да се изцеждам ли след като не съм кърмила няколко часа???

  • 1 096
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089
Зърната те болят от продължителното кърмене, според мен също е най-добре да се мажеш с Лансинох или друг пречистен ланолин и да пробваш да ограничиш продължителността на престоя на зърното в устата на бебето, т.е. ако не суче, а само се залъгва, да вадиш зърното за да не седи влажно. По-добре да предлагаш по-често, отколкото продължително.
Бебето очевидно наддава добре и няма нужда от АМ, така че по-добре не давай и не се безпокой непрекъснато за теглото, ще видиш, че всичко ще бъде наред. Понякога бебетата плачат не защото са гладни, имай го предвид.

# 16
  • Мнения: 502
Спри да я теглиш след всяко хранене,не е нужно това.Спокойствие и кърмене са ви нужни и на двете,нищо друго.Много ми хареса как ти е отговорила Людмилана,вслушай се в съветите и.Адаптирано мляко не е необходимо,ако искаш да кърмиш дълго бебето си.Това е много важно!Просто се храни разумно,пий по 2 литра течности и кърми бебето на поискване,без изобщо да гледаш часовника.По-добре го скрий някъде(часовника),докато свикнеш с кърменето на поискване. LaughingУспех!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 235
За зърната ползвах Гермастан и ми помогна, но наистина тези, които са без отмиване са по удобни, особено при често кърмене. Според мен ако спреш АМ акането ще се регулира.

Общи условия

Активация на акаунт