любители на ужасите, да споделим

  • 63 376
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
.................
Филмът, който ми се е запечатал в съзнанието от онова
време и беше доста гадничък е "Хелрейзър" или нещо
подобно беше заглавието.
Страх.ком също не е лош.
Скоро гледах един за едно момиче, което излизаше от
един кладенец, но му забравих името Simple Smile
Ще следя темичката Simple Smile
Благодаря   bouquet

Този за момичето от кладенеца е The Ring има и 2. Тях ги гледах скоро по препоръка от една друга тема и много ми харесаха.
Японският вариант има 0, 1 и 2. От него само 0 гледах.

Хелрейзър доста смътно го помня, но в никакъв случай не съм гледала и седемте. Наскоро ги събрах да ги гледам, но още отлежават и не съм ги почвала.

# 16
  • Мнения: 15 601
Най-страшният филм, който съм гледала е "Поличбата", но не тази, която излезе 2006г., а първата версия. Тя е от 3 части и първата серия е снимана мисля 1977 или 1979 не съм сигурна. Този филм е нещо наистина УЖАСНО. Като малка го гледах и после не спах цяла седмица. От тогава не го бях гледала. скоро реших да го гледам пак - предположих, че сега няма да ми се стори чак толкова страшен. Е да, но сбърках - пак не спах цяла седмица  ooooh!
Иначе съм гледала и други ужасии, но този определено ми води класацията - по-страшен от него не съм гледала до сега  Naughty

# 17
  • Мнения: 588
Признавам си че до момента само един филм ми е взел акъла от страх:
The Ring - първата част, едва успях да изкарам до края, а съм от хлапе закалена с книги, филми, и т.н. "страшни" да ги наречем.

Първият филм, който ми направи голямо впечатление беше
Кошмари на Елм стрийт
направо тоя Фреди с тия ноктета ме побъркваше, а пък как гепсаше хората докато спят пък и наяве!
Абе бравос!

Книгите на Кинг нямат равни - никой и никога няма да може да филмира нещата, които той пише. 

# 18
  • Мнения: 9 093
Книгите на Кинг нямат равни - никой и никога няма да може да филмира нещата, които той пише. 
Признавам, че ми беше адски досадно да изгледам дори една екранизация...в момента в арена-та пускат колекции на романите му, много бях надъхана, тъй като не съм чела всички, а поне мога да ги гледам - е, няма такава тъпотия...а книгите са брилянтни Rolling Eyes

Най-страшният филм, който съм гледала е "Поличбата"
Искам да го гледам Praynig
Моля те дай инфо - на английски как е заглавието, откъде мога да го дръпна, ако имаш представа де Blush

Вчера гледахме "Rec"- страшна работа, нямам думи, испански филм по подобието на "Проклятието Блеър", но ми хареса повече. Гледайте го, в арена го има. Няма да съжалявате Simple Smile

# 19
  • Мнения: 15 601
Най-страшният филм, който съм гледала е "Поличбата"
Искам да го гледам Praynig
Моля те дай инфо - на английски как е заглавието, откъде мога да го дръпна, ако имаш представа де Blush

Поличбата І

Поличбата ІІ

ПоличбатаІІІ

доста време след третата част направиха и Поличбата ІV, но то е нещо като продължение. също е доста страшен, но първите три части са си класиката  Peace

дано да ти хареса

# 20
  • Мнения: 9 093
Малеее, супер си, мерси много Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Първият филм, който ми направи голямо впечатление беше
Кошмари на Елм стрийт
направо тоя Фреди с тия ноктета ме побъркваше, а пък как гепсаше хората докато спят пък и наяве!
Абе бравос!

Бяха ми любими дълги години - особено 1, 2 и 4 част! Тогава нямахме видео вкъщи, но имаше разни видеоклубове, в които пускаха филми на ужасите. Голям кеф!

Друг филм, за който се сещам, е "Мухата". Peace

"Хелрайзър" също беше готин, преди няколко години бах на карнавала във Венеция и се снимах се идн, дето се беше маскирал като оня Джейсън, и с един вампир - много яка снимка се получи. Mr. Green

Напоследък много повече ме плашат филми с реални ужасии - отмъкнати деца, убийства е тем подобни. Confused

# 22
  • Мнения: 15 601
Малеее, супер си, мерси много Hug

ааа моля моля - няма нищо. после пиши дали ти е харесал  Hug

# 23
  • Мнения: 1 350
изключително харесвам жанра,но наскоро не е имало филм ,който да ме впечатли  и истински да ми хареса.Най-любимите ми филми са "Готика","Проклятието Блеър","Dead silence","The Omen 666","Candyman","Silent Hill " ,"Hostel"  и т.н.
Някой ако знае нещо много страшно да сподели

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
в клюкарника има една тема, "случи ми се нещо" - нещо такова беше. е, това е страшна тема, като я четох, след това една седмица сънувах кошмари и ме беше страх да си лягам сама.  Blush Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 350
в клюкарника има една тема, "случи ми се нещо" - нещо такова беше. е, това е страшна тема, като я четох, след това една седмица сънувах кошмари и ме беше страх да си лягам сама.  Blush Mr. Green
 
да,само трябва някой сценарист да си хареса историйка оттам и филма е готов!!!!
между другото много харесвам другата темичка и често си я препрочитам ,историите на тези жени са покъртителни

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аз не смея...  newsm43

# 27
  • Мнения: 2 584
супер  Hug и аз обича ужаси само не съм гледала филма- Аз съм легенда, с Уил Смит ама нямам време, казаха ми че е подобен на Заразно зло, другия  който чака да го гледам е -Прокълнати хълмове
а за Стивъм Кинк  Heart Eyes невероятен е миналата година четох ТО втората част
а Поличбата и Проклятието Блеър за какво се разказват, може и да съм ги гледала ама нали не помня много какво съм гледала Joy

# 28
  • Мнения: 15 601
Поличбата се разказва за раждането на Антихриста - старата версия е в 3 серии, новата не съм я гледала още  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 431
И аз съм от любителите на ужасите. Гледам доста безразборно, основно с помощта на IMDb. Нещо ако е оценено под 5, хич не се захващам.

Последно ме впечатли испанския [REC]. Някой го беше споменал по-горе. Е това не е филм за слаби нерви. Подскочих на стола и изтървах котката, която си спеше сладко, а уж съм тренирана.

 И друг испански - El Orfanato / The Orphanage - беше много приятен.

Общо взето предпочитам страшните филми, а не гнусните.

Общи условия

Активация на акаунт