Съчетавате ли облеклото си с това на половинката Ви?

  • 11 187
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Ако той е тръгнал да играе волейбол,а аз да се видя с приятелка и после трябва пак да се срещнем,обличам се спортно като него.Имаме еднакви анцузи и скейтъри.Просто ги е купувал от един и същ мгазин,само дето моето долнище е леко разкроено надолу.И когато излизаме ежедневно и официално пак стилово си подхождаме.Може би несъзнателно се съобразяваме,но не специално.Има варианти как да изглеждаш не спортна,ако мъжът ти е с дънки.Просто го принуждаваш да ги комбинира с черно поло или тишърт.

# 31
  • Мнения: 2 152
Да,почти винаги стилово съчетаваме облеклото си Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Съобразявам се, да!
Обличаме се в един стил и тримата, в зависимост от мясотото, където ще ходим.
Много често с малкия се обличаме еднакво (в смисъл- милитъри панталони и двамата, спортни екипив червено, бяло и синьо).
Когато през уикендите излизаме заедно със съпруга ми, като преди това, всеки си е мотал самостоятелно, се прибираме да се преоблечем

# 33
  • Мнения: 7 263
Зависи от ситуацията.
Ако излизаме заедно и отиваме на едно място, винаги се съобразяваме негласно един с друг и се обличаме в едни стил. Спортни дрехи имаме и съвсем еднакви, разликата е само в размера.
Поради спецификата на работа на съпруга ми се случва понякога, ако се срещнем през деня да не се личи по нищо че сме двойка - защото той е с костюм и строго консервативен, а аз съм по дънки и блузка и с маратонки  Laughing, но пък тогава никой може и да не допусне че сме двойка  Laughing.

# 34
  • Мнения: 7 420
  Не го правим нарочно,но доста често сме облечени в един тон. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 164
Нищо повече от това да сме и двамата в сини дънки и черни якета. Смешно ми се струва да ходим като с екипи на един отбор.

# 36
  • Мнения: 2 897
Цветово рядко,стилово почти винаги.
Харесва ми,обаче да съчетавам често дрехите на детето в същите цветове като моите или на баща си.Намирам го за сладурско.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако по случайност сме в един тон - ок. Не търся нарочно този "ефект".

# 38
  • Мнения: 2 897
Ако по случайност сме в един тон - ок. Не търся нарочно този "ефект".

Именно Peace

Нати,оздравя ли?

# 39
  • Мнения: 1 645
Ами харесва ми,възприемам го нормално...
Правили сме го и ние и до ден днешен опонякога го правя-съчетавам цветово и по стил неговите дрехи с моите и с тези на малкия.Преди 4-5 години в колекцията на Бенетон имаше дрешки "Мама,татко и аз"-абсолютно еднакви дрехи за жената,мъжа и детето.Не купих защото бях бременна,но ми се стори много сладко и интересно.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да - определено

# 41
  • Мнения: X
Само стилово,иначе не. По пинцип не обичам да съм "еднаква" с някого.

# 42
  • Мнения: X
Би било добре да има съчетаване и някакъв синхрон,но не всякога е възможен.Ние с мъжа ми трудно се съчетаваме,защото той обича по ежедневно облекло,така се чувства по-удобно,освен това цветово се разминават предпочитанията ни,аз не съм привърженик на оранжево,бежово и кафяво,докато той много ги харесва.Аз пък обичам бяло,черно,червено и розово,но това не са неговите цветове.Единствено си пасваме за синьото,даже преди време имахме еднакъв модел тениска в синьо,бяхме си ги сложили едновременно.С дъщеря ми понякога си купуваме еднакви неща-панталон,дънки,яке,ботуши и др.Забавно ни е като си ги облечем едновременно.

# 43
  • Мнения: 281
[quote author=Mambina link=topic=274086.msg6764685#msg6764685 date=1204991425
При вас как е ? Съобразявате ли се изобщо с това, как е облечен човек до вас или излизате така,както ви се иска...
Възприемате ли такива двойки, бихте ли в един тон с половинките си или държите да сте облечени различно?




(втората снимка е малко крайна Joy)


[/quote]


 newsm62Не,никой с никого не се съобразява.

# 44
  • Мнения: 3 050
Не. Сигурно за три години се е падало три пъти да сме в синхрон, ама аз се нося главно в розово  Laughing а мъж в розово не признавам Peace и не си го и представям него в розово hahaha
Имах приятелка, която беше доста луднала на такава тема-не виждам смисъл, защото в това не се изразява връзката ти с човека, до колко се обичате, разбирате и подкрепяте-само в едни цветове Peace
И аз намирам за сладурско съчетаването на цветовете с детето, но още няма такова Grinning

Общи условия

Активация на акаунт