какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 918
  • 469
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 480
Мистик, Честито мила! Бъдете много щастливи! Искам снимки, пък! Party Тези в  подпиа ти нещо не ми се отварят! newsm78 И сега да те посмъмря, няма да мислиш, че ще си останеш глиган завинаги! Naughty Друго губи, ама вярата , че ще стане недей! Naughty
Ти да не мислиш, че на мен, както и на всички тук ни е лесно! Аз всеки ден водя борба със себе си! Онзи ден надъхана почвам РХ и вечерта , като ми стана лошо и хаде наядох си се и после , като ми докривя, дорева ми се.Момичетата обаче тук, както винаги ме подкрепиха и пак ми вдъхнаха кураж.Трудно ми е и то много, ама трябва!Писах и писмо до екипа на Емилова и там ми казаха, че най-вероятно имам хиперинсулинизъм, но все пак докато не се направят изледвания не е сигурно!Така, че и аз се отчайвам на моменти, после пак си давам кураж и така, една борба водя със себе си всеки ден! Тук сме да се подкрепяме и , за да успеем!Не се предавай мила без бой! Naughty Peace Защо , казваш, че си се страхувала от сватбата си?
Дуденце, ти също изчезна и Диди и тя каза, че и криво и , че не е режимна и не пише вече!Ей да влизате в релси!Тарти ще я назначим за надзирател Crazy, ще ни вкарва в пътя, като кривнем от него и ще дава пример! Whistling
Отивам да лягам , че едвам гледам.Малко две нощи ми се буди и  аз не мога да се наспя!Дано поне да се оправя, пък съня майната му!
И последно да се похваля, мъжа ми обикновенно не подарява подаръци и ми беше казал, че нищо няма да купува и аз разбира се се съгласявам с него, не че ми е приятно де, но както и да е! Събуждам се обаче сутринта и той ми оставил една роза и огромен плюшен мишок! Аз по принцип обичм много плюшени играчки и този мишок си го бях харесала, за спалнята и Марти също му се зарадва и общо взето ме изненада приятно! Той понеже днес е дежурен и вчера ме води на ресторант и парички ми даде да съм си купила още нещо и така да се похваля, доволна съм!И все пак  му казах, че за мен е по-важно да ме уважава да не ме обижда и да ме желае, като жена, но това едва ли ще се получи някога Tired?????  bowuu Разбрах, че и Блонди е получила страхотен подарък, а другите похвалете се  де, как изкарахте, получихте ли подаръци?
Мале , пак се улях с писане Embarassed
Чао!

# 61
  • Мнения: 903
Честит празник и от мен момичета, пожелавам ви да сте много здрави, обичани и слабички  bouquet
Мими, тук съм, ама ми е криво и не ми се пише, но ви чета редовно Hug
mystic, честито  bouquet
Добре дошли и на новите попълнения Hug

# 62
  • Мнения: 2 907
Мими, нали опявах през целия януари, че съм глиги и как тъй ще се оженя дебела. Големи мъки бяха, поболях се и нищо не постигнах, накрая пак си се ожених, добре че мъжът ми ме обича.
Снимки тук : http://good-times.webshots.com/album/562534785zTqFWc , качила съм към 100тина снимки, колкото да придобие човек представа, хаха.

А 8 март, аз никога не съм го чувствала като празник, а мъжът ми май изобщо не знае за него. Така че днес сумати народ- български приятели- ми се обади да ми честити, явно за много хора е важен празник.

А тази Емилова е жива легенда направо  Laughing Какви ли не неща съм чувала за нея.

# 63
  • Мнения: 1 263
mystic, честито и от мен! Hug
Пожелавам ви много щастие!  bouquet
Снимките са страхотни Peace

# 64
  • Мнения: 485
HugЕй, Hug глиганки Hug, здравейте и Hug от мен Hug!!!
На mystic   честито!!!!  bouquet
 Вчера нали беше празник добре си похапнах Blush, но пък днес ми е разтоварващ ден и затуй ще си бъда ок Mr. Green. Вчера празник започна от сутринта с проблеми.....но не ми се разправя, чеее Cry
 Но пък затова днес е страхотен ден със слънчице, и аз съм в супер настроение Mr. Green. С 2 думи...планини ще повдигам Mr. Green . Душки-мушки, хайде засега това от мен, че ще ходя до болницата. После пак ще ви скибам
hahaha

# 65
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Mystic, честито, много си красива! Изглеждаш чудесно. Безоблачен семеен живот ти желая.
Мими, страхотно е , че мъжлето те е изненадало така приятно.
У дома този празник не се тачи много, много. То и аз като че ли не го чувствам много като такъв. Предпочитам личните празници.
Вчера доста похапнах, та и попийнах. Довечера сме у майкини на гости и предстои същото похапване и попйване, затова другата седмица съм решила 2 дни да съм на чай.
Ей, застопорила съм ги тез кила и не мърдат и туй то. Не разбрах как свалих 10 за един месец, пък сега застой.
Диди, не се поддавай на меланхолията, изитала съм го и знам какво е, до лекарства съм стигала, пак ми се случва, но ако сами не се справим, няма кой.
mistake, случвало ми се е много пъти. В нашия град има такава жена, която лее куршум и съм ходила при нея и децата съм водила. Много хора го отричат, но аз не съм на същото мнение.
Весел ден на всички.

# 66
  • Мнения: 274
Mystic, честито! Снимките са много интересни ,а ти си невероятно красива булка.
Времето вчера беше чудесно, разходихме се  и сама си избрах осмомартенския подарък- сребърно колие.Разходката ми помогна да не мисля за храна и чак към 4 ч. изядох 1 шопска салата, но вечерта естествено за моята лакомия не пропуснах и 4 бонбона. Днес се надявам прегрешенията да са по-малко. Hug

# 67
  • Мнения: 27 524
Здравейте, четинеста банда,  Hug
Мимс, много се радвам за вниманието на съпруга ти, браво на него. Ще ти пиша някои неща на лични след малко  Hug
От днес съм нахъсана да съм серизоно, изгълтах един литър вода, ябълков оцет пих, гимнастика правих, задъхах се като един истински глиган от нищо, но това ще се махне с времето, сигурна съм. Снощи бяхме на ресторант, поприказвахме си малко със Себастиян, без да иска ми помогна за едно-две неща (като решение) да ги взема и така.
Хубав ден на всички грухтящи създания  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 781
Мистик, честито!Много семейно щастие ви желая  bouquetМного хубава булка си-нещо не ми приличаш много на глиги newsm78, ама ти си знаеш де.
Аз вчера си подарих сама подарък Mr. Green, нали мъжо го няма/той ми е купил парфюм де- Жадор на Диор, ама ще го получа по-късно/, та аз си подарих едно  костюмче - пола и сако. Само, че ще ми стои добре като махна още 3 кила от д..то.
Снощи ходих с приятели на кръчма и хапнах добре и добре полях с бяло вино. Днес ще видим как ще изкарам, че съм сама с децата, но от утре пак чанч Peace
Мистейкче, стискам палци, всичко да мине добре. И на мен ми се е случвало така всичко да ми тръгва на опаки.Куршум съм ляла само на баткото, но не мисля, че имаше ефект, ама пробвай, то цялата работа е в главата на човек Peace
Блонди, честито, много хубав подарък, благородно завиждам Mr. Green :е:

# 69
  • Мнения: 480
Мистик, уажсно красиви снимки, ти си много , ама много красива и като цяло и двамата много ми харесахте, а и на фотографа браво! Peace Личи си ,че не са правени в България и изобщо много красиво всичко , което видях и да то кажа изобщо не приличаш на глиги, но ти си знаеш! Hug Разкажи малко повече за сватбата, гледам, че после си се проблякла или греша? А мъжа ти българин  ли е  или не, а и малкото момиченце ваше ли е, че много си приличате, голяма хубавица? Heart Eyes Дано не объракм нещо , ама ми заприлича на вас! Blush
Аз отивам днес на заговезни ooooh!, искало се прошка и т.н, но определено няма да се уливам днес! Mr. Greenю
Мистей, аз на такива рябото вярвам , но не за всичко, т.е, ако е уроки да определено може някой да те погледне с лоши очи, но като цяло не се самонавивай и неразчитай изцяло на това, както ти е казала Марчела всичко е в главите ни! Това в , което вярваме това ни се случва, така , че ти сама си прецени, успех миличка! Hug

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Мистик, честито! Снимките са направо невероятни, а ти си много красива  Hug
 
Днес мислехме да ходим на пицария и бях решила да му отпусна края, но нещата се разминаха. Обядвах пилешка пържолка със салата зеле, както обикновено.

# 71
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мустик,честито мила и от мен Grinning Hug
Желая ти много здраве и щастлив семеен живот  bouquet
Изглеждаш много красива и щастлива на снимките, и мъжът ти е много симпатичен, важното е да имаме добри мъже до себе си , които да ни приемат с всичките ни недостатъци и килограми   Embarassed

Аз съм му отпуснала края от седмица, добре че не съм качила...днес и кекс правих,ама не стана хубав....какво щастие само Joy Joy
Докато течеше курса , бях стриктна, обаче петък вечерта отидохме а пицария и така му отпуснах края леле мале  ooooh!..и от там се започна....че и днес още търся другия край  Joy
Вчера нищо не правихме , защото се скарахме и цветя не получих ..но днес си простихме и сега отивам да си отворя букета, не ги обичам тези целофани значи , а все слагат #Cussing out
Пожелавам ви много весело настроение и хубава нова седмица  bouquet

# 72
  • Мнения: 27 524
Мистик, сега и аз ги разгледах, супер са снимките, и двамата сте много хубави. Обработката на снимките, сюжетите и стила са просто невероятни, поздравления  Hug
Тарти, аз спретнах домашна пица, но хапнах две малки парченца само и безброй маслинки  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 432
Айде здрасти и от мен .Бях болничка тези дни.Свалила съм 4 кг. Детето плаче ...........4ао Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 907
Ау, не очаквах, че ще имат такъв успех снимките, трогната съм много! Благодаря ви за комплиментите, чак се изчервих, добре че не излизат буквите в розово  Grinning

Мими, момиченцето си е моето, че как! Ей сега след няколко дни става на две години. Мъжът ми не е бг, германец е. Ама обича България комай повече от мен. Това е в кръга на шегата, но наистина страшно се радва на Бг. и всичко свързано с нея.
 А това с датата мисля навремето ви разправях как стана. Исках да се оженим през април, понеже тогава ни беше "годишнината", на 11/04 се запознахме преди 4 години. Обаче както винаги става, се провали този план. Документите ми изтичаха през края на февруари и тези от кметството не се съглсиха да си сложа дата за април. А на нас не ни се събираха същите документи още веднъж. И като гръм ми падна на главата, че ще трябва да се оженя спонтанно, през зимата и най-лошото - че няма да съм слаба.
Сменях роклята, да. От бяло, в черно  Wink

Вие се оплаквате, че сте ходили по пицерии, ей го тази вечер на мен пък ми се разваля режима, излизаме и ние на вечеря. И аз все се заричам да си поръчвам салата или някаква риба, но обикновено взимам мазно плато със сирена, да ми пасва уж на виното.
Все пак съм все още в надежда, че няма да се олея.

Чета как Линдита му отпуснала края. И как днес и секс правила, ама не станал хубав. Седях и се кумих доста преди да се върна отново на този пуст секс, който бил кекс.

А как се лее куршум точно?

Общи условия

Активация на акаунт