Плодове и чай с мед - 25 част

  • 14 446
  • 333
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 385
И аз разгледах снимките.Момичета, СТРАХОТНИ СТЕ!!!!!Невероятни резултати сте постигнали!!!!!!!!
И аз преди 2 години преживях подобна положителна промяна - свалих цели 27 кг!За съжаление, не задържах дълго постигнатото - претърпях операция, от която ми се разбърка метаболизма и взех да напълнявам отново.И ето ме - пак съм почти в началото.
Пожелавам на всички ви, от все сърце, да запазите страхотната си форма ЗАВИНАГИ!!!

# 76
  • Мнения: 480
Бени,честит Рожден Ден! newsm59  bigdance2 Tada
Желая ти много здраве,щастие,късмет и любов!Успех във всички начинания и нека мечтите ти станат една прекрасна реалност!
Миленски,щом веднъж си успяла,не се съмнявай въобще,че ще успееш пак да постигнеш нови резултати!А аз вярвам,че ще е така.
Аз все още устисквам с лакомията и ям по малко салатка вечер.За сега промяна в кг. нямам,ама е рано да се хваля.Интересното ще дойде като започна да ям като нормален човек с включени всички продукти.Не че се плаша,защото вече му знам начина на нормализиране и най-малката промяна ще коригирам с плодуване. smile3503
А сега ви желая много усмивки и слънчево настроение!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Бени,честит Рожден Ден! newsm59 

Хайде да се отчета  Peace  Издържах и вчерашния ден и тази сутрин кантарчето отчете 60.5кг до тук -2.5 . Сега започвам 3 ден  Party. Сутринта имах една тренировка от 50 мин на пътеката   Rolling Eyes ама да не си помислихте че бягах  Joy ходене имам предвид , ама такъв език оплезих   #Crazy Леле кога ли ще се стигне до бягането. Иначе да си кажа ужасно ми е трудно. Само за ядене мисля Thinking срааааааам. Обаче после видях резултатите на момичетата тук и ....онемях
Frozen_lady ,  angyL.A. ,  PASSI0N    bowuu поклон пред вас .Вие сте ми стимул и сте нашата гордост   bouquet

# 78
  • Мнения: 622
аз също видях снимките и наистина ми стана готско като ви гледам-такива хубави и усмихнати,сигурно на мен никога няма да ми се случи подобна радост да се видя хубава и елегантна.... Sad
НО ,това не е важно сега-много сте готини,възхищавам ви се на усилията,на волята и на търпението!  bouquet

# 79
  • Мнения: 346
 
baloniБени,Честит Рожден Ден! baloni

# 80
  • Мнения: 295

Честит Рожден Ден,Бени!

# 81
  • София
  • Мнения: 385
Някой от вас  пие ли от този бульон от картоф и морков, след 10-я ден?Много е гаден, нали?Аз тъкмо си направих.Пия го като лекарство...Вече ми писнаха и чайчетата!Въобще нямам никакъв апетит - не е за вярване.
Като започна да се захранвам, друго ще "пея".

# 82
  • София
  • Мнения: 159
Честит Рожден Ден,Бени!

Привет и от мен   bouquet

Ден 3 - успешно издържан. До тук -2.5 кг за 2 дни.
Приятна вечер на всички и усмивки.

# 83
  • Мнения: 488
Бенито  newsm59 hbday



Здравейте и на останалите момичета. Поздравления на всички за постигнатите резултати  newsm20

# 84
  • Мнения: 278
Кокиченца!
Сега погледнах какво сте гледали в албумите ,но там няма нови снимки и понеже ми е напрегнато доста и не ми се чака да се ъплоуднат ето ви друг албум дето може да видите мангала дето ви говорех :Р:Р:Р:Р
Гушки Heart Eyes Heart Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199472

# 85
  • София
  • Мнения: 385
Днес ми е последният ден на плодове, чай и мед!!!Ефект - 8 кг!!!  newsm44
От утре започвам захранване!!!Мъжо ще прави купон по случай РД, но аз ще съм твърда!Ще си поръчам 1 бутилка от 1.5 л.  мин. вода и салата от домати, без подправки, разбира се.И въобще няма да ми дреме - нека другите да се тъпчат "с отрови"...Вече съм друг човек!

# 86
  • Мнения: 480
Здравейте!
Milenski,браво.Много ти се радвам на резултата,а и не се и съмнявах,че ще успееш. smile3501
Въобще аз се радвам на сериозните момичета,които не се отказват бързо.По нататък ще направим заедно едно плодуване,ако искаш?
Аз продължавам с моите моркови и си ми е добре.
Гери,момичетата видяха твоите снимки и онемяха снощи! JoyАма и има какво да се гледа,а и кеф да ти стане.Знаеш,че ти се възхищавам!
Хайде ,плодчета,давайте отчети-кой е на плодове,кой не,кой колко е свалил и кой колко има още.Ето,Миленски,даде пример!
От мен приятен ден,въпреки гадното време!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 146
Здравейте,
днес почвам 3 ден на плодове и чай, чувствам се добре не съм гладна.
Днес се премерих и съм -2кг.  Simple Smile
Направо не повярвах на кантара.
Малко ме притеснява после като почна захранването да не стане по две ако се отпусна с яденето.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Здравейте сладуранки   bouquet
PASSI0N      лелеееееее завидях ти на тялото , на излъчването .... браво момиче , изглеждаш зашеметяващо. Показах те на мажо и той онемя  Joy . Ама верно има какво да се види  Flutter.
Аз записвам 4 ден  Peace но кантара не мърда от 60.5  #Cussing out , нищо де като гледам  PASSI0N  ще мръдне къде ще иде , че след 2 месеца съм на сватба и кръщене ще правим  Thinking този път няма отказване. Обаче да си кажа , днес ми се вие свят  Embarassed , ако ме разбирате как се чувствам . Давайте отчети момичета , че така е по леко като има и други в борбата. 
Milenski76  браво за резултата   bouquet (Искам и аааааааааааз  Wink)
Хайде лек и усмихнат ден плодчета  Heart Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 317
Мили плодчета,  bouquet
благодаря за прекрасните пожелания за рождения ми ден. Прекарах страхотно и купона на работата и купона у дома бяха невероятни-даже ми се иска да празнувам още  hahaha

Пожелавам на всички вас да сбъднете мечтите си, да бъдете такива, каквито искате да сте, да се винаги усмихнати, лъчезарни  и обичани.

Още веднъж благодаря за пожеланията много ме трогнахте newsm53

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт