackung … dZ1QQcmdZViewItem

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 09:50 от Дъмпер

# 43
  • Мнения: 316
Лесна е вашата, започвате едни малки гобленчета и докато започните и хоп вече са готови  Rolling Eyes, пък аз глупачката почвам едни големи " да били стилни" ми викат децата и сега като се "трудя"  #Crazy над " Ковачницата" от есента , съм ушила повече от половината. Да ама почва и да ме домарзява и много добре се чувствам вечер като се прибера от работа да си скръстя ръцете пред телевизора, а бродерията да чака. След като завърша този гоблен започвам да шия малки гоблени . Хем бързо се шият и така и не умръзват, ама човек се учи цял живот.  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 123
Да точно този е, а другият е този http://cgi.ebay.com/TOP-QLY-DIMENSIONS-CROSS-STITCH-KIT-GARDEN-G … dZ1QQcmdZViewItem
да имаш някакво инфо за колко време приситгат подобни пратки от САЩ ?

Общи условия

Активация на акаунт