Сладко ДЕКЕМВРИйче мило, 8 март на мама честитило!

  • 11 876
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4
Скорпи, понеже и аз изпуснах предаването го гледах сега. Ами разочарована съм! Вярно, че няма универсална рецепта за кърмене, ама всичко което казаха може да се прочете по форумите и да се пробва. Имам чувството, че консултантите в стремежа си да рекламират конференцията и кърменето като процес не вникнаха в конкретния казус и да дадат предложения за решаване на проблема. Надявах се на много повече.   Thinking Явно на никоя от тях не се е случвало да успокояват дълго бебето си за да спре неистовия рев и да хапне човечето поне малко.
РР. Ама е много чаровна малката шушулка. Пък дали не е в наследство от мама newsm78.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 078
Е хайде вече да ви почерпя вече, че нямам търпение Wink
 


Първо нещо,което е позволено за всичките     chef                                          Това е за любителите Wink Аз умирам за суши  Grinning
 



салатка да не забравим                                                                                      и плодове също
                           


   

     ИИИИ  ТОРТА
               
 А МОЖЕ И ТАКАВА
                                                                                                                                                              

A също и малко напитки



НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ, ДАМИ!

# 257
  • София
  • Мнения: 294
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕЩИЧКЕ
да си ни жива и здрава, много щастие ти пожелавам   love001  Hug

А това е специално за теб http://www.vbox7.com/play:cb786f5d

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 408
пу пу изпревариха ме, а уж дебхен! Нооо  ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВЕЧНО ЖЕЛАНА,БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ УСИХНАТА!

ето и Моя СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ТЕБ:   дано ти хареса  http://www.youtube.com/watch?v=hl-zvW9EGC0

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 00:25 от munieca

# 259
  • Мнения: 219
Ej, pak sym az (a uj nqmashe da se poqvqvam). Ama pyk pisha na latinica (makar, 4e mn mrazq taka...).
To hubavo kazah, 4e sme minali pregled, ama nishto pove4e ne kazah, to kato se otplesnah po problema na skorpi...I da vzeme da probvate tova sys smqnata na bebetata (maika mi edno vreme kato me rodila, poneje sym si bila zloqda ot togava, ta za da i otpushat kanalite i dali drugo bebe (koeto se rodilo 5kg  Shocked, bez malko da go izpusnela, 4e az sym bila samo 2500gr Simple Smile), ta drugoto i otpushilo kanalite, kakto tq se izrazi, vse edno i dyrpa ot petite).
Taka, sega da se ot4eta, porasnali sme sys 600gr, i sme ve4e 5150gr, i samo 2sm (ve4e 58.5), qvno po4nahme da pylnim buzi, dupe i badja4ki  Mr. Green).
A na men mi izpisaha antibiotik, i Prospan akut za kashlicata. Dano mine byrzo, i go hvanahme rano, 4e mojeshe da se razvie bronhit.
Ami tolkova ot men.
I poneje ve4e stana 15-ti. A da ti e 4estit rojdeniq den Veshti4ke, i da po4erpish   Whistling
To dokato go pusna i ti si pisala. Blagodarq za po4erpkataaaaaaa  Hug

# 260
  • Мнения: 1 210
Адашке, честит рожден ден! Желая ти много здраве, любов и всичко най-хубаво.
А почерпката си я бива - направо отивам да хапна. (жалко, че в нашия хладилник има малко по-други неща).


Понеже не знам имената, които се крият зад никовете ви. Ако има именяци - да сте здрави и честити. Да си славите името и името да прославя вас.


Лека  нощ на всички.

# 261
  • Мнения: 4
 bdbaloniВещичка, нека любовта и щастието бъдат твои постоянни спътници в живота.
М-м-м-м-м-м-м, след такава почерпка надали ще се спи!

Честито на всички именници!

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 00:20 от mira2006

# 262
  • София
  • Мнения: 294
Anichka кои са именяци ???

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 675
Вещичкеnewsm59  и newsm67

Успех във всичко, с което се захванеш.
Късмет във всичко, което не зависи от теб.
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш.



Днес е Тодоровден. Честито на всички малки и големи именници!

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 10:52 от bissera

# 264
  • София
  • Мнения: 1 078
Много ви благодаря. Hug

Тодоровден е и затова и аз искамда честитя всички именници и специално малките именяци на Бабчето и Льонка! Нека растат силни, здрави и усмихнати за радост на мами и татковци, а също и каките   bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 294
Честито на всички именници, дано името ви носи много успехи  Hug

# 266
  • Мнения: 1 065
Вещичка, честит рожден ден! Да си ни все така духовита и идейна! И естествена, разбира се  Grinning
Честито и от мен на малките мушмороци на Бабчето и Льонката!   ura Да са буйни като жребчета!  Laughing
Понеже не знам имената, които се крият зад никовете ви. Ако има именяци - да сте здрави и честити. Да си славите името и името да прославя вас.

Благодаря, благодаря доста  Mr. Green. Като стана сутринта и изпека тодоровата питка, непременно ще почерпя  Grinning

# 267
  • Мнения: 534
Добро утро! Идва закуската ... направо в леглото Simple Smile

Има ли гладни???

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Вещичкеnewsm59  bigdance2! Да си жива и здрава и много щастлива!  Hug   bouquet

Честито и на всички именници!  Heart Eyes  Hug   bouquet

# 269
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро
Ох  Иве, има гладни ама са на диета. Като гледам и Вещичка какви неща ни е приготвила  eat, ще се възползвам само от плодовете.

Общи условия

Активация на акаунт