Бременни чужбински мами - 18

  • 17 256
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 584
Честита дъщеричка на Бебинщайн!



# 16
  • Мнения: 410
честита дъщеричка на бебинщайн!!!!!!!!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 951
Да е жива и здрава малката Кристин и само да радва мама и тате    bouquet  bouquet

Честит 8ми март момичета!

# 18
  • Мнения: 502
Честито бебе на Бебинщайн!
Нека Кристин расте здрава, умна и красива!



Честит 8- ми Март! Бъдете обичани, обичащи и много щастливи!



# 19
  • Мнения: 56
4естит 8 ми март моми4ета....с пожелание за много здраве и щастие!
4естито моми4енце на Бебинщаин  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 959
Тролска Принцеске, честита Ти дъщеричка! Да Ти е здрава, усмихната и да папка малката красавица- Кристин! Бързо възстановяване Ти желая и ще Те чакаме да се появиш да споделиш как мина/ нали писа че при Вас практикуват VBAC, явно нещо е наложило секциото?!/. Сега така и бабата ще има малко повече време да се порадва да внучката си.

Гаргамелчо, за домашното раждане е страхотна идея, ако можеш да си го позволиш- материално и парично. Така бебчето най- спокойно излиза, а и майчето е най- спокойно. 1/2- та Ти навит ли е на този вариант?
Щтрумпфетка, поздравления за бременността и с вторият юнак. Явно свекърва Ти е определено да бъдеш.

И не на последно място, да Ви честитя и 8- ми Март! Да сте живи и здрави, усмихнати и късметливи. Леки бремености Ви желая и да погалите коремчетата от нас с Дана!

# 21
  • Мнения: 4 390
Честито, Бебинщайн! Да ви е жива и здрава Кристин!

# 22
  • Мнения: 919
Честито, Бебинщайн!
Красиво име Heart Eyes Да ти е жива и здрава!

Kalida, половинката още не се е навил на 100% ама и аз не съм така че не е проблем. Какво имаш в предвид, за това дали можеш да си го позволиш? Тук е безплатно. Дори си намерих родилен басейн, нов за $150, ако раждам в болница ще трябва да платя поне 250 за отделна стая така че май дори по-евтино ще излезе Wink

Ели, аз живея на 2 минути пеша от болницата, плюс това имам пълно доверие на акушерката си, че ще разбере ако има проблем предварително.
Както и да е де, за сега съм решила да си седя у дома поне до 7-8 сантиметра и после да се придвижим до болницата ако не се чувствам достатъчно уверена. Така или иначе акушерките ще са с мен. Ох има толкова много време а аз съм взела да мисля за раждането преди да съм почнала да мисля име Embarassed

Честит 8ми Март на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 959
...Какво имаш в предвид, за това дали можеш да си го позволиш? Тук е безплатно...
Гаргамелчо, имам впредвид че за да можеш да раждаш вкъщи е по- добре да си в къща, ако си в апартмент билдинг и отстрани със съседи си мисля че ще Ти е малко притеснено от "озвучаването" на самото събитие. А от друга страна, за да може да родиш вкъщи/ поне тук/ трябва да имаш налични 4мед. лица- по 2 за Теб и две за бебката в случай на нужда/ друг е варианта, че когато настъпи сюблименният момент обикновено не всички успяват да се съберат навреме/. Носи се апаратура, която е необходима за раждането бебчето... А и не всяка midwife тук се навива да асистира на домашно раждане. Но всичко това е без значение ако вече си решила да дадеш най- приятният и нестресиращ старт на малкото човече, а и респективно на себе си. Така няма да мислиш как е вкъщи Викторийка, така и 1/2 ще присъства на раждането на втората си принцеса, така и Ти ще си най- спокойна. А Ти плащаш ли нещо за избор на midwife, или просто това е алтернатива на посещенията при ОБ? Защото тук ако искаш да си избереш midwife или doula си плащаш някъде м/ у 500- 700$, но затова пук тя ти поема prenatal и присъства на раждането.
Бебчо, Ти ли беше вестителя за Тролската Ни принцеска? Ако е така и се чуеш с нея, много поздрави й предай и бързо възстановяване, и я чакаме скоро да се появи лично.

Момичета, а при Вас кога режат пъпната връв, веднага след раждането или има вариант да се забави малко таз "операция"? /Ели, съжалявам че измествам темичката Ти от предложението за обсъждане за имената./

# 24
  • Мнения: 11 315
Честита радост на Бебинщайн! Сигурно е много щастлива!  bouquet

Калида, при нас изчакват най-малко 2-3 минути преди да ударят щипките и да режат. Дори с пръсти изтикват кръвта нагоре към бебето.

# 25
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

да ви се оплача и на вас... аз успях да настина май. Снощи бях доста зле, сутринта уж по-добре..ама сега така ме цепи глава и май имам температура Cry

Иначе излизахме уикенда и правихме много снимки - тук започва да се раззеленява и е супер красиво.
Ето ме и с голям голям тумбак за "запознаване" - снимката е от вчера.

# 26
  • Мнения: 6 390
Много ми е приятно Майра  Mr. Green
е как с такъв тумбак 2кг бе жена  ooooh! не е честно  Mr. Green аз май съм с по малък пък не се качвам на кантар Whistling

Калида
то и без това явно на никой не му се говори за малките тайни, така че няма нищо  Mr. Green
Я да те питам като специалистка, купих ей такова
http://cs.wikipedia.org/wiki/Azuki
адзуки се казва, някакъв азийски боб - дребен, малко по едър от лещата, но така като триъгълничета изглежда, не е кръгъл или продълговат, сега го варя като нашенска бобена чорба, ама дали нямаш идей за нещо по така

че и другите бъдещити майчета да питам - Калида чустваш ли как те приобщавам към тази група  Mr. Green - ползвате ли разни такива по нетрадиционни варива и как
става въпрос за
    * фасул
    * соя
    * грах
    * леща
    * нахут
    * бакла

а също така и някои по-малко познати култури, като

    * лупина
    * фий
    * бурчак
    * секирче
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%B … D1%83%D1%80%D0%B8

# 27
  • Мнения: 1 584
Много ми е приятно Майра  Mr. Green
е как с такъв тумбак 2кг бе жена  ooooh! не е честно  Mr. Green аз май съм с по малък пък не се качвам на кантар Whistling

Еее Ели, 2кг са били някога..на последния отчет Wink Вече съм 5 отгоре Whistling

За имената ..уж не мислим..половинката каза да го питам пак след 15.6. Обаче оня ден излезе с готово име Shocked

От изброните долу аз правя само боб и леща и то рядко. Другите повечето дори не съм ги чула Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 951
Е, Майра на мен всички ми казват че ми е много голям корема, но ти май ме водиш  Wink Успокоих се  Laughing Да оздравяваш бързо!

Мен много ме е страх от домашно раждане  Sad Може би ако човек е раждал вече веднъж и знае какво го очаква се чувства по-спокойно...

Ели аз готвя само леща, фасул и грах, другите и аз не съм ги чувала повечето...

# 29
  • Мнения: 6 390
Ох Майра
това ми напомня моя мъж миналия път, уж не знаеше, нямаше идеи, нямаше претенции за имената - в последния момент така да се кажа разбрахме пола, така че две имена се мъдреха през повечето време, и като почнах аз да си предлагам мойте идеи, нищо не му харесваше, и накрая всъщност се установи че той е решил сам за себе си как ще се казват и момичето и момчето но си траел, аз пък казах не на неговите и въобщеее беше весело  Grinning

Марински
значи до бг накрая ще пътувате, така ли  Party

Общи условия

Активация на акаунт