Моля са помощ

  • 1 990
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Веднага на лекар!
Успех Peace
И да се похвалиш  Hug

# 16
  • Мнения: 1 900
Отивай на лекар Rolling Eyes Peace

# 17
  • Мнения: 1 029
мисля, че няма да има проблем Hug
и все пак кажи на гинеколога си, за да си спокойна Hug

# 18
  • Мнения: 690
аз също мисля, че няма да има проблем  Peace

# 19
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Честито!   bouquet
Лека бременност ти желая, много здраве и късмет!

За проблема ти - мисля, че изобщо не е опасно. Разбира се, сподели си го с лекаря си    Peace

# 20
  • Мнения: 19 303
С меда и киселото мляко може да си вкарала някаква инфекция. Като идеш на лекар, това лесно може да се тества. Иначе на плода, ако няма инфекция, нищо не може да му направиш с един тампон.
По принцип при кандида дори и без да си бременна не се препоръчват никакви такива процедури, защото вкарват гъбите по-навътре.

За лекарствата също не мисля, че е проблем, но естествено лекарят ще каже със сигурност. Знам, че аз няколко пъти имах проблеми с кандида по време на бременността и ми бяха изписвали пак някакви глобули.

# 21
  • Varna
  • Мнения: 47
До колкото съм информирана през първите две седмици не е опасно приемането на лекарства,понеже не са за по4нали да се развиват органите на бебенцето.Ноне е и за препоръ4ване.

# 22
  • Мнения: 1 336
До колкото съм информирана през първите две седмици не е опасно приемането на лекарства,понеже не са за по4нали да се развиват органите на бебенцето.Ноне е и за препоръ4ване.
Точно така съм чела и аз. През първите 20 дена много малко лекарства могат да повлияят.
Лекарствата са най-вредни от 3 до 8 седмица, когато се формират органите.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 522
Най-добре питай лекар.


# 24
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Тампони с мед си слагах и аз докато съм забременявала, и понеже доста години не се пазехме, се шегуваме, че точно от меда съм забременяла. За медикаменти не съм сигурна, така че иди на лекар, и непременно пиши за резултат.

# 25
  • Мнения: 1 021
Може ли някой да ми разясни, за какво се слагат тези тампони с мед и кис. мляко?  Thinking Честно, за първи път чувам за такова нещо!

# 26
  • Мнения: 1 336
Не знам, но аз такива тампони не бих си сложила!

# 27
  • Мнения: 172
Задължително се консултирай с гинеколог и успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 080
Може ли някой да ми разясни, за какво се слагат тези тампони с мед и кис. мляко?  Thinking Честно, за първи път чувам за такова нещо!
Да, да ако може дайте малко инфо - и на мен ми стана интересно!!!    newsm78 newsm78 newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Станимака
  • Мнения: 123
  Колкото и да ви звучи странно или смешно, след няколко неуспешни опита да излекувам едно упорито течение с неприятна миризма, прибягнах до народна медицина. Тампона с мед се прави така: взема се бучка захаросан мед и се увива в марля, завързва се със здрав конец като чувалче, слага се навътре във влагалището, вечер преди лягане. Приятелка ми каза, че е излекувала раничка на шийката на матката с мед. За киселото мляко не знам нека сподели авторката.

Общи условия

Активация на акаунт