Какъв тип детски магазин предпочитате ?

  • 6 840
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 546
искам такъв, в който да има всичко от-до. и обслужването да е на ниво.  Grinning в Хиполенда има рзнообразие от кошари, столчета и т.н., но от към дрехи не ми се струва богат. всичките им дрехи са от един ценови диапазон. мен би ме устройвало, ако има всякакви марки - съответно и цени. и разбира се - да има номерация. не само по 1-2 неща от модел в даден размер. случвало ми се е например /и то често май/ да искам да взема 2 бодита. харесам модел, казвам размера. еми от този размер имаме в този цвят. и ако ми хареса си излизам с едно боди, вместо с две. и хайде обикаляй пак магазините. все пак две бодита са това, не е един чувал с дрехи  Tired
искам като вляза някъде да си взема това, което ми трябва накуп.

# 31
  • Мнения: 1 477
Предпочитам да пазарувам в големи магазини ,където мога да намеря храна, памперси и дрехи.

# 32
  • Мнения: 1 217
Пазарувам и от двата типа магазина,но повече харесвам големи магазини.
Мразя да ми се натрапва някоя продавачка и да ме следи с поглед.
Обичам магазини с рафтове и самообслужване.
Аз съм такава,че всичко трябва да пипна,да сравня,да го огледам от всички страни.
Особено ако става дума за храната на детето.
Взимам няколко каши,разглеждам състав,какво има едната,какво няма другата и това искам да го правя на спокойствие,ако ще и цял ден.
Харесвам Джъмбо,Пигис хаус,Хиполенд.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Харесвам от типа,където дрехите са изложени на закачалки и има номера .Не обичам да искам да ми показват зад щанда .Като цяло не обичам сбирщайн /както си ги наричам аз  Mr. Green/  Няма значение малък ли е,голям ли е а как е достъпа до дрехите и качеството им.

# 34
  • Мнения: 8
Така и предполагах . Българина предпочита големи магазини в големи помещения, които създават чувство за свобода Simple Smile
В Америка това беше на мода до преди няколко години, но там нещата се обръщат и хората почват да ходят пак по малки бутикови магазини , както и да пазаруват онлайн. В големите магазини може да намеиш само еднообразна стока от Китай и Турция. Поне 99% от тях.
Но всички е въпрос на избор и на мода Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 467
В Америка това беше на мода до преди няколко години, но там нещата се обръщат и хората почват да ходят пак по малки бутикови магазини ...

Не е баш тъй. Затова паркингите на големите магазини и молове все пълни.

# 36
  • Мнения: 4 784
Предпочитам големите магазини. Не само за детските неща, а по принцип. Много по-добре се чувствам, когато искам да разгледам нещо и сама имам достъп до него било то дреха или играчка, храна или памперси. В малките магазинчета, в повечето /да се уточня/ почти винаги като влезна гледат да ми набутат нещо в ръцете и ако случайно си тръгна без да съм купила нищо ме изпращат "подобаващо".

# 37
  • Мнения: 4 546
е ти за какво питаш в крайна сметка - за детски бутик, където се предлага само една определена марка и съответно човек и не очаква да намери каквото и да е друго, или за смесен тип детски магазин - малък и голям? щото на мен хич не ми се вързва, че някакво павильонче може да ми предложи по-голямо разнообразие от някой хипермаркет.
он-лайн пазаруването пък е по-различно. особено пък що се отнася до храните.  Confused мен лично доста би ме улеснило в някои случаи, но ми излиза по-скъпо.

# 38
  • Мнения: 847
Това някакво проу4ване ,или реклама ?
Аз пък не харесвам Хиполенд, това е най -ужасния магазин в БГ...пълен с вси4ко и с нищо...с китайски боклуци ,както каза някой...И продава4ките- нелюбезни ,некомпетентни , ...магазините в София (за Хиполенд става дума) са мръсни ....в провинцията пък ...аман от нелюбезни и некомпетентни продава4ки,особенно тези в магазина им в Търново....а цените - да не говорим за тях...за нещо направено в Китай , нека4ествено на вси4кото отгоре ,не мерси...за Джъмбо нямам наблюдения...
Та май предпо4итам  магазин , с обслужване на ниво и с ка4ествени стоки ,нещо което е мисия невъзможна в БГ...

# 39
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
днес за първи път посетих Джъмбо-пълно разочарование.Комсета за мен е 100пъти по хубав. 

# 40
  • Мнения: 930
В голям магазин имам повече шанс да си харесам нещо Hug

# 41
  • Мнения: 706
обичам онлайн магазините.обикалям ги за отрицателно време и винаги намирам каквото ми трябва.

# 42
  • Мнения: 8
Вярно е че моловете сега са пълни, но до 5 години българина ще им се насити и ще упостеят Wink
Това е мнение , базирано на това което съм видял в Щатите. Моловете масово фалират и опустеят.
Незнам защо хората си променят предпочитанията толкова бързо, но ми прави впечатление че в България сега сме на другия полюс. Обичаме големите магазини с голямо пространсво, където да си обикаляш сам и да си търсиш стоките,  в което няма нищо лошо...

# 43
  • Мнения: 4 546
най-вероятно, защото отношението към клиента в БГ в общия случай е под всякаква критика  Thinking обикновено - безкрайно нелюбезни, напоследък пък срещам прекалено любезни, чак фамилиарни.
а и малките магазини не са добре заредени с най-обикновени неща. не ми се вярва на някой американец да му харесва да ходи да си купува мляко, месо и сладолед от 3 различни магазина, примерно. а и дали въобще му се налага  Thinking обаче - на мен често ми се налага да обикалям всичките малки магазинчита квартални, за да си купя стоки от първа необходимост. и много по-лесно ми е да отида в Била и да си накупя всичко. отделен въпрос, че мога да чета етикетите на спокойствие и да сравнявам различните марки продукти.

# 44
  • Мнения: 655
Големи, скъпи и не в България. Тук повечето продавач-консултанти са много нелюбезни и дори веднъж в Марсел една си позволи да подвикне на Ани, защото пипнала една кукла. Бях харесала избрала доста скъпи неща, но когато и подвикна просто казах Не! и си ги изведох от магазина. Обичам и онлайн магазините, но предпочитам дъ го видя на живо и за това по-рядко пазарувам от интернет.

Общи условия

Активация на акаунт