Иматели впечатления от новите пелени на Памперс "Sleep&Play"?

  • 17 162
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
ще стане ясно за разликите - с нетърпение чакам да пробваме   Flutter

# 16
  • Мнения: 15 379
Записче!  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 753
А някой знае ли дали старите памперси ще си останат в търговската мрежа или напълно ще се заменят от новите??? Нещо се обърках, в руския и английския сайт на Pampers нещата са различни, къде да гледам?  newsm78
http://www.pampers-club.ru/prod_home.php това е руския вариант
http://www.pampers.co.uk/en_GB/nappies/topicid/601/currentid/tp601.do това е английския, тука има съвсем различни неща, но нови ли са или те си се предлагат само в определени държави не мога да разбера  newsm78 абе определено се обърках  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 441
Едва ли,старите сигурно ще си останат! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 845
Щом са без ТЪПИЯ лосион, може и да ни харесат.
Само тази лайка ме притеснява, че каката така се изпъпчваше от всякакви лайкови неща-и аз по навик пазя и Елена от тях newsm78
Тормози ме и факта, че са много много евтини. А зали ще има и гащи от тази серия?

# 20
Запис - и аз се загледах и се чудя дали да ги пробвам  ooooh!

# 21
  • България
  • Мнения: 106
Днес,купих от тях,бройката от 5 номер е 40ст.Като ги пробваме ,че пиша дали са добри.Аз ги купих заради това ,че нямат лосион.

# 22
  • Мнения: 47 982
запис
и аз ги търся да си купя
не ме притеснява липсата на лосион и на картинки, но искам да попиват добре и да са тънки и мекички
а цената е добра, дано няма разочарования

# 23
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз им гледах рекламата, но не съм ги виждала по магазините. на щерка ми лосионът от обикновените пампи й действа добре.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 894
записче и от мен Peace
ще следя отзивите ви мацки,пък ако са добри и ние на тях да минаваме Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
И аз да следя за мнения Wink

# 26
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
записче Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 030
Още преди 1 година бях купила такива от Турция - използвах ги лятото, че са по-тънички. Доволна съм. Единият пакет беше промоционален - 5-цата например беше 40 бр. за 11 лв, по-късно като беше свършила промоцията пакетите бахя по 36 бр - пак за 11 лв /9.90 турски лири/

# 28
  • Мнения: 353
Аз днес разпитах в околните магазини и никъде нямаше такива. Ще следя темата с интерес. А №5 за какви кг. ги дават?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Вчера бях в Хит,още няма от тях.Според мен това са по-ниския клас пампи на Памперс,може да са добри,незнам,ще пробваме и ще видим...Аз съм доволна,че след обстойно взиране в пакетите си изрових едни пампи с ластик,че са омешани яко със и без ластици...

Общи условия

Активация на акаунт