Съчетавате ли облеклото си с това на половинката Ви?

  • 11 188
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
Прочетох в една друга тема възмущението на една мацка как една двойка са били в един тон облечени.
Да, обаче ние с моя съпруг много обичаме да имаме по нещо еднакво в облеклото.
Дали това ще е само цвят, дали ще са еднакви ризи, еднакви якета, но ни е супер готино да имаме общо в облеклото, не само в официалното, но и в ежедневното.
Лятото например, се облиаме от глава до пети и двамата в бяло, ходим с почти еднакви бермуди, моряшки тениски....

При вас как е ? Съобразявате ли се изобщо с това, как е облечен човека до вас или излизате така,както ви се иска...
Възприемате ли такива двойки, бихте ли в един тон с половинките си или държите да сте облечени различно?




(втората снимка е малко крайна Joy)

# 1
  • Мнения: 3 459
... или излизате така,както ви се иска...
Именно  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Съобразявате ли се изобщо с това, как е облечен човека до вас или излизате така,както ви се иска...
Възприемате ли такива двойки, бихте ли в един тон с половинките си или държите да сте облечени различно?

Излизам както ми се иска.
Възприемам такива двойки, защото ми е все тая, всеки е свободен да се облича както намери за добре  Grinning Не държа нито да сме в тон, нито да сме различни, казано честно - ни най-малко не се замислям за това.  Laughing

# 3
  • Мнения: 234
Ние с мъжа ми също гледаме да съчетаваме по някакъв начин облеклото си. Разбира се не се обличаме като близнаци, защото това вече поне на мен ми изглежда малко глупаво но се стараем да си подхождаме поне малко, било то и самия стил на обличане, защото винаги ми е било много смешно да видя например някоя супер натокана и яка мацка, а до нея мъжа и с анцуг.   Crazy Миналата зима например и двамата имахме ярко зелени якета и ги слагахме когато излизаме заедно.  Peace

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 19:30 от didi84

# 4
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Почти никога не съчетавам дрехите си с неговите или обратното, изглежда готино, но просто никога не съм се замисляла върху такива подробности.  Whistling
 Но моя много добра приятелка, винаги особено лятото тя, мъжа й и детето са в един тон дрехи. Wink

# 5
  • Мнения: 576
Мдаам и аз за това говорих диди...
Ние също не се обличаме като близнаци , но цветово, и стилово се съчетаваме...
Като видя събота и неделя по витошка някоя много барната мацка и мъжа до нея с маратонки и скъсани дънки направо  Confused
Не знам за кого е по-кофти- за нея, чувствайки се някак не на място или за него, че не се е докарал като нея
а може да не им прави впечатление ..обличайки се , който , както иска... Embarassed

# 6
  • Мнения: 234
Ами аз имам такива познати- тя бинаги е облечена готино и задължително на високи токчета, а той с анцуг или в най- добрия случай с дънки и маратонки. Аз обаче не мога така- трябва поне малко да си пасваме, дори и с детето както каза Хепка, иначе не се чувствам комфортно. Има обаче хора на които това изобщо не им прави впечатление.

# 7
  • Мнения: 576
Когато имаме детенце вече ще е тоталното фешън течение Wink
Много ми допада ...майка с малко момиченце еднакво облечени или баща и син..супер свежарско...
На мен ми е супер мило да видя такъв тип семейства...много единни, цялостни ми изглеждат , не че другите не са (сега сигурно ще рипнат сто мацки да ме оборват), но да си кажа впечатленията  Party

# 8
  • Мнения: 234
На мен също винаги ми е било много сладко да видя някое семейство облечени така че да си подхождат и затова исках да си имам момиченце да си го обличам като мен, ама тц... Имам си момченце и си го правя малък гъзар като тати  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 174
Първо, честит празник на всички мами! Simple Smile  bouquet

Да, съчетаваме облеклото си в 99% от случаите, но понякога всеки си излиза с каквото хване и не се съобразяваме един с друг.Така или иначе аз му избирам дрехите по магазините (има ми доверие за вкуса) и дори да не се облечем като...Пижо и Пенда (това ми хрумна в момента Simple Smile), за всички е ясно, че сме си двойка.Лично аз харесвам подобни на нас, мъже и жени, семейства - много ме радват! Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Миналата зима например и двамата имахме ярко зелени акета и ги слагахме когато излизаме заедно.  Peace

Ох, разсмя ме твоята неволна  грешка.  Joy

# 11
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Ако под съчетаване се разбира, когато той е облечен официално, така да съм и аз - тогава отговорът е да.

Иначе - не

# 12
  • Мнения: 757
неее няма такова нещо да не сме "Пижо и Пенда" Joy

# 13
  • Мнения: 234
Миналата зима например и двамата имахме ярко зелени акета и ги слагахме когато излизаме заедно.  Peace

Ох, разсмя ме твоята неволна  грешка.  Joy


hahaha hahaha hahaha Чак сега видях какво съм написала  ooooh!

# 14
  • Мнения: 3 241
Да, съчетаваме си дрехи, но като стил и то по–скоро май аз се съобразявам Simple Smile
Като той е с костюм, гледам да не съм по дънки Wink А събота и неделя той обикновено е по дънки, а аз различно.

# 15
  • Мнения: 824
Съчетаваме предимно стилово.Има моменти в които без да се наговаряме си приготвяме за излизане дрехи в еднакви цветове.По-често пролетта се случва да излизаме заедно с бели маратонки и изтрити данки, с бели блузки.Това е единствения момент,когато облеклото ни се съчетава изцяло.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Почти винаги съчетаваме стила, а често и цветовете.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не.Ще ми бъде много скучно да ходя само спортно облечена.

# 18
  • Мнения: 750
Да бе,остана да съчетаам дрехите си със тези на половинката ми..... Crazy
Нямам си друга работа ами и и това да се съобразявам! Mr. Green
А интересното е при нас,че когато всеки излезе от спалнята си и... Shocked и видим,че сме се облекли в един тон,подобен стил....99% от случаите се случва!Така,че не ние нужно да се уговаряме за това! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 222
Тади вечер в Mall-а видях една двойка,облечена в дрехи с еднакви цветове и стил-розово и бяло,и доста се набиваха на очи,но на мен не ми харесаха.Би ми допаднало,ако аз и приятелят ми има някакво сходство в дрехите си,но не толкова еднакви като тези днес,които видях...

# 20
  • Мнения: 2 149
На мен не ми допада,не бихме се облякили еднакво.Но нямам нищо против другите да го правят Party

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Стилово да,но просто така винаги се получава не се стремим към това.
  Сега се сещам за една сватба на едни познати-аз исках да бъда облечена спортно елегантно,но той като каза,че ще ходи с костюм и нямаше как, и аз бях с костюм Mr. Green  Предимно на подобни мероприятия се съобразявам,но  в ежедневието не, кой каквото иска това носи.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 165
Стилово - да , но с еднакви дрехи ...не.  Naughty
Още повече той пазарува от магазини за мъжка мода  , а аз за дамска. Няма как дрехите ни да са еднакви.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Като срещна някоя двойка на разходка в Морската градина с еднакви анцузи ми става някак си мило, не знам защо.  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 776
Понякога да, друг път не. Най-вече по празници гледаме да си отиваме, да сме в еднакви цветове и стил. В ежедневието не толкова често, но понякога и случайно се получава дори.  Wink

И много се кефя като видя семейства с дете или някоя двойка с еднакви спортни екипи на разходка Flutter

# 25
  • Мнения: 6 443
Хич не ми пука  Laughing Кой с каквото иска с това да ходи.За това изобщо не се бях замисляла.

# 26
  • Мнения: 110
Миналата зима например и двамата имахме ярко зелени акета и ги слагахме когато излизаме заедно.  Peace

Ох, разсмя ме твоята неволна  грешка.  Joy


hahaha hahaha hahaha Чак сега видях какво съм написала  ooooh!
Ох, много се смях, ама така от сърце отдавна не се бях смяла. Crazy


По темата, съобразявам се само, ако той е с анцунг, аз също. Ако той е официален, аз също.

# 27
  • Мнения: 516
Обикновено се съобразявам със стила- На официални събития подбирам хармонично съчетание и в цветовете на дрехите, които носим. С времето предпочитанията ни доста се уравновесиха, което ме улеснява.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 817
Изобщо не се съобразявам с облеклото на съпруга ми. Изкл. правя само за облеклото при официални случаи.
Единствените ни еднакви дрехи са някои фирмени тениски, но рядко ги обличаме по едно и също време.

# 29
  • Мнения: 686
Като излизаме заедно, се съобразявам, какво да облека. Гледам поне стилът ни да съвпада. Понякога се получава цветово сходство, но то по-скоро е случайно. Еднакви дрехи нямаме.

# 30
  • Мнения: 2 161
Ако той е тръгнал да играе волейбол,а аз да се видя с приятелка и после трябва пак да се срещнем,обличам се спортно като него.Имаме еднакви анцузи и скейтъри.Просто ги е купувал от един и същ мгазин,само дето моето долнище е леко разкроено надолу.И когато излизаме ежедневно и официално пак стилово си подхождаме.Може би несъзнателно се съобразяваме,но не специално.Има варианти как да изглеждаш не спортна,ако мъжът ти е с дънки.Просто го принуждаваш да ги комбинира с черно поло или тишърт.

# 31
  • Мнения: 2 152
Да,почти винаги стилово съчетаваме облеклото си Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Съобразявам се, да!
Обличаме се в един стил и тримата, в зависимост от мясотото, където ще ходим.
Много често с малкия се обличаме еднакво (в смисъл- милитъри панталони и двамата, спортни екипив червено, бяло и синьо).
Когато през уикендите излизаме заедно със съпруга ми, като преди това, всеки си е мотал самостоятелно, се прибираме да се преоблечем

# 33
  • Мнения: 7 263
Зависи от ситуацията.
Ако излизаме заедно и отиваме на едно място, винаги се съобразяваме негласно един с друг и се обличаме в едни стил. Спортни дрехи имаме и съвсем еднакви, разликата е само в размера.
Поради спецификата на работа на съпруга ми се случва понякога, ако се срещнем през деня да не се личи по нищо че сме двойка - защото той е с костюм и строго консервативен, а аз съм по дънки и блузка и с маратонки  Laughing, но пък тогава никой може и да не допусне че сме двойка  Laughing.

# 34
  • Мнения: 7 420
  Не го правим нарочно,но доста често сме облечени в един тон. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 164
Нищо повече от това да сме и двамата в сини дънки и черни якета. Смешно ми се струва да ходим като с екипи на един отбор.

# 36
  • Мнения: 2 897
Цветово рядко,стилово почти винаги.
Харесва ми,обаче да съчетавам често дрехите на детето в същите цветове като моите или на баща си.Намирам го за сладурско.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако по случайност сме в един тон - ок. Не търся нарочно този "ефект".

# 38
  • Мнения: 2 897
Ако по случайност сме в един тон - ок. Не търся нарочно този "ефект".

Именно Peace

Нати,оздравя ли?

# 39
  • Мнения: 1 645
Ами харесва ми,възприемам го нормално...
Правили сме го и ние и до ден днешен опонякога го правя-съчетавам цветово и по стил неговите дрехи с моите и с тези на малкия.Преди 4-5 години в колекцията на Бенетон имаше дрешки "Мама,татко и аз"-абсолютно еднакви дрехи за жената,мъжа и детето.Не купих защото бях бременна,но ми се стори много сладко и интересно.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да - определено

# 41
  • Мнения: X
Само стилово,иначе не. По пинцип не обичам да съм "еднаква" с някого.

# 42
  • Мнения: X
Би било добре да има съчетаване и някакъв синхрон,но не всякога е възможен.Ние с мъжа ми трудно се съчетаваме,защото той обича по ежедневно облекло,така се чувства по-удобно,освен това цветово се разминават предпочитанията ни,аз не съм привърженик на оранжево,бежово и кафяво,докато той много ги харесва.Аз пък обичам бяло,черно,червено и розово,но това не са неговите цветове.Единствено си пасваме за синьото,даже преди време имахме еднакъв модел тениска в синьо,бяхме си ги сложили едновременно.С дъщеря ми понякога си купуваме еднакви неща-панталон,дънки,яке,ботуши и др.Забавно ни е като си ги облечем едновременно.

# 43
  • Мнения: 281
[quote author=Mambina link=topic=274086.msg6764685#msg6764685 date=1204991425
При вас как е ? Съобразявате ли се изобщо с това, как е облечен човек до вас или излизате така,както ви се иска...
Възприемате ли такива двойки, бихте ли в един тон с половинките си или държите да сте облечени различно?




(втората снимка е малко крайна Joy)


[/quote]


 newsm62Не,никой с никого не се съобразява.

# 44
  • Мнения: 3 050
Не. Сигурно за три години се е падало три пъти да сме в синхрон, ама аз се нося главно в розово  Laughing а мъж в розово не признавам Peace и не си го и представям него в розово hahaha
Имах приятелка, която беше доста луднала на такава тема-не виждам смисъл, защото в това не се изразява връзката ти с човека, до колко се обичате, разбирате и подкрепяте-само в едни цветове Peace
И аз намирам за сладурско съчетаването на цветовете с детето, но още няма такова Grinning

# 45
  • Мнения: 2 663
Стилово винаги си подхождаме, когато сме заедно и не само тогава.
Иначе се обличаме с еднакви дрехи чат-пат, но пък часовниците винаги са дамския и мъжкия модел!

# 46
  • Мнения: 92
Определено-не!
Виж с детето по-често го правя!

# 47
  • Мнения: 1 318
Един път се съчетахме за някакво празненство - аз бях в бяло и черно; той беше с черен костюм и бяла риза... спукаха се да ни бъзикат, че сме се издокарали еднакво... Иначе в общи линии съчетаваме стила - не може той да е елегантен, а аз по спортно облекло.

# 48
  • Мнения: 3 641
В зависимост от обстоятествата. Когато ходим на фитнес разбира се със спотрни екипи и маратонки. Навън той по принцип е по-спортен, а аз се обличам по-елегантно.  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 7 078
Единствено когато отиваме заедно на някакво официално събитие, дрехите ни са съчетани стилово.

# 50
  • Мнения: 526
Съобразяваме се само когато повода изисква по-официално облекло. Но в ежедневието си се обличаме така, че да се чувстваме удобно в дрехите си.

# 51
  • Мнения: 2 388
Харесва ми стилово да си подхождаме и се старая да е така. Цветово също си подхождаме, по простата причина , че и двамата сме почитатели на черното. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 658
Съобразявамо се единствено със стила - той с анцунг и аз така, той с костюм и аз - накипрена.

# 53
  • Мнения: 2 646
Пази боже,и с това да се съобразявам #CrazyПо принцип рядко излизаме заедно,но когато все пак се наложи някъде да идем двамата гледам едниствено да не сме аз по анцунг и маратонки,а той с панталон и риза.

# 54
  • Мнения: 8 999
Такова съчетаване много би ме затормозило, а и не бих казала, че страшно ще ми хареса. Ако случайно нещо сме уцелили - добре, ако - всеки си облича каквото му е удобно и приятно да носи.

# 55
  • Мнения: 693
Цветово съчетаване от сорта пижу и пенда не ми допада. Съчетаваме облеклото си единствено стилово, тоест и двамата се обличаме подходящо за случая.

# 56
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според мен е адски тъпо да сме облечени еднакво без значение дали са дрехи или цветове и да изглеждаме като табуретки  #Crazy Единственото нещо което спазваме е стила, защото много ми е грозно да видя ТЯ се наконтила а ТОЙ по анцунг  Shocked

# 57
  • Мнения: 515
Даа почти винаги , особенно ако излизаме вечер... Но не напълно еднакви, просто цветово и вкусово съчетание... Много сме яки Simple Smile Peace

# 58
  • Мнения: 621
Обличаме се в еднакъв стил в зависимост от повода, но никога в еднаква цветова гама или кройка  Peace

# 59
  • Мнения: 649
Да понякога нарочно, понякога без да искаме!

# 60
  • Мнения: 35
Не,досега не ми е хрумвало да се облечеме някой ден в еднакви цветове например!
Имаме една снимка аз,мъжа ми и двете деца,но всеки с различен цвят дрехи и се майтапихме,че ставаме за рекламни лица на "Benetton"  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 782
От скоро се забелязвам,че питам първо годеника  си какво ще облече, за да мога аз да си избера какво аз да облека Mr. Green, че все като ще излизаме ме обзема една голяма чуденка... Гледам да си подхожда освен стиловете ни и някои от цветовете да си пасват, харесва ми така  Party

# 62
  • Мнения: 880
Не се съобразявам.Но ми харесва като видя някоя такава двойка.При нас няма много възможност за експерименти,понеже той се облича доста еднотипно,а аз не се опитвам да го промяням(дори като му купувам дрехи гледам да са по негов вкус,не по мой).Най-голямото сходство,което се е случвало е примерно да сме и двамата с дънки и черни кожени якета.Иначе аз си се обличам,както си искам,дори и да не си подхождаме стилово.Е,едва ли ще се случи той да е в спортен екип,а аз с официална рокля,чак такива фрапиращи разлики няма Wink

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 21:23 от LaPerla

# 63
  • Мнения: 205
С мъжа ми никога не сме облечени с подобни дрехи-просто стиловете ни са твърде различни

# 64
  • Мнения: 6 624
Не .Понякога се е случвало ,но е било случайно.

# 65
  • Мнения: 946
Е не ама все пак ако той е спортно аз няма да облека балната рокля

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не ! Преди време една двойка ходеха абсолютно еднакви , с еднакви прически и дрехи тя с жълт копринен костюм и той така .  Mr. GreenБяха страшна гледка.  Да плачеш ли,  да се смееш ли.  Crazy Peace

# 67
  • Мнения: 3 423
Днес гледах едно предаване, в което една
модна експертка отричаше партньорската
мода като абсолютно неадекватна, но пък
последвалата анкета показа, че много от
младите хора приветстват показността на
въпросното обличане като демонстрация на
принадлежност един към други, че и любов.
Бекъмови ходели така, Деми Мур и гадже тоже.

# 68
  • Мнения: 36 036
Ако под съчетаване се разбира, когато той е облечен официално, така да съм и аз - тогава отговорът е да.

Иначе - не

 Peace

Бекъмови и Деми Мур и гадже хич не ме интересуват  bowuu

# 69
  • София
  • Мнения: 5 738
Ако под съчетаване се разбира, когато той е облечен официално, така да съм и аз - тогава отговорът е да.

Иначе - не

 Peace

Бекъмови и Деми Мур и гадже хич не ме интересуват  bowuu

 Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 38 671
Когато излизаме заедно, сякаш негласно се съобразяваме.
Понякога даже и гласно - т.е. аз настоявам той да облече нещо определено.
Но не като цвят, по-скоро като тип.
Така или иначе имаме доста подобен вкус за дрехи.
Но всеки си купува неговите.

И на мен ми е смешно да видя примерно някоя мацка с тренч и токчета и до нея - мъжа и с анцунг.

# 71
  • Мнения: 5 622
Когато излизаме заедно, сякаш негласно се съобразяваме.
Понякога даже и гласно - т.е. аз настоявам той да облече нещо определено.
Но не като цвят, по-скоро като тип.
Така или иначе имаме доста подобен вкус за дрехи.
Но всеки си купува неговите.

И на мен ми е смешно да видя примерно някоя мацка с тренч и токчета и до нея - мъжа и с анцунг.

И ние така. А понякога се  питаме кой какво мисли да облича, за да прецени другия какво да сложи(ако няма нещо конкрето на ум )

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами по принцип- не. Но той обикновенно ме пита какво да си облече и аз му подбирам дрехите.

# 73
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Винаги сме облечени различно-просто стиловете са ни различни.По скоро съм в съчетание с дъщеричката си.Може би защото си я обличам по мой вкус.
Миналата година на Хисар почиваха една двойка пенсионери,който ми взеха ума.Обличаха се съвсем сходно,тоновете на дрехите им бяха едни и същи обувките също,освен това бяха просто неразделни и аз ги кръстих МАРТЕНИЦИТЕ. CrazyА ако ви кажа какъв рокенрол танцуваха..........

# 74
  • Мнения: 1 802
Всеки излиза облечен както си иска.

# 75
# 76
  • Мнения: 2 172
Мдам,винаги сме съчетани,поради простата причина,че винаги сме в един стил,на който не изменяме-спортно елегантен,черен.Той-черно кожено "мафиотско" яке,черно поло,дънки,стилни обувки,Аз-черно кожено яке силно вталено,до коляното,дънки,черни обувки на висок тънък ток,изправена коса,той на опашка,абе общо взето някви две черни кожени петна...хахах...дори парфюмите са ни на един дизайнер  Mr. Green
 Според мен така двойката изглежда мнгоо хармонична и стилна,на мен би ми било тъпо да излезем,аз елегантна,той по анцуг(нещо,което никога няма да се случи) или той по чехли,а аз с ботуши(летни)...нещо смешно ми изглежда.Разбира се,не се превръщам в роб на съчетанитео,просто такъв ни е градероба,такива дрехи имаме и носим и винаги се получава съчетано  Peace

# 77
  • Мнения: 2 257
Не, супер инфантилно ми се струва. Е, не ходим - аз с бална рокля, той по цървули, но не си дишаме във врата и не си даваме наклон на модите.
Ако сме на парти или някакъв специален случай се обличаме - логично - подобно и подобаващо.

# 78
  • The wild, wild west
  • Мнения: 148
Аз да ... Embarassed
Ми, Истет съм ...

# 79
  • Мнения: 1 322
Определено не.

Общи условия

Активация на акаунт