Съчетавате ли облеклото си с това на половинката Ви?

  • 11 173
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Съчетаваме предимно стилово.Има моменти в които без да се наговаряме си приготвяме за излизане дрехи в еднакви цветове.По-често пролетта се случва да излизаме заедно с бели маратонки и изтрити данки, с бели блузки.Това е единствения момент,когато облеклото ни се съчетава изцяло.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Почти винаги съчетаваме стила, а често и цветовете.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не.Ще ми бъде много скучно да ходя само спортно облечена.

# 18
  • Мнения: 750
Да бе,остана да съчетаам дрехите си със тези на половинката ми..... Crazy
Нямам си друга работа ами и и това да се съобразявам! Mr. Green
А интересното е при нас,че когато всеки излезе от спалнята си и... Shocked и видим,че сме се облекли в един тон,подобен стил....99% от случаите се случва!Така,че не ние нужно да се уговаряме за това! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 222
Тади вечер в Mall-а видях една двойка,облечена в дрехи с еднакви цветове и стил-розово и бяло,и доста се набиваха на очи,но на мен не ми харесаха.Би ми допаднало,ако аз и приятелят ми има някакво сходство в дрехите си,но не толкова еднакви като тези днес,които видях...

# 20
  • Мнения: 2 149
На мен не ми допада,не бихме се облякили еднакво.Но нямам нищо против другите да го правят Party

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Стилово да,но просто така винаги се получава не се стремим към това.
  Сега се сещам за една сватба на едни познати-аз исках да бъда облечена спортно елегантно,но той като каза,че ще ходи с костюм и нямаше как, и аз бях с костюм Mr. Green  Предимно на подобни мероприятия се съобразявам,но  в ежедневието не, кой каквото иска това носи.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 161
Стилово - да , но с еднакви дрехи ...не.  Naughty
Още повече той пазарува от магазини за мъжка мода  , а аз за дамска. Няма как дрехите ни да са еднакви.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Като срещна някоя двойка на разходка в Морската градина с еднакви анцузи ми става някак си мило, не знам защо.  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 752
Понякога да, друг път не. Най-вече по празници гледаме да си отиваме, да сме в еднакви цветове и стил. В ежедневието не толкова често, но понякога и случайно се получава дори.  Wink

И много се кефя като видя семейства с дете или някоя двойка с еднакви спортни екипи на разходка Flutter

# 25
  • Мнения: 6 442
Хич не ми пука  Laughing Кой с каквото иска с това да ходи.За това изобщо не се бях замисляла.

# 26
  • Мнения: 110
Миналата зима например и двамата имахме ярко зелени акета и ги слагахме когато излизаме заедно.  Peace

Ох, разсмя ме твоята неволна  грешка.  Joy


hahaha hahaha hahaha Чак сега видях какво съм написала  ooooh!
Ох, много се смях, ама така от сърце отдавна не се бях смяла. Crazy


По темата, съобразявам се само, ако той е с анцунг, аз също. Ако той е официален, аз също.

# 27
  • Мнения: 516
Обикновено се съобразявам със стила- На официални събития подбирам хармонично съчетание и в цветовете на дрехите, които носим. С времето предпочитанията ни доста се уравновесиха, което ме улеснява.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 771
Изобщо не се съобразявам с облеклото на съпруга ми. Изкл. правя само за облеклото при официални случаи.
Единствените ни еднакви дрехи са някои фирмени тениски, но рядко ги обличаме по едно и също време.

# 29
  • Мнения: 686
Като излизаме заедно, се съобразявам, какво да облека. Гледам поне стилът ни да съвпада. Понякога се получава цветово сходство, но то по-скоро е случайно. Еднакви дрехи нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт