Дайте ми съвет!

  • 1 082
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
Аз също съм на кичури от години и така мисля да си остана. Като бях бременна ми бяха "насадили", че не трябва да се изрусявам, защото ще навреди на бебето и така си ходих 9 месеца. Добре,че естествената ми коса е светла, че не личеше много. Но при следващата бременност ще  ходя редовно на фризьор Peace Само ме притесняват малко изпаренията от боята  дали не вредят newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз докато бях бременна два пъти си правих кичури с фолио - единия път в третия месец, други път една седмица преди да родя. Не виждам никакъв проблем да отидеш и да си направиш Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 1 031
Няма проблеми.
Аз кичури не правя, но се изрусявам.
Както са казали и другите мами по-вероятно е да ти стане лошо от миризмата.

# 18
  • Мнения: 6 274
Кичури не съм си правила, но се боядисвах и всичко си беше наред. Единствено миризмата на боята ме дразнеше.
И аз така . Давай смело .  Peace

# 19
  • Мнения: 593
С първата бременност си правих кичури и станаха, но с втората не станаха Thinking

# 20
  • Мнения: 959
Що, пък да не може?!
Давай смело. Peace
Нали и бъдещите мами трябва да са хубави.  Hug

# 21
  • Мнения: 2 374
това че не можеш да се боядисваш по време на бременноста е поредната бабина диветина.аз се боядисвах поне 3 пъти докато бях бременна,няма страшно Naughty

# 22
  • Мнения: 2 478
това че не можеш да се боядисваш по време на бременноста е поредната бабина диветина.

Това да се изосатвиш като жена по време на бременостт е най-отвратителното нещо.Дори,когато бях бременна,полагах много повече грижи за външния си вид.Седмица преди раждането отидох на фризьор за да подновя цвета на косата си.Нали след това с бебето щеше да бъде по-трудно ходенето в салона Laughing

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Спокойно и аз си правя кичури цяла бременност. Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Що, пък да не може?!
Давай смело. Peace
Нали и бъдещите мами трябва да са хубави.  Hug
Peace

# 25
  • Мнения: 66
Кичури не съм си правила, но се боядисвах и всичко си беше наред. Единствено миризмата на боята ме дразнеше.


 Peace
Стой на проветливо място, за да не дишаш боята, но пък внимавай и да не се простудиш

Общи условия

Активация на акаунт