Сънувал, че се дави.....Какво означава?

  • 3 806
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Някой му казал, че е на много лошо Sad

Кой някой? И специалист ли е по тълкуване на съновидения? По Фройд, по Юнг ...?
За да се разтълкува сън трябва да се познават символите в съновиденията, да се знае какво чувства сънувалият в момента след съня, какво е преживял до сега, какво има намерение да прави занапред ...

Нищо страшно няма, сънищата ни прочистват съзнанието.

# 16
  • Мнения: 176
Абе и аз все си мисля, че понеже разни страхове го мъчат, та затова...
А и ние с детенцето бяхме за една седмица при баба и дядо и той тук бил сам и каза, че разни черни мисли му минавали през главата, та сега явно насън ги преживява.
Благодаря на всички ви Hug
Хубав ден и много приятни сънища ви желая Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
Единственото, което значи е, че е спал и е сънувал  Laughing
Кажи му да не си вкарва мисли в главата и да си живее спокойно  Peace

# 18
  • Мнения: 656
Миналия месец ми играеше клепача на лявото око. Продължи няколко дена, направо дразнеше вече. Влязох в интърнет, потърсих какво казват пишещите хора за това нещо, и единственото смислено, което намерих беше, че е от нерви. Нищо лошо не ми се случи, нищо прекрасно не ме сполетя.

Давенето го тълкувайте както си искате, стига да се чувствате удовлетворени от резултата.

# 19
  • Мнения: 227
, снощи сънувал, че се одавил

няма страшно. Щом само се е одавил, а не се е удавил, няма място за притеснение.
Категорично заставам зад това мнение!

# 20
  • Мнения: 187
Чувала съм,че сънищата обикновено се тълкуват наопаки.
Чувала съм,че бистрата вода е на лошо,мътната е на хубаво.
Колко са верни тези слухове - не знам newsm78

"ДАВИШ ли се насън в плитка вода значи благополучие
ДАВИШ ли се насън значи гибел" - това намерих в един съновник

можеш да видиш и тук  http://www.sanovnik.horoskopite.com/005.html
Peace

# 21
  • Мнения: 335
Сигурно му е изтръпнал крак или ръка насън и наистина е бил отвит.
Ако е сънувал, че се дави (а не че се е удавил), може и хремав да е бил. Пък, ако има и рефлукс...

Във всеки случай доволен, здрав и безгрижен човек не може да сънува, че се е удавил, дори отвит.

Спокойно. Има много големи страхове в съзнанието и подсъзнанието на човек, които могат да се сънуват и това да не значи нищо за бъдещето.
Хлапето ми например много се страхува, ако на оживено място ме загуби от поглед. Даже изпада в паника, ако му се стори, че това продължава дълго (напр. 3-4 секунди). А аз съм зад някоя колона на половин метър от него, виждам го и знам, че няма как да се загуби.

# 22
  • Мнения: 4 555
Сънищата не предсказват бъдещето, а са показател за емоционалното състояние на човека. Чрез тях подсъзнанието се разтоварва от натрупаното напрежение.
Мъжът ти явно има проблеми, нека не си създава допълнителни, като добавя и страхове от разни прокоби към тях.

Общи условия

Активация на акаунт