Смятате ли, че мързеливите мъже по-рядко правят секс с жените си?

  • 3 744
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Определено да!Също и обратното е също вярно. Laughing

# 16
  • Мнения: 281
Мислите ли, че мързеливият мъж е мързелив и в леглото?

  Ми много ясно. То си е труд.

И колко пъти в седмицата е приемливо мъжете ви да ви "уважават"?

  В седмицатааа!!!! Sick #Crazy Я стига! На 2 - 3 месеца си е достатъчно. Да не кажа множко.
    Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 14 654
Според мен по-голям проблем с мързеливеца е това, че няма да иска да работи или ще работи с нежелание и ще се оплаква от това, ще се залежава вкъщи, ще си помръдва едвам туловището от ляво на дясно и ще пуфти. Какъв секс с такъв?

# 18
  • Мнения: X
Зависи от приоритетите на мъжа. Може да е мързелив на работа,а да се труди в леглото. Аз съм склонна да мисля,че по-скоро депресираните хора нямат особено желание за секс.

# 19
  • София
  • Мнения: 604
и аз мисля, че има зависимост-който си го мързи, си го мързи във всяко едно отношение Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Смятам, да bowuu

# 21
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Момичета не се заблуждавайте: На жените им трябва причина за секс , на мъжете - само място ! Ако е "мързелив" има нещо друго: я стрес, я депресия, я умора , я  друга !

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ! И дано днес мъжете ви да не са "мързеливи"! newsm51

# 22
  • Мнения: 606
И дано днес мъжете ви да не са "мързеливи"!

  Мен ме боли корема!  Crossing Arms

# 23

 Момичета не се заблуждавайте: На жените им трябва причина за секс , на мъжете - само място !



Това много ми хареса.
Сексът си е хамалогия, казват мързеливите мъже и гледат да не си създават работа.
Някоя вечер виждам, че ме желае, пощипва ме, гласи ми се, а като си легнем леко ме гушка и бързо заспива. Иначе не е дебел, изкарва добри пари, но не с физически труд и ако нещо е свързано с физическо натоварване направо ми отказва. Предпочита да си лежи, гледа ТВ и ме командва от леглото.
ОК. Но тази нива трябва да се оре, бе брат!

# 24
  • Мнения: 606
  Сестроооуу. Кажи му, че нивата е буренясала и требе се оре и сее. Ако не ще, дай я под аренда други му.

# 25
А така де!
Един човек да ме разбере и да ми влезе в положението!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679

 Момичета не се заблуждавайте: На жените им трябва причина за секс , на мъжете - само място !
Бабо Янкеее, тези мъже от едно време, отдаааавна ги има само в разказите на бабите, били те Янки или Пенки Laughing Половината ми приятелки, както и половината форум, се чуди и мае как да съблазни ошашавения си от 12-часа гърч, 6 кредита и две деца, мъж. Добрата новина е, че все пак, ако успява да се справи с всичко това, обикновено успява и в леглото, макар и след известно подканяне Hug Скромният ми опит показва, че точно тези, дето ги мързи да сменят една крушка вкъщи и по цял ден пият кайве с колежките, хич ги няма и по тънката част Laughing Но пък много обичат да приказват Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 641
belinda , колко съм съгласан с теб.... Simple SmileРазбира се,че ги мързи и секс да правят.Макар ,че тая работа не екато оная, но все пак се изискват усилия
Е, ако е само отдолу може и да е съгласен Mr. Green

# 28
  • Мнения: 122
Ей заради тези мързеланковци хуквате като щури по чужди мъже и разваляте семейното  luvbed на другите.
 Я им въведете седмична програма за повдигане на либидото. Правилата, точките в него и изпълнението - от вас.

# 29
  • Мнения: 606
  Ти пък, вместо да се зарадваш, че има толкова ниви....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт