Тайна, която би могла да разруши брака ви! ?!?

  • 3 050
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
А, тук са много популярни подобни
обедни шоута, където отчаяни, но
и тъповати домакини се жалват от
благоверните си и ги подлагат на
детектори на лъжата. После ронят
чернобилски сълзи и се тръшкат, че
милото погледнало тая, пък спало с
оная. Драматизират. Истерясват. А
може да си го спестят, ако се хванат
на работа и си сменят приоритетите.

Тайни имам, но и да нямах, едва ли
биха разрушили брака ми точно те.

# 16
  • Мнения: 66
  Чудя се тези хора защо изобщо участват в предавания като това..... , нали им е пределно ясно , че могат да се поставят в кофти ситуация newsm78
Може би знаят, че това е единственият начин някога да си признаят /ако са решили да си признават/ да прикрият страха зад публичността, за да не бъдат съдени, знам ли.
Не бих споделила тайна, особено публично, лично е някак.
Старнно ми е когато някой отиде да се подложи на такова нещо - да си покажеш кирливите ризи пред всички. Не си падам воайор да се наслаждавам на такива предавания.
Така и пропуснах и Биг Брадър, Островът на изкушението и всичките подобни предавания.


Да... ама нали после се прибират у дома...    #2gunfire     предаването свършва все някога.....
Може би наистина си мислят, че ако стане по този начин ще е по-лесно ..... , но явно не мислят за ситуацията, в която поставят половинките си...

# 17
  • Мнения: 2 401
Ей сега ще я изтупам пред съфорумките, за да ме почувстват  по-близка  Wink

# 18
  • Мнения: 2 161
Нямаме такива страшни тайни.Но все пак ние сме едно скромно семейство Х, а не Борджиите.

# 19
  • Мнения: 66
А, тук са много популярни подобни
обедни шоута, където отчаяни, но
и тъповати домакини се жалват от
благоверните си и ги подлагат на
детектори на лъжата. После ронят
чернобилски сълзи и се тръшкат, че
милото погледнало тая, пък спало с
оная. Драматизират. Истерясват. А
може да си го спестят, ако се хванат
на работа и си сменят приоритетите.

Тайни имам, но и да нямах, едва ли
биха разрушили брака ми точно те.

Наистина този тип шоута  е популярен .....
Понякога се чудя, наистина ли са такива мазохистки някои жени, или просто лесен начин за печелена на пари?!?! newsm78
Дали предаване от такъв тип бе се гледало в България..  и дали някой би се навил да участва?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Дали предаване от такъв тип бе се гледало в България..  и дали някой би се навил да участва?
Определено. Щом има драма ще е гледано.
А за това кой би участвал ... щях да кажа не знам, но съм убедена, че ще има желаещи.

# 21
  • Мнения: 3 423
Колко му е. Артисти много и у нас.
И аз мога да ревна пред камера.
Но мога да съм и Шарън Стоун.
Впрочем, има и мъже, които подлагат
жените си на този тест. Веселяшко е.
То са драми, то са смехории.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Споменавайки това предаване се сетих за един филм със Сандра Бълок, началото започна именно с едно състезание, в което най-добрата й приятелка я беше поканила, за да й сподели, че чука мъжа й, който апропо също беше там, поканен за гост, неподозиращ нищо.
Ужасно беше. Не знам как се сдържа да не я ухапе публично.

# 23
  • Мнения: 4 668
Чак такива тайни нямам ...
Но вчера примерно по време на 4 часовата отегчителна бизнес среща , досущ като Али Макбийл си преставях как тръшвам гол в леглото готиният собственик на другата фирма ... и какви неща му правя  Crazy
Дали това ще разруши брака ми  Thinking
Защото след три часа пак имам среща с него ...

# 24
  • Мнения: 2 161
Важното е да не те хванат.

# 25
  • Мнения: 25 611
Дали предаване от такъв тип бе се гледало в България..  и дали някой би се навил да участва?
Определено. Щом има драма ще е гледано.
А за това кой би участвал ... щях да кажа не знам, но съм убедена, че ще има желаещи.

Ще има, разбира се!   Hug Даже веднага мога да спретна и списъчето - всички онези знайни и незнайни анонимни звезди от ДиС с удоволствие ще застанат лице срещу лице с камерата, стига да бъдат представени с прякорите си - възмутена, огорчена, сащисана, пищисана и т.н. Пък ако ще после и ЕГН-тата им да публикуват.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 312
Аз не.
Но имам познати със страшни тайни.

# 27
  • Мнения: 122
Ами да ,имам много пазени тайни................., но моите са от тези, дето Тя ги преоткрива ежедневно и връзката ни остава все така свежа. Така да се каже - полезни тайни.  Whistling

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 23:42 от Нали Мъжете Не Плачат

# 28
  • Мнения: 398
 Моя позната след 7 годишен брак разбра ,че съпругът и има дете и два пъти в месеца го взима и плаща издръжка и се грижи за него.Е това не развали брака им , но беше кофти период за нея, докато си върне доверието.

 Сега е много доволна ,че дъщеричката и има готин батко.

# 29
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нямам тайни от мъжа си.

Общи условия

Активация на акаунт