ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 38

  • 16 956
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Момичета, можете ли да ми кажете как да вляза в старата тема?

# 31
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА Lucia !   bouquet  Още сто пъти по толкова ( ако изтърпиш разбира се  Laughing ) да сте си заедно и много да се обичате  Heart Eyes

За кръщенето, мисля че някъде към една годинка се кръщават. Ама определено колкото е по - мъничко, по - добре  Naughty  Мислех си мойта дъщеричка да я кръстим като направи годинка  Thinking  Мъжо не съм го питала, че той винаги е опозиция. За мъжете е жизнено важно да ръсят мозък за щяло и нещяло без значение дали са нясно, защото някой си или недай си боже майка им е казала така  Mr. Green

Днес къде се лутах те мацки Thinking

Аз в Поликлийниката на Окръжна боница  Mr. Green  даже се изгубих вътре по асансьорите, че се наложи охраната да ми отключва задния вход   Joy    Joy    Joy  Кали беше свидетел от къде влязох и откъде излязох   Joy

ха ха цитата ми се получи  Laughing

# 32
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Момичета, можете ли да ми кажете как да вляза в старата тема?

Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270819.0

# 33
  • Варна
  • Мнения: 893
вече имаме лятна количка  Sunglasses  Mr. Green
ей такава Bertoni Foxy , само че оранжева

# 34
  • Мнения: 1 554
Верджи 4естито ви возило Peace

# 35
  • Мнения: 50
Virginity  честито   Hug  да се возите послушни с нея   Heart Eyes  Много е готина а оранжевото ми е любим цвят.

# 36
  • Мнения: 381
Мъжо не съм го питала, че той винаги е опозиция. За мъжете е жизнено важно да ръсят мозък за щяло и нещяло без значение дали са нясно, защото някой си или недай си боже майка им е казала така  Mr. Green
Честита годишнина на Lucia !   bouquet да не те ядосва мъжо  Mr. Green
а pets напълно съм съгласна ей на ся някой си му казал че било по добре да го кръсти на 2, 3 годинки и той така е по добре да е направо ми идва  fight мъже ко да ги правиш  Tired
elisinia това ми беше и моята идея да отидем до някой манастир, но пак измъдрихме друго абе ко да ви разправям ooooh!
 мерси за мненията ще си я кръстя сега май месец   Peace

# 37
  • Мнения: 5 178
Eй Вержи, ши та бия .. дай една снимка на Лорка в новата кола
Аре може утре и аз да са изфукам, обаче диването ако не хареса новата ши са  #2gunfire .
Хич нямаше и да я сменям, ако беше съгласен да се вози в МАГ-а с лице към мен. Ама по посока на движението си е жива мъка .. миналото лято не ми правеше толкоз вчипитление щото беше по-лек, ама сега 12 кг.. Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
бе и аз исках да я снимам,ама нямам място в телефона, пък ми е затрила акумулаторната батерия на фотото и не можах  Confused

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ В КОКОШАРНИКА!

аз днес и утре съм сама  Whistling родата отидоха да садят череши на село, а малката е при баба си, та ще си отпразнувам празника като бял човек  Sunglasses

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 09:41 от Virginity

# 39
  • Мнения: 125
  bouquet Честит празник на всички!   bouquet
Lucia, честита годишника! Да го търпиш още много по толкова, а той да те носи на ръце и да те обожава, да те слуша и да ти помага!
Честита количка, Вержи, със здраве да я ползвате!

# 40
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...За мъжете е жизнено важно да ръсят мозък за щяло и нещяло без значение дали са нясно, защото някой си или недай си боже майка им е казала така  Mr. Green...

ААА моя мъж не е от таз категория, майка си я няма за съветница в живота

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
аз забраих да са пофаля Sunglasses
мъж си купи нова кола - Audi A6, и Ситроен-я го оставя на мене  newsm44 вече всички сме "мобилизирани"
ама като си помисля че ще го изплащаме 7 години и направо  smile3544

# 42
# 43
  • Мнения: 2 960
Във стих и рима-несъкрошима ви пожелавам аз -нещо за празничния час!!!
Честит да ви е осмомартенският ден
за всички мили дами празник съкровен!

Бъдете финни  глезли,фръцли и кокони смели
така на всеки мъж акъла бихте взели!!
Бъдете майки ,приятелки ,любими
бъдете корави,амбициозни и несъкрошими!
Нека в семейството ви страстно
на всекиго да стане твърде ясно
че като два гълъба -нежно се обичате
и на любов вечна се обричате.
Какво ли още да ви пожелая
че то на стихчетата да се види края.
Най побир наричам аз
да сте винаги във час
след дечурлигата да тичате
и мъжо си яко да обичате!!!

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ МАДАМИ

# 44
  • Мнения: 1 554
мацки аз ве4ерта немога да се измъкна понеже се кърмим Mr. Green затова отиваме на обяд в вила буров с още 3 мацки-майки без де4урлигата Peace Приятно изкарване ве4ерта Hug

Общи условия

Активация на акаунт