Луди ли са тия които мислим за луди? - за НЛО става въпрос :)

  • 2 493
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Скоро бях на практика в психиатрията. Няма да ви разказвам. В тукашната има и отделение за наркомани. Има и детско. Там не събрах сили да вляза.

# 16
  • Мнения: 212
Въпросът беше че има много хора които твърдят че виждат или правят неща които ние "обикновените" хора не виждаме и не усещаме. В повечето случаи на такива хора веднага им лепваме етикета "луд" или "на тоя нещо му хлопа дъската" и им се подиграваме за това което ни разказват. НЛО, летящите чинии и извънземните са само част от тия събития и случки за които обявяваме хората които ги разказват за луди.
А само като си помислим как навремето хората са се отнасяли към Галилео Галилей (той ми дойде на ум) Трябва да си доста "луд" за да кажеш че Земята не е центъра на Вселената. И естествено са го смятали за "луд". А колко е луд сега се вижда ....
Та и тия дето казват че виждат извънземни да не се окажат прави по някое време...

# 17
  • Мнения: 6 155
Това, че не съм видяла нещо, не означава, че не съществува.
Склонна съм да вярвам на такива истории, но не на всички.  Wink

# 18
  • Мнения: 3 405
Няма как да знаем към момента, а след 300 години пак няма да знаем, ние лично Wink
Така че всичко е в сферата на предположенията.

# 19
  • Мнения: 2 196
Няма как да знаем дали са луди или не, без наличието на неоспорими доказателства.

# 20
  • София
  • Мнения: 708
Аз лично вярвам че има извънземен живот, но никога не съм го срещала (и не държа особено)  Mr. Green
на отвличани от извънземни не вярвам. А пък за бабата, която твърдеше че извънземните знаели за шоуто на слави.... еми стори ми се лудичка!

# 21
  • Мнения: 794
Смятате ли че тези хора са луди или че нещо им хлопа дъската. С една дума нещо не са в ред.

50% луди, 50 % ексцентрици...
Склонна съм да вярвам на последните  Mr. Green
При чисто математически подход (вероятности и т.н.)  се показва ясно с цифри прости, че извънземни на практика би трябвало да има..

# 22
  • Мнения: 765
Ако видя извънземни няма да кажа на никой, особено на Слави.

# 23
  • Мнения: 4 651
Или извънземните са решили да ни се показват едва последните 50-60 години, или всички които са ги "виждали" се правят на интересни.
Галилей все пак е имал някакви доказателства, не се е събудил една сутрин сънувал сън. И сигурно не са го мислели за луд, а за еретик.

# 24
  • Мнения: 3 423
Аз знам, че съм магнит за луди, което
не знам, дали не ме прави и мен луда.
От друга страна, познавам преродения
Спартак, но никога не съм го разбирала.

# 25
  • Мнения: 4 585
Скоро бях на практика в психиатрията. Няма да ви разказвам. В тукашната има и отделение за наркомани. Има и детско. Там не събрах сили да вляза.
Аз съм влизал там. Преместили са ги от друго място, свили са отделението. А са само две в страната, едното е във вила в покрайнините на София. То е още по-малко. Няма психолози, които да работят с децата, набляга се само на медикаменти. Има много книжки, пастели, маркери, игри и много богата колекция от парцалени кукли и животинки от Швеция. Персоналът работи много самоотвержено, добър екип са.

# 26
  • Мнения: 3 376
Трябва да сме "луди",ако мислим,че сме единствените живи същества в цялата вселена.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 163
и аз преди 12 години видях едно движещо се бяло кълбо пред прозореца ми  /в една вила в планината бях/. Наскоро споделих с мъжът ми, като стана въпрос за извънземни. Той ми се изсмя и каза че съм видяла кълбовидна мълния без да знам какво е било, и наистина разрових се в интернет, същото беше. Добре, че не съм се излагала през тея години да разправям на ляво и дясно, че съм видяла извънземно ooooh!.
Така, че всяко нещо си има обяснение. А тея дето си мислят че са били отвличани, и са им правени опити от  бъдещи медици-извънземни в час по "анатомия на земляните"не са добре.
Сега се сещам -преди много години беше нашумял един случай с едно извънземно,като му зададеш въпрос /то естествено е невидимо/ за отговор"да" почукваше два пъти, а за "не" -един път, или нещо такова, даже по държавната телевизия го даваха това с почукването, много известно беше, на какви въпроси е отговаряло..., сегашните ясновидки могат само да му завиждат на таланта дето имаше, ама нали е извънземно, затова всичко си е знаело  hahaha

# 28
  • Мнения: 3 405
Имаше едно момиче от Смолян, което говореше с извънземно на име Кики. Много хора и медии и вярваха  Rolling Eyes Спомняте ли си? Или беше полтъргайст?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 163
е точно за същото става на въпрос- Кики

Общи условия

Активация на акаунт