какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 908
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета , честит осми март!
Бъдете жени благословени ,с любов и нежност надарени , с усмивка вечно озарена и с много радост наградени!

# 46
  • Мнения: 27 524
Ако няма да пазите никакъв режим, чупката  Crossing Arms

 Joy Както винаги миличка и говореща със заобикалки  Joy
Аз ядох пица, сандвичи, бира, кюфтета  bowuu И довечера съм на кръчма и пак ще ям  Blush Хи хи. От утре ОБЕЩАВАМ  са се поправя.  Peace
Браво, Тарти, ти си нашата гордост, ще ти се радваме плюскайки  Laughing
За 8-ми март си изкрънках това, мирише вълшебно  Heart Eyes

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Хъ, дреме ми на сайдера  Whistling Нали аз ще мога да облека късата рокля на лято, а вие само ще грухтите  hahaha Давайте с кюфтетата!

# 48
  • Мнения: 27 524
Коза  Laughing
Как е Силия? Аз чакам снимка.  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 1 152
Честит празник, мили момичета   bouquet
Бъдете слънцето в очите на любимия човек. Бъдете усмивката на лицата на вашите деца! Бъдете нежност и любов!

Рядко имам време да пиша, но ви чета редовно! Ама тази темичка много бързо дръпна докато се усетя  Crazy.
И при мен промяна в килцата няма. Ковнала съм се на 72 и това си е. Но поне не се качват. Не съм на диета- просто ограничавам храната.
Надявам се да мога да пиша по-редовно, а най-хубаво ще е ако мога и да се похваля с минусчета.
Желая ви романтична и усмихната вечер  Hug

# 50
  • Мнения: 480
Ех , Трати, ама то празник днес, простено ни е! Blush
Аз ядох, пица, салата, мелба и лазаня, ех , че гот ми беше, ама сега ми е тежко! Sick
Утре ще съм режимна, обещавам! Peace

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Простено ви е, да, ама само днес. А вчера?! А онзи ден?! А утре?! Ще ви бия, хей!

Блонди, не знам кога ще се наканя за обещаната снимка. Занесохме принтера в офиса и така ми се усложняват нещата. Трябва да сканирам, да качвам на флашка и т.н. Ама ще стане, де  Peace

# 52
  • Мнения: 1 263
Цитат на: мими_то
.. от утре ще взема да я пробвам тази деветдесет дневна диета!...
мими_то, Peace  Hug
Цитат на: Блонди
За 8-ми март си изкрънках това, мирише вълшебно
Блонди ,какъв е аромата ?

# 53
  • Мнения: 27 524
Блонди ,какъв е аромата ?

Ха сега, де, как да обясня.  Thinking Шик?  Grinning

Тарти, ок, няма проблем, не искам да те притеснявам  Hug Аз като не ми се сканира просто преснимам снимката с цифровия и готово  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 907
Ох, писала съм в старата тема. Та пак да кажа, че се завърнах след дългото ми отсъствие.
Грам не съм свалила, явно ще си остана глиган завинаги...
И между другото, това от което най-много се страхувах, мина. Ожених се на 16/02 и мъжът ми ме взе, какво иначе да прави  Grinning

Виждам че сте много вече в темата и като гледам май слабеете. Ха дано и на мен да ми тръгне.

# 55
  • Мнения: 1 152
mystic   bouquet
Бъдете много, много щастливи!

# 56
  • Мнения: 27 524
Мистик, честито, да сте много щастливи заедно и безоблачно да е  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 907
Мерси за хубавите пожелания! Скоро започваме 5-тата година, дано това, че сключихме брак не промени по никакъв начин хармонията ни.
Преди сватбата се мъчих жестоко да слабея, гладувах, лягах гладна и ставах гладна, голяма мъка беше. И нямах почти никакъв резултат. Тези, които си спомнят в началната глиганска тема, знаят какъв ужас изпитвах от този ден. След сватбата пък се разболях от някакъв коварен грип и бях на легло за една седмица някъде. Резултат : - 2,5 кила. Ето ме здрава от няколко дни и килата са пак по хълбоците. Гадна работа.
Знам, че ако спра да се храня вечер, ще потръгне със свалянето, но аз съм способна по цял ден да не ям, но вечер не мога. Много ще ми е трудно да се откажа от този навик.

Блонди, намазала си. Аз отдавна му се точа на този парфюм  Grinning

# 58
  • Мнения: 84
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА

# 59
  • Шумен
  • Мнения: 317
Мистик, честито, много любов и щастие!  bouquet

Мими, от утре и аз започвам 90-дневната отначало. Ще си правим компания. Хайде, дано най-после ни потръгне.  Peace

Момичета, струвало ли ви се е понякога, че сте урочасани? Аз по принцип не вярвам в такива неща, но започвам да се замислям. Случвало ли ви се е да ви затрупват едно през друго лоши неща, които на пръв поглед не са нищо особено, но когато се вземат на куп, косата ви да побелее. Знам за една жена (туркиня), която лее куршум и бае по тяхному. Да взема да ида ли?

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 23:23 от mistake

Общи условия

Активация на акаунт