Отговори
# 15
  • Мнения: 620
Когато се допитвам до мнението му е само проформа.Не,че нямам желание да се съобразя,но си знам,че каквото съм решила и харесала по отношение на коса и дрехи - ще го направя.Нямам спомен да не ме е одобрил до сега.

# 16
  • Мнения: 35 967
май се съобразявам само със собствения си вкус
разбира се, че ми е приятно да хареса нещо, но отдавна не се впрягам, ако не хареса нещо  Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 9 477
Винаги, когато си купувам дрехи, меря и му показвам. Той е моят фейс контрол. Laughing
Ако ме хареса-значи изборът ми е бегрешен. Mr. Green
Много държа на това и обикновено винаги съм несигурна, ако трябва да купувам нещо сама. Wink

Но не така стоят нещата с косата, цвят, прическа и пр. Wink
Била съм във фризьорски салон и накрая го питам:
Как ти се струва? Как ти се вижда?
или нещо подобно и той седи и в старанието си да не ме засегне и обиди, каже само едно:
"Ми, не знам....Ти как мислиш?" #Cussing out
Ей, тогава откачам просто! #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 3 839
Мъжете като цяло винаги харесват противоположното на това, което аз обичам да нося. Примерно, аз харесвам дълги, цветни, ефирни поли, а те - това било бабешко, искали ме с къси поли.С обувки с остър връх краката ми изглеждали с два номера по-големи (нося 35), а аз предимно само такива нося. Ей такива работи, хич не ги слушам вече, не ми е мъжкото мнение критерий за добър вкус.

# 19
  • Мнения: 3 695
Когато се допитвам до мнението му е само проформа.Не,че нямам желание да се съобразя,но си знам,че каквото съм решила и харесала по отношение на коса и дрехи - ще го направя.Нямам спомен да не ме е одобрил до сега.
Peace
в случайте когато ми каже, че нещо не му харесва как ми стой - аз започвам да го нося нарочно и повече започва да ми харесва  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Почти никога не съм получавала неодобрение от страна на съпруга ми. И не мисля, че мога да го използвам като надежден консултант Simple Smile Харесва например неща, които на мен не ми харесват.

# 21
  • София
  • Мнения: 202
Не се съобразявам с мнението му,трябва на мен да ми харесва...макар че след това винаги съм имала неговото одобрение  newsm10 По-често аз изказвам мнение относно неговите покупки и той се съобразява с мен  Wink

# 22
  • Мнения: X
Обаче странно, че аз примерно го критикувам много често. За облеклото, за съчетанието на обувките , за това че не се е обръснал или подстригал и такива неща....Той обаче не ме слуша никога Crossing Arms
Пък аз само него слушам Crossing Arms
ааааааааааааааа #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 388
По принцип е важно дотолкова, че имам късмета да имаме един и същи вкус по отношение на моите предпочитания за облекло и стил, като цяло Simple Smile Обаче пък винаги е казвал, че руса не ме иска. Simple SmileНапук на него се боядисах руса, ама не ме смени за друга  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 100
Съпругът ми е доста консервативен и когато излизам с него се съобразявам с неговия вкус, когато съм сама нося каквото си поискам /общо взето Confused/ Laughing Въпреки това отдавна не съм обличала панталони на цветя, че той се ужасява само като си помисли за тях и не му се иска съседите и който и да било да ме вижда така. Joy
А що се отнася до слънчевите очила - има толкова модели, че наистина е трудно да се избере и не е само въпрос на вкус и подходящ избор. На мен, например, ми харесаха едни малко по-нетипични, стояха ми чудесно и по негово мнение, но въпреки това не ги одобри и взехме класически Sad В крайна сметка се съобразявам, защото искам да се чувства комфортно с мен. И на мен не би ми харесало ако си сложи розова тениска и ще му го кажа, ако се наложи /не че има такава опасност Laughing/.

# 25
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хммм, много интересна тема. Според мен е въпрос на взаимни компромиси. Аз имам късмет, че моят мъж има много близък до моя вкус по отношение на женското облекло. А сутиени избира от раз!  Shocked И то много хубави модели. Има една две мои дрехи, които не го възхищават особено, но тях ги слагам просто по-рядко. Обаче не бих престанала съвсем да ги нося !  Stop

# 26
  • Мнения: 6 441
И при мен има много такива случаи.Когато излизам с него и не харесва нещо,което не съм облякла се съобразявам с мнението му. Peace Но чак пък после да не облека дадената дреха,едва ли. Naughty

# 27
  • Мнения: 1 280
           Ами общо взето винаги сме били на едно мнение и за моето облекло, прическа и т.н. както и за неговите такива. Рядко имаме разминавания но са незначителни и не им обръщаме внимание. Но имаме един случай, докато бях бременна ходихме на една сватба и аз с такова огромно желание си купих един бял ленен костюм панталон и туника, а той като ме видя и вика "Така си като акушерка"  Shocked Сложих аз отгоре едно якенце че беше хладно вечерта, а той ми вика "Така си като акушерка в обедна почивка"  Rolling Eyes   hahaha Сега ми е смешно, но тогава бях повече от обидена.

# 28
  • Мнения: 7 474
Нямам тъкъв проблем - на моя мъж всичко му харесва,
 щом на мен ми харесва  Flutter
Честно казано, ако нещо много ми харесва,
хич няма да ми попречи едно неодобрение да си го нося с кеф  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 161
Мнението на съпруга ми може да ме поласкае,да ме зарадва,да ме разчувства.Обаче не ми помага,защото той не е обективен.Всеки път,когато го попитам как изглеждам,той казва:красива си,моето момиче.Сега,нека да бъдем честни, не винаги е точно така.Понякога е хубаво да ми каже две-три критични думички.Но той просто е сляп за тези неща.
Веднъж ми е правил забележка и каза, че не ме харесва и това се отнасяше за прическата ми.Аз го посрещнах на летището с нов цвят на косата и той ме сряза елегантно в колата.
В интерес на истината,той беше единственият, който не одобри прическата ми.

Общи условия

Активация на акаунт