С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди - 17

  • 47 902
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 810
аз ползвах турска памук. Не беше скъпа и добре се държи.
Шапката е памук и коприна(не знам какво производство е, все се каня да питам) на цена 1.30 някъде за 50гр. Също съм много доволна.

# 76
  • Мнения: 148
Купих си  прежда. Мноого шарена, за потниче. Сега умувам как да го заплета newsm78 Все така правя.  Rolling Eyes Някой плел ли е от нея? Ето я: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5359498 

# 77
  • Мнения: 9 911
ето, дойде моментът да помоля като пускате линк със снимки, излизайте от профила си. Специално в снимка.бг има опция отдясно "виж албума" - натиснете там, за да пуснете коректен линк в темата. 80 процента от пусканото досега просто не се отваря, и въпреки че знаем как да го отворим, не е наша работа.
Нищо лично, разбира се  Peace

някаква офанзива на лични застигна и мен. Тези габровски прежди. айде ако има подаръци, пишете пак. 

# 78
  • Севлиево
  • Мнения: 491
kiki12 не се вижда нищо от този линк, който си дала. Пробвай пак.
Еми тити тамън за туй се сетих, че искаше да пишеш и ти ме изпревари.  bouquet

# 79
  • Мнения: 641
Кой питаше за цветенца:
http://picasaweb.google.com/angelicaow/CrochFlores


Подкрепям Тити за снимките!

За памука: плета (плетях, мисля да преминавам на памук с примеси или бамбук) за шапки и дрешки от 1,60 до 2,60, за една кука между 2,40 и 3,20 за 50гр. Последно купувах мерсеризиран, дано не бъркам, памук на Катания 2,50/50гр, държи се добре Mr. Green. Също наскоро изплетох болеро за малката от по-евтин конец, мисля турски "бяга" ми името в момента, след първото мокрене ми стои избеляло, захабено newsm78... Не съм случила на партида, и друг път сум плела турски памук (1,60-1,80лв) не съм имала проблеми.

Бамбук не съм плела, но много ми се иска.

# 80
  • Мнения: 3 810
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5359498
ето преждата на кики, но за другия път да се научи Wink

# 81
  • Мнения: 3 550
Аз предпочитам памучните прежди Цвети и Цветина. Памукът в тях е 85%, но напълно ме устройват. Цена 2,70 за 100 гр.

# 82
  • Мнения: 148
 Embarassed Извинявайте! Направо копирах линка, но другия път ще се постарая.  А снощи заплетох потника / блузката newsm78 - още не съм решила какво ще е  - и става интересно. Дано преждата да не се отпуска много.

# 83
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Много красива прежда, не се съмнявам, че ще излезе нещо хубаво от нея. Аз си бях купила нещо подобно, но в синьо и бяло преливащо и даже я заплетах, но ми докараха цветовете за пелената и продължих с нея. Иначе идеята ми е за синята прежда - на 1 кука да си изплета нещо като гащеризон /дето един път обяснявах на пЛетящата за такъв модел/ с едри квадрати и ще видим кво ще излезе. Това чудо може да се носи върху блузка с къс ръкав или с дълъг, ама изчистена да е, че ефекта да е в преждата.

# 84
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Аз се позагубих, ама Ви чета......харесала съм си толкова много неща, че не знам дали живота ще ми стигне да ги изплета  Grinning Иначе още завършвам една шапка на дъщеря си, ама ще се носи следващата година....
Много ми хареса преждичката на кики, обожавам да плета с такива шарени ...

Мацки дайте някакъв линк с он-лайн магазинче за прежди....

# 85
  • Мнения: 1 523
Мами,нашата boomerang роди днес следобяд момичеце Катерина.Да и е жива и здрава, и много да я радва! 1stroller breastfeeding

# 86
  • Мнения: 2 199
Мами,нашата boomerang роди днес следобяд момичеце Катерина.Да и е жива и здрава, и много да я радва! 1stroller breastfeeding

 Hug Hug Hug
Да са живи и здрави.
Знаех си, че щъркелите идват навреме и носят бебенца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ауууу, супер, бебенце. Честито на boomerang да и е живо и здраво и много да я радва.

# 88
  • Мнения: 498
На малката Катя и нейната мама много здраве и късмет!

# 89
  • Мнения: 706
Здравейте,момичета.
За пръв път пиша тук ,с една молба:
Дйте схема за детско пролетно каскетче.Предпочитам на две куки.
и звнявам се ,ако вече има писано по темата,но немога да изчета всичко.

Общи условия

Активация на акаунт