Какви подаръци получихте за 8март?

  • 5 285
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
  bouquetаз получих цвете в саксия

# 16
  • Мнения: 7 723
ДзУмбюл в цеЛУфан...на точки  Mr. Green

# 17
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Момичета,страхотни подаръци.Като гледам картичките и всичко останало направено от дечицата,страшно много се вълнувам.Много мило.  bouquetВесело изкарване на празника.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Песен за майката, изпята на два гласа. Не очаквах, че ще ми стане толкова мило  newsm78

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Нов gsm от него, както и зюмбюл в саксия, от малкия - "Честит осми малт, мамо!" и целувка. От мама - парички.  Wink Не очаквам други подаръци.  Laughing

# 20
  • Мнения: 511
от мъжо HUGO BOSS pure purple  парфюм.от детето картичка която е нарисувал сам.от малкото дете целувки Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Направо незнам как да си призная, ама не получих никакви подаъци днес. Сутринта детето ми каза сърдито: "Честит празник, мамо", защото нещо се поскарахме, а после заяви, че няма да ми подари нищо, защото му се карам.
Мъжът ми щял да ми подари нещо, ама по-късно.

ОБАЧЕ...

Мъжът на моята най-добра приятелка, звънна на вратата ми точно в 9.30 ч сутринта, и ми подари една красива червена роза.
Това е положението.

# 22
  • Мнения: X
Спах до обед-необезпокоявана.....татито стана рано и пое децата/това ми е най-големия подарък..и не получаван скоро/.От баткото -песничка/която беше май за баба Марта-ама той до последно твърдеше,че е за мама Laughing/...от малкия-дежурните милувки.....иначе от тримата-чанта/не дамска,за лаптоп-а....и окомплектована с мишка и USB-ама то и без това имам ли малко свободно верме си вися на комп-а,та поне да мога а си го разнасям/...иначе  цветя ще получа друг път...че съм предупредила,да ми спестят дежурния зюмбюл в целуфан......
А,и да не забравя-довечера съм пусната да излизам по женски/регионална форумска сбирчица/....а те ще се гледат.....

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Букетче и пъзел. Simple Smile Много обичам от онея мъничките букетчета, дето ги правят бабите като им останат цветчета от големите букети. Пролетни, цветни и свежи. Всеки път се заглеждам по тях.

Пък баща ми купил на майка ми цветя вчера и за да е изненада ги оставил на тавана на блока, живеем на последния етаж и баща ми си плаща наем за тоя таван, и сутринта тя го събудила да пият кафе и той отишъл и от банята си взел някакви мръсни панталони, за да не излиза по гащи, качил се горе на тавана и я изненадал с букета. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
Признавам празника като празник на мама. Получих страхотна картичка от Дияна и много целувки Simple Smile

# 25
  • Мнения: 728
От мъжо-свете,от мама нови обувки и от детенце-"честит празник мамо" с една голяма прегръдка и целувка... Heart Eyes

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Оцветявка направена много добре, придружена с целувка и "Обичам те мамо!". От благоверния съгласие за закупуване на кола, която ужасно си харесах. След месец ще е моя. (Поради тази причина го освободих от купуването на цветя.)

# 27
  • Мнения: 81
От сина ми картичка в формата на слънце и надпис обичам те мила мамо .и едно малко букетче.Мажа ми подари 3 червени рози и блузка с къс ръкав за лятото

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Съвпада с годишнината от сватбата ми, така че за едното получих цветя, разбира се, и телефон , че старият ми нещо беше взел да дава фира. А за другото най-сетне - годежен пръстен Laughing От години му меля, че така и не ми е поискал ръката като хората! Е, вече съм сгодена Hug
Малкият е при баба си и дори не поиска да говори с мен по телефона Cry Много ме е яд!
Но пък бебко се включи с активни ритници нощес и това донякъде ме успокоява Laughing
Честит празник малки, големи и още по-големи момичета   bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 893
ПАлитра на Пупа във формата на сърце и цвете в саксия   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт