Иматели впечатления от новите пелени на Памперс "Sleep&Play"?

  • 17 201
  • 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 307
Аз си мисля,че трябва да има мечета щом има и на кърпичките! Peace
Днес ще взема  ще погледна Simple Smile
Няма мечки, този вид не участва в промоцията: "•  За да получите съответната играчка (вж. Раздел 5 от този Правилник), поставете необходимият брой мечета от опаковките New Baby , Active Baby или Let ' s Go с пелени и опаковките с мокри кърпички на Pampers®, заедно с попълнена карта, в самоадресираният плик,"

# 76
  • Мнения: 1 217
Днес ги видях пампите.Харесаха ми.По-тънки са и според мен са идеални за лятото.
Мисля от тях да му слагам през деня,а нощем да си ползваме старите.

# 77
  • Мнения: 2 122
Не мога да разбера, защо се заблуждавате, че като са по-тънки и няма да попиват, аз 96 броя съм използвала от тях, нямам нито един пропуск, нито денем, нито вечер.  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 307
Не мога да разбера, защо се заблуждавате, че като са по-тънки и няма да попиват, аз 96 броя съм използвала от тях, нямам нито един пропуск, нито денем, нито вечер.  Rolling Eyes

 Явно си е до дете. Моето пие много течности. Рискувах за през нощта и беше мокра до ушите.

# 79
  • Мнения: 3 219
При нас ги няма още, вчера гледах в Била, ама като се появат, мисля да ги пробвам, че понякога доста сменям на ден и тъй ме е яд,когато се налага да го  сменям час преди лягане.Тези поне са по-евтини.

# 80
  • Мнения: X
здравейте, за кой фантастико говорите че ги има. аз днес бях в жк. стрелбище и ги нямат. и в магазин дор също нямат и в била нямат на бул. българия

# 81
  • София
  • Мнения: 5 760
Магазин Европа в Люлин имат Peace
Била,не Peace Сега се връщам от там Peace
Взех иначе от магазинчето до нас 4 ка -26 бр, за 8,30 Peace
Смених вече един доста препълнен и нямаше проблем bowuu
Наистина са по тънки което ще е добре за лятото,стига да ми харесат Party
Мечета нямааа.. Crossing Arms

# 82
  • Сливен
  • Мнения: 894
не можах да разбера за цената на кърпичките и хубави ли са Blush

# 83
  • София
  • Мнения: 5 760
70 бр. кърпички от магазин Европа ги взех 2,89 лв. а имаше и промо пакет 2 бр по 72 кърпички за 5,99 Peace меришат много хубаво но са мънички Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 219
Днес в магазина ми ги показаха.Продавачките твърдяха,че изобщо не са качествени.Аз ги огледах, сториха ми се по-тънки,нямат лосион като другите и са по-различни приличат на обикновенните.Незнам аз не посмях да си купя.тук струваха 7.90 - 5тицата са 21бр.

в кои магазин си ги видяла, защото искам да ги пробвам заедно с кърпичките

# 85
  • Мнения: 1 531
има ги отдолу на скай сити мола  Sunglasses Mr. Green
моето мнение - не са лоши, макар доста авоматизирани
Peace

# 86
  • Мнения: 1 586
Днес в магазина ми ги показаха.Продавачките твърдяха,че изобщо не са качествени.Аз ги огледах, сториха ми се по-тънки,нямат лосион като другите и са по-различни приличат на обикновенните.Незнам аз не посмях да си купя.тук струваха 7.90 - 5тицата са 21бр.

в кои магазин си ги видяла, защото искам да ги пробвам заедно с кърпичките

Писала съм по-назад в темата,има ги на Чаталджа и предполагам вече и на Пазара.  Peace

# 87
  • Мнения: 4 668
А някъде в района на Красно село - Борово дали ги има вече ?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 396
Във Фантастико Люлин 1 и Хит Люлин също ги има.

# 89
  • Мнения: 219
днес и аз си купих от памперсите, за сега съм използвала още само 2 и не са ми пропуснали, ще видим утре сутринта. Кърпичките миришат хубаво, но наистина са доста малки, не стават за наакани дупета Laughing

Общи условия

Активация на акаунт