"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 7

  • 19 778
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 118
Хаясче, тфа имам в предвид кат викам "блок" = още веднъж лист едно извън диетата, когат си гладничка или заедно с някое от яденетата.

# 16
  • Мнения: 819
                                      Здравейте красавици. Hug

 Джинджооооо  Hug ,браво на теб.Много добре си направила темичката.Да ви е честита.А аз се чудех снощи,де ми се губиш..... newsm78

 Хайде девойки,няма да спамя повече,само мноооого свалени килограми и победи в битката пожелавам.  bouquet

# 17
  • Мнения: 649
MaLkO_AnGeL4e аз си бях взела не Centrum витаминки и си ги пиех. Но като отидох при него той ми каза, че не са хубави, защото когато толкова много витамини взаимоодействат едновремено губят от свойствата си. И тогава ги спрях.

Но май пак ще ги започна, пребирам се вечер като труп. Снощи захапах възглавката още в 10. smile3524

джудж аз също не свалям, не знам какво става. А си купих везна всичко меря, нося си дори в офиса точните грамажи.
А пък Оги уж ми каза, че за 1 месец съм ок.

Искате ли всеки да си обяви килограмите за сваляне и резултата до сега. Да видим среща ли се някаква закономерност.

Аз трябва да сваля 5 кг. При последното ми мерене бях -100 гр.
Сладкото забравих, че съществува вече 5 ден.
Все още не мога да си намеря шивашки метър, за да кажа обиколките как са.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Волна пеперудка, от лентичката ти виждам, че си на режим от 2 месеца и си свалила 4кг. И ти ли си като мен. Много бавно сваляща или просто не си си обновявала линийките? Кажи ми, че не съм само аз така, че вече ще полудея.  Cry
Десика, аз имам да свалям 20кг. Нали се сещаш, че точно сега трябваше да свалям с бясна скорост и като м иостанат 5 да започна да задържам. Може би защото имаш много малко да сваляш и ги топиш по-бавно, но при мен от 20 дни режим ефекта е почти незабележим. Аз не мога да ходя и всеки ден до тУйлетната. МОже и там да се крие целия проблем, но вече 4 дена ям мляко с овесени трици и положението пак е същото. Може би имам ужасно ленив стомах. Винаги съм имала проблем и сега това ме спира да слабея с бясна скорост. Много ми е тъпо. Днес ще се чуя с Оги и ще разбера как да продължа. Той може да иска да отида и на преглед при него, но не знам. Може да ми каже и на кои храни да наблегна, за да се отпуши този мой стомах. Най-тъпото е, че не пия кафе и сега, за да започна по-често да влизам в оалетната започнах да го пия сутрин. Като пия две сутрини кафе на третата, ако не пия главата ме боли ужасно цял ден. Не искам да пия кафе, но ако това е начина и това ще започна да правя. После ще се боря и с този порок.

# 19
  • Мнения: 649
Аз имам същия проблем  с smile3550 , но при мен той е от преди това. Оги ми каза, че сега като започна да се храня редовно ще се нормализират нещата. Но няма такова нещо.
То с тази суха храна не знам как ще стане.

Преди ми помагаше Активията, но спра ли да е ям, още по-зле стават нещата.
А и в къщи ме увикват постоянно заради нея. Моята половинка нещо не одобрява продуктите на Данон.

# 20
  • Мнения: 572
и аз не ги одобрявам.
ама като ми се прияде нещо сладичко с тва замествам  Embarassed но не се сваля след нея, щото има захар.
Честита ни нова темичка!
днес ми се е прияло спаначец, да видим как ще го готвя Simple Smile
айде, лек режимен ден на всички ни Simple Smile

# 21
  • Мнения: 819
 Уф...извинявам се, за това, че без да искам, пуснах два еднакви поста.Сега поправих този.

# 22
  • Мнения: 819
Волна пеперудка, от лентичката ти виждам, че си на режим от 2 месеца и си свалила 4кг. И ти ли си като мен. Много бавно сваляща или просто не си си обновявала линийките? Кажи ми, че не съм само аз така, че вече ще полудея.  Cry

  Ооооо не си само ти така Джудж.Не се коси,две сме.Лентичката е абсолютно вярна,даже малко съм покачила, ама то е щото съм пред МЦ.

 Инак накратко.След стохилядната диета, Джиндж ме запали по Симеонов.Схеми, листи, всичко ок.Първо започнах да свалям.Първите две седмици свалих 2 килограма.После за другите две,с много мъки още 2.Купих си и колело.Карах го всеки ден по 40-50 минути.И нищо..Зациклих жено, не мърдам и тва е.По едно време ми писна.Питах доктора,той каза ,че не може да бъде тва.Не може, ама при мен сичко може.И се отказах.Да не говоря, че постоянно бях гладна с неговия режим.Джиндж казва, че не е възможно, но си беше така.По Коледно-Новогодишните празници качих 6 кила,което ще рече,че станах пак 75-6 килограма.И от 3 януари съм при Дюкан.В ударната свалих 3 кг.,после още един и това е.Немам мърдане под 70 кг.На моменти ми се реве вече.омръзна ми просто.Но поне с Дюкан не се гладува.Но пък самия режим те уморява, и особено като няма резултати, страшно се демотивираш.Най-хубавото в цялата работа е, че поне на обиколки свалих доста, и това ме държи.Видимо съм отслабнала, нищо че кантара не мърда, а дори на моменти се покачва с 3 кг.

 Не се коси, а си продължавай по режима.Като видиш, че не вървят нещата, идвай при нас. Hug

И още нещо.Видях ви, че разисквате за запека.Аз с режима на Симеонов, така се бях затъкнала, че в чудо се видях.Десет дни и повече не бях ходила до 00.Сега взимам пектин, и пооправих нещата.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 11:34 от Volna peperudka

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз не ги одобрявам продуктите на Данон. Като знам как ги правят. Слагат яко сухо мляко и нишесте. Дрите съставки са хиляди консерванти. И на мен никак не ми действа разхлабващо храната която ям .То само салати и яйца. На изхода какво да изкарам ебаси. Преди си ядях яко и тъкмо ми се беше нормализирал стомаха  и сега пак. Не знам какво да правя.

# 24
  • Мнения: 3 118
Хм хм  newsm78
ми то лененото селе уж за тфа го дава Симеонов, ма явно нема голем резултат.

[/quote]
И още нещо.Видях ви, че разисквате за запека.Аз с режима на Симеонов, така се бях затъкнала, че в чудо се видях.Десет дни и повече не бях ходила до 00.Сега взимам пектин, и пооправих нещата.
[/quote]

Пектина не действаше ли затегащо  Shocked

# 25
  • Мнения: 699
Момичета това си е чисто женски проблем с 00. Яжте повече салати (зелени), пийте прясно мляко и вода и Оги препоръчва сутрин на гладно да се пие чаша топла вода, всичко това действа при мен. И в началото много ядях супички, течната храна също помага, после и на сухоежбинки да карам нямам проблеми. Май въпроса опира до това веднъж организма да свикне. Покрай цикъл е съвсем нормално да не помага нищо, но то е за 2-3 дни само. Дано съм успяла да ви помогна с нещо.

# 26
  • Мнения: 819
Момичета това си е чисто женски проблем с 00. Яжте повече салати (зелени), пийте прясно мляко и вода и Оги препоръчва сутрин на гладно да се пие чаша топла вода, всичко това действа при мен. И в началото много ядях супички, течната храна също помага, после и на сухоежбинки да карам нямам проблеми. Май въпроса опира до това веднъж организма да свикне. Покрай цикъл е съвсем нормално да не помага нищо, но то е за 2-3 дни само. Дано съм успяла да ви помогна с нещо.

 Нищо от това, което казваш не ми помогна.Дори и течен парафин, по две лъжици вечер не помагат.Оги и едни хапчета ми беше дал да пия, и като му казах, че полза никва, не вярваше.Просто след бременноста и диетите, ми остана този гаден проблем, който вече все по-трудно решавам.Да ни говорим, че пия по 3-4 л. течности дневно, два от които задължително вода. Sad

# 27
  • Мнения: 3 118
Оф, тфа си е проблем, задържат се токсини така.

Пеперудке, медикаменти нещо или билкови отвари пробвала ли си

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Няма цикъл, няма след цикъл. Постоянно съм си така. При условие, че никога преди това не съм спазвала диети. И вряла вода да пия пак е същото. Аз силно се надявах овесените трици да помогнат, но уви. Пробвах и със зелен чай. Не стига, ч ее отвратителен, ами и не действа. ОСвен клизми да си правя  Laughing друг начин няма. Сега се подкарвам с кафета на гладно пък да видим ще има ли резултат.

# 29
  • Мнения: 819
Оф, тфа си е проблем, задържат се токсини така.

Пеперудке, медикаменти нещо или билкови отвари пробвала ли си

 Бе....Кво ли не съм пила.Санието действа, но пия ли го малко повече и то спира.Не ми се ще лекарствени препарати, че там вече  е опасна зона.....За сега карам на пектина и парафин, комбинирани сутрин с трици.През три дни ако посетя 00, се смятам за щастливка.

 Инак като ходих в Швейцария, майка ми ми беше купила някакъв сироп за разхлабване,който имаше страхотен ефект, но основното му съдържание беше смокини.Бих могла да я накарам, да ми прати, но той е несъвместим с режима на Дюкан, защото съдържа захар, и е горчиво сладък.

 Кофти работа, какво да ви кажа....

Общи условия

Активация на акаунт