С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди - 17

  • 47 883
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 498
Коте, женските модели май са ти по сърце.  Wink Разкошни капели за млади дами.

 Peace ........ и сега какво снахи ли да ти предлагаме? Страхотни са шапетата!

# 61
  • Мнения: 1 172
Коте, женските модели май са ти по сърце.  Wink Разкошни капели за млади дами.

 Peace ........ и сега какво снахи ли да ти предлагаме? Страхотни са шапетата!

Може да организираме кастинг и критерия за избор да бъде на коя ще й стане шапката Mr. Green

# 62
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Коте, шапките са напрово професионални Hug
А сега  вижте моите подаръци за дъщеря ми  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198263&photo=27

# 63
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Браво момичета  bouquet
Шапките са страхотни просто =^._.^=
Ven4i много готини подаръци за щерката. Аз да и пожелая много успешни дела да води.

# 64
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Здравейте момичета, редовно ви чета, но нередовно плета Embarassed.Ето ви един сайт, от който може да си поръчате куки и крошета.Има интересни нещица- www.milenastyle.com .Преди два дни го видях в едно списание и все още не съм го пробвала.

# 65
  • Мнения: 318
Преди време гледах един от албумите на "Вера".Сега май ги няма.
В него имаше много красиви фиби с цветенца на тях.
Незнам какъв е ника на тази мама, но ако пише тук, ще я помоля да сподели как е оплела цветята.

ПС.  В албума имаше също и много хубави шноли, оплетени на една кука.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 15:48 от Ianina

# 66
  • Мнения: 3 810
Коте, конкуренция го даваш а?  Wink
Неее, допълваме се- моите(2-та недовършена) са дамски, а твоите момичешки нали? Страхотни са! Peace

# 67
  • Мнения: 7 423
                 Запис! Laughing

# 68
  • Мнения: 525
Здравейте в новата тема!
Изпуснала съм ви и сте написали цели четири страници!Отивам да чета и да гледам.
 Hug

dodko мерси за сайта!Вече си набелязах няколко неща.

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 12:31 от vanyia

# 69
  • Мнения: 129
здравейте,  Grinning бих искала да ви попитам, откъде си купувате прежди 100 % памук и на какви цени  Peace

# 70
  • Мнения: 4 406
аз съм купувала само веднъж, от обикновен магазин за прежди. цената беше 54 лв за килограм. с каквато и да е плетка обаче отива твърде много от нея, затова не повторих.

# 71
  • Мнения: 129
аз съм купувала само веднъж, от обикновен магазин за прежди. цената беше 54 лв за килограм. с каквато и да е плетка обаче отива твърде много от нея, затова не повторих.

 Shocked 54 лв. на килограм идва 2,70 лв. за едно кълбенце от 50 гр  Confused аз понеже съм от малък град и си мислех, че 1,60 лв. за 50 гр за едноцветна прежда може би е висока цена  Rolling Eyes
но е истина, че много прежда трябва. преди седмица си взех 300 гр. памучна прежда да си плета ръкави /като болеро, но само ръкави/ и тъкмо ще ми стигне  Rolling Eyes а пък за блуза или нещо такова ще отиде поне двойно повече  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 9 905
ама има памук и памук. За 1 кука или за 2?
последния 100 процента памук ми струваше 35 лв килото от магазин на Аксиома, но както казва и буми,  отива много. И тежи. И е за куки 4,5.
Иначе на Хармония май също е памук. за 1 кука, и излиза по-евтино. Има и една румънска памучна прежда в много цветове за 1 кука, от Бургас я купувах и не я помня - Александер май беше.....

# 73
  • Мнения: 148
Шапките са страхотни. Мисля и аз да се пробвам. Дано стане нещо Praynig

# 74
  • Мнения: 129
а случайно да знаете онлайн магазин, където да продават памучни прежди?

Общи условия

Активация на акаунт