какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 933
  • 469
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
Чета как Линдита му отпуснала края. И как днес и секс правила, ама не станал хубав. Седях и се кумих доста преди да се върна отново на този пуст секс, който бил кекс.

Ааа, ха ха хах, това съм го пропуснала  Joy Joy Joy

# 76
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ей, от глад окьоравяхте вече ей  Naughty Joy hahaha
Секс не съм правила не помня от кога #Crazy

# 77
  • Мнения: 27 524
Хи хи, голяма забава  Laughing
Днес съм доста стриктна, свалях тапети, малко ядох, за довечера само боб с лук на салата. Мъж ми ще има един приятел на гости, те ще гледат Матрицата на бира и пуканки, а след като легне ситното, аз отивам да тичам. Допреди малко се разходих на бърз ход из квартала, вали малко дъжд, днес почти няма коли, въздухът е свеж, чист, хубав, дъхав. Светлината е меко-жълтеникаво тъмно, няма кьорав човек навън и е супер; ще препускам в глигански тръст след 22 часа  bowuu

# 78
  • Мнения: 480


Чета как Линдита му отпуснала края. И как днес и секс правила, ама не станал хубав. Седях и се кумих доста преди да се върна отново на този пуст секс, който бил кекс.

ще препускам в глигански тръст след 22 часа  bowuu

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 79
  • Мнения: 1 432
Спуках се от смях с този кекс  Joy

Ама никой не отчита моя резултат, радвайте се поне на букви деее   Confused Confused Confused

# 80
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Здравейте, сладурчета  Mr. Green

mystic честито! Страхотни снимки - много романтика лъха от тях! Изглеждаш много добре  Peace

Witchy браво! Много добро постижение, дано повлечеш крак! За колко време ги смъкна?

Блонди аз тоя парфюм го мирисах оня ден в Бюти Зон-а, ама нещо никак не ми допадна...много е странен за мен. Доста се изненадах от себе си, но съм очарована от Серпрнтин на Кавали, по принцип чак толкова сладки не харесвам..

Мими вземи си направи наистина изследвания за тази инс. резистентност. Ако ти изпишат хапчета, ще ти е много по-лесно да сваляш кг след това.  Peace

Аз да ви кажа - днес се качих на кантара и се потресох от себе си..не съм усетила как за 1 год съм качила над 10 кг  #Cussing out #2gunfire Много съм депресирана, но и нахъсана и от утре ще се стягам здраво! Ако пък се отпусна, ще викам Тарталета с голямата бухалка, че да ми дойда акъля в главата  Mr. Green

Чао и лека от мен  newsm51

# 81
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Ама никой не отчита моя резултат, радвайте се поне на букви деее   Confused Confused Confused

Радвам се! Ха така, покажи им на тези заспалите глигита тук, че нещата могат и трябва да вървят  Naughty

# 82
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Ех момичета - кога сколасахте да изпишете толкова нещо само за един ден - на някои от писанията направо се заливах от смях - като например за секса -  newsm08 newsm62
При мене вчера не беше хич добре  smile3515 - такава снежна буря ни удари че не свят да ти се завие ами незнам какво - с мъжа ми цял ден ринахме ринахме а то не спря да вали - извини се че няма как в това време да ходи за подарък и цветя ... но пък вечерта хапнахме хубавичко в семеен кръг - добре че днес кантара не беше мръднал нагоре - предполагам че много калории сме изгорили с това ринене на сняг - че и днеска ринахме около 3 часа  smile3511
mystic   - миличка честито   bouquet - желая ти дълъг и много щастлив и изпълнен с любов семеен живот!
Блонди  - така хубаво звучи при тебе - с удоволствие бих се разходила на такова време ама кой знае още колко ще го чакаме - а парфюмът изглежда страхотно - не си спомням да съм го пробвала!
witchy- оправяй се по бързо   bouquet честити смъкнати килца
marchella - на тебе честит ти подарък за 8ми март - тамън навреме за идването на пролетта си си го купила костюма
mimi - браво на мъжа ти че се е сетил - и аз много ги обичам плюшените животни - то и малкия много ги обича та почти зooлогическа градина сме направили  smile3535  animal085  animal037 newsm57  261uu


Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 23:38 от booboo's mama

# 83
  • Мнения: 1 263
Цитат на: vanessa_jo
Блонди аз тоя парфюм го мирисах оня ден ... но съм очарована от Серпрнтин на Кавали...
aaa, вие ме запалихте утре да ходя да мириша парфюми по магазините  smile3531.
Между другото знаете ли колко години е трайността на такива парфюми, че аз съм ги натрупала няколко по причина ,че по време на бременността ми се гадеше от такива миризми ? newsm78 А сега са ми толкова познати като аромати, че  ми се иска нещо ново.  Flutter
 

# 84
  • Мнения: 159
Здравейте и от мен сладки глигита  bouquet
направо ме беше срам да влеза тук- така съм му отпуснала края последните дни, че думи нямам... то не бе ядене то не бе чудо Banghead и от днес почвам от начало, да видим до кога  Simple Smile
Ама много се смях за кекса (секса smile3532 )
mystic невероятни снимки, честито желая ти много, ама ужасно много щастие и здраве Simple Smile
Блонди не е ли късно за тичане към 22ч.? Ох, някога толкова добре се чуствах като тичам, а сега само при мисълта започва да ме хваща мускулна треска и да ме мързи- ужас...
мими_то много мил подарък, направо могат да те разтопят с такива жестове мъжете....
booboo's mama като говориш за сняг ми се струва нереално, при това хубаво пролетно време в Бг
Хайде аз отивам да си поизчистя малко кочинката, че много се е омърляла, а следобяд( ако не завали някой дъжд) ще излизаме с малката.
Лек ден на всички мами дебеланки сладуранки Hug

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Аз отчитам застой  Tired За 3 дни не съм свалила нито грам  #Cussing out Но не съм и качила!
Явно не стават при мен нещата, ако нямам закачен режим на хладилника  #Crazy Да знам какво и кога да ям. Така като си решавам в движение нещата май хапвам и непозволени неща и оплитам конците.
Ахам, май пак ще си избирам диета  Thinking

# 86
  • Мнения: 506
Колко изписах и то се изтри #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Здравейте глигенца,
 Аз съм без прегрешения , нали съм на пилешко месо и на заговезни я карах на бяло месце и литът и половина вода(защото бях на масата , а тя беше отрупана)
Как да си хапна нещо като вече я изкарах почти 2 месеца не мога да си го позволя и още толкова сигурно ми трябва Confused
Нещо започнаха да ми изтръпват китките на ръцете , направо се вдървяват , но пък мога да ги движа , ако остане време ще отида на лекар.
А с вас ще се бием стига с прегрешения #Cussing out #2gunfire , малко по сериозно , като почнете да слабеете и като видите резултата в огледалото ще имате повече воля.
Успех! Hug

# 87
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Еех, че ви вдигнахте тонуса, докаро ви изчета.
Голямо ядене беше при мене 2 дена, срам ме е, отивам в ъгъла. Днес обаче съм на чай и плодове.
Момичета, случвало ли се е на някоя от вас да получи леко зацапване между 2 цикъла. Миналия месец ми се случи, вчера пак. Миналия месец ходих на преглед, оказа се гъбички, лекувах се, но се чудя защо пак се случи вчера. Дали има нещо общо със свалените килца, а и цикълът ми по-предния месец закъсня с 5 дни, а предния подрани с 5 дни.
Сори, че питам, ама нали сте ми дружки и ви обичам всички Hug

# 88
  • Мнения: 506
Jessif  и на мен ми се получава такова зацапване откакто съм на диета , сигурно е нормално или поне срещано при диетуващи newsm78 newsm78

# 89
  • Мнения: 2 907
Така. И аз да не остана по-назад, ядох пица вчера и днес си ближа раните.
И аз отскоро започнах да бягам, а откога си търся компания да бяга с мен, няма смисъл да казвам. Като го взех мъжа ми едно време, спортуваше всеки ден, бягаше вечер след работа. Само че навремето бях супер слаба и съответно не можеше и да става дума аз да тръгна да бягам из града. Сега пък като го приканвам да бяга с мен, чувам, че е извън форма и първо трябва да тренира софт.
Блонди, ти в коя държава бягаш в момента?  Wink


Иначе не смея да се кача на кантара, карам го по фийлинг. Но и фийлингът не е от най-хубавите, пак едва закопчавам панталоните. Днес е чаен ден, ако някоя лоша котка не ми мине път.

Общи условия

Активация на акаунт