Нещо интересно за зачеването

  • 10 729
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Теодора
Зъхи, пратих майка ми да ми купи един Мукосолван. Според теб за колко време ще стигне 1 шише? Да купя ли още едно? Това, което Ива казва да не би да се отнася за Мукосолвана. Да не би да е противопоказано?


Теодора, нали си в Англия? Там със сигурност имат Robitussin. По-добре си вземи от него, но гледай да няма никакви други буквички след името от рода на DM и т.н. Правено е изследване за действието на този сироп за втечняване на цервикалната слуз през 1982 г.( Improvement of Cervical Factor with Guaifenesin by Jerome H. Check,M.D., H.G Adleson, B.S., Chung-Hsis Wu, M.D.)
Много от жените във форума, които го ползваха бяха страшно доволни. Имахме малки групи на жени, които са горе долу близки в цикъла си и една от жените в групата ни казваше, че е забременяла благодарение на Robitussin и vit B6, защото преди да започне да ги взима, почти нямала ц. слуз, а лутеалната й фаза (между овулацията и началото на цикъла) била много кратка.
Погледнах, че активната съставка на Мукосолван е ambroxol hydrochloride. Не знам, аз сигурно не бих го взимала, защото нямам достатъчно информация за него. Със сигурност мога да кажа само, че не всички отхрачващи сиропи стават заради съставки, които дори могат да предизвикат "изсъхване".

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Теди, я верно послушай Ива! По-добре си вземи от този, дето те съветва тя!  Sign Exclamation

# 17
  • Мнения: 1 497
Иве, я кажи моля ти се за кой форум става дума?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Теодора
Иве, я кажи моля ти се за кой форум става дума?


Ето линка:  http://www.ovusoft.com/forum/Default.asp - преди 3 години, когато сайтът стартира бяха само 2 форума -Trying to Conceive и Graduates (разбирай Бременност), но сега са много. На мен лично ми беше страшно полезен.

Стискам палци скоро всички да се похвалите!!

Общи условия

Активация на акаунт