За спинкането!

  • 1 472
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Ами Лори я приспивах само до 3 месец , после започнах да я слагам в креватчето , пускам и пеещата играчка и тя си заспива (моето бебенце е много послушно)

# 16
  • Мнения: 1 049
По два пьти започна да спи на 1 г. и 4 месеца. След като толкова дьлго се приспивате явно наистина много не му се спи, дори и да си тьрка очите. Моята като започне да се прозява чак един час след това заспива... ама докато го разбера и аз сьм я приспивала с часове в началото.  Wink

# 17
  • Мнения: 610
Когато бяхме на вашата възраст вече спеше по 2пъти.сътрин около 10часа за час и после следобед около 14 пак.Заспиваше трудно люлеех я в количката и си мислех кога ли ще се научи да заспива самичка в леглото и стана,но като навтршихме 1год. и 3мес и минахме на 1но спане.Успех Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
Два пъти на ден спеше като беше колкото твоя мъник някъде. Никога не сме имали проблеми със съня, никога не съм го приспивала на ръце, в количка, в кошче, в люлка, нито в нашето лелго. Знае къде спи той и това правило се спазва твърдо. И досега. Сега спи веднъж на ден, но пък става на обяд  Grinning Слагам го в леглото, затварям врата и излизам и толкоз.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
И ние имахме период на преспиване на ръце,в количката,в кошчето,с песни с дундуркане с кво ли не.Сега спи само по веднъж на ден на обяд.Общо взето заспива лесно,почти винаги сама.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Между 7 и 9-я месец имахме големи проблеми със заспиването. Можеше да изкара цял ден без да спи. Добре, че тогава настоявах да й направя режим на спане  Grinning Свикна да спи по 2 пъти дневно, така я кара до година и 1-2 месеца. Оттогава насам не пропуска следобеден сън.

# 21
  • Мнения: 81
Уффф, и ние сме същата работа-това спане ни разказва играта  Twisted Evil Приспивам 1 час, за да спи половин.....

# 22
  • Мнения: 1 089
Ние още си заспиваме на гърда и приблизително в часовете които е описала EmiR, водя се по него - когато на него му се доспи - пробвам го, ако не заспива пак след половин час или един и така... Но сам не иска да заспи и това си е, само понякога навън в количката но от около2 седмици не иска...

# 23
  • Мнения: 4 784
Виждам от лентичката, че е на 9 месеца бебчето ти. По това време Калоян спеше през деня по два пъти - преди и след обяд. Сутрин като стане към 9ч., в 11 заспива. След това следобед към 3 пак сън, до към 5ч. Когато сме навън заспиваше в количката като се разхождаме, но в къщи, задължително на ръце, с песен и гушкане.

# 24
  • Мнения: 9 973
не приспивам
слагам в леглото и давам вода или мляко
случва се да си играе с играчките и като се измори-заспива

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
доскоро - до преди седмица не искаше да мигне през деня за повече от 10 мин и се побърквах, сега пък започна много да спи и пак се побърквам  Crazy

# 26
  • Мнения: 745
През деня,ако не може сам да заспи,което се случва от време на време,лягам до него и го галкам по главичката.След известно време е заспал.Обича да му е тъмно и спускам щорите.Вечер си заспива сам с играчка и бибата.

# 27
  • Мнения: 523
Ох , тази темаааааааааааа  #Cussing out #Cussing out #Cussing outПри нас е същата работа .На маймуна ставам , докато фи приспя и двете . Едното иска песни и приказки , другото иска води , биберони и плюшени играчки , абе то нашето направо не е за разправяне....... #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 757
И според мен на бебока не му се спи особено, затова трудно заспива. Вместо да го приспиваш по половин час, вземи си играй с него през това време, показвай му разни неща, занимавай го. Ще се измори и току виж сам заспал. И аз моите все не мога да ги уцеля кога им се спи, пробвам често по няколко пъти, защото не спазват решим, всеки ден различно понеже нощем не спят добре и всичко зависи от как са спали и кога се събудят сутрин.  Вече не приспивам, слагам бибата и го гушвам и го нося в стаята му. Ако затвори очи и почне да с еприспива го слагам, ако се оглежда и върти си го връщам и след малко пак пробвам като почне много да се нерви. Тъпо е да приспивам по половин час и после да ми спи 20 мин, щото по толкова сят често пъти

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 10:53 от NikiFin

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Спи по два пъти на ден от 3мес. Не приспивам, за мен по-голяма грешка няма. Трябва обаче да поясня, че и нито веднъж не съм спазвала бабешкото правило "остави го да спи детето, то расте тогава" Crazy, будя я и не изпитвам угризения от това Wink. Има време за ядене. време за игри, време да постои сама с играчките си, шезлонг или люлка, въобще режима за мен беше важен и го въведох от рано.

Общи условия

Активация на акаунт