Холандска тема 22 - предПролетно-Великденска тема

  • 17 440
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 914
Преди време си бях поръчвала по пощата тук Dr Renaud. След това, обаче, престанах да получавам брошурата. Козметичните им продукти наистина са много добри. 
това от белгийския сайт ли?  Thinking

# 241
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Преди време си бях поръчвала по пощата тук Dr Renaud. След това, обаче, престанах да получавам брошурата. Козметичните им продукти наистина са много добри. 
това от белгийския сайт ли?  Thinking

Не. Даже не си спомням как точно, но беше от Холандия. Получавах брошура в къщи. 

# 242
  • Мнения: 7 914
Преди време си бях поръчвала по пощата тук Dr Renaud. След това, обаче, престанах да получавам брошурата. Козметичните им продукти наистина са много добри. 
това от белгийския сайт ли?  Thinking

Не. Даже не си спомням как точно, но беше от Холандия. Получавах брошура в къщи. 
жалко, че не си спомняш Rolling Eyes

# 243
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Може би, бях получила реклама и бях си поискала брошура. Много странно как изведнъж спряха, след като им бях редовна клиентка.  newsm78

# 244
  • Мнения: 1 559
Звезди тентата идея си нямам отде сме я купили newsm78 hahaha....ама може би или Етос,или Краудват.. Crazy
Едвам си отворих очите в 7.30 Sick...сно6ти басейна ме изпи,и дружно си легнахме към 11 ooooh!(Елисе също си ляга вече заедно с нас)...Ама тя сега доспива,а аз трябваше да стана,за да се оправям на спокойствие... Tired
Ветиринарските услуги тук са безбожно скъпи #Cussing out...например на наща мишка,трябваше да и се вадят втори ред зъби(малките кученца са почти всички с този проблем)..тук се води операция и струва около 200 евро,а в БГ и ги махнахме за 33 лв Joy Joy(11 зъба)заедно с почистване на ушите,упойки,абе всичко...Като казах на нашия ветиринар,колко сме платили се изцъкли #Crazy.
Аз ако имаш машинка,щях да пробвам сама да е оформя Crossing Arms,ама не сми се купува само заради тва Crossing Arms...,ще си почака до БГ-то...,въпреки че мъжо е много против да е пострижем hahaha,щото то там им е красотата на yoркитата..,е да ама  мен ме дразни и един косъм да видя(че сме с бял ламинат,и 4ерното направо лъщи #2gunfire)
Миленка,радвам се ,че се поуспокои за Алекс Hug.Моята педагожка(тя много ми помага за Елисе),също каза,че логопеда тук е нещо съвсем нормално.А мъжо твърди,че почти всяко второ дете минава през логопед newsm78.Проблема при нас Българите е,че не можем да приемем така прямо поднесена информация.Ние сме свикнали да завъртаме,увъртаме,докато холандците са директни хора и си кават право в очите,квото им е на езика(тва сега учихме на курса bowuu Joy)
Ох да ставам аз,че се отплеснах нещо... Laughing
Лек ден Hug

# 245
  • Мнения: 7 914
megan79
 холандци акто чуят колко късното слагате Елисе, не се ли  #Crazy.. тук аккто са свиканли да ги слагат децата да спят в 19 Mr. Green
 ще се оглеждам вече за тент Crazy

# 246
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
megan79
 холандци акто чуят колко късното слагате Елисе, не се ли  #Crazy.. тук аккто са свиканли да ги слагат децата да спят в 19 Mr. Green
 ще се оглеждам вече за тент Crazy


Което ми напомня, когато ходех на стаж в едно начално училище и госпожата ме караше да говоря с турските ми съседи, защото децата си лягат много късно, едвам стават и спяха ( понякога буквално) първите часове.  Joy

Аз съм израстнала с много късно лягане и го отчитам като голям минус. Сигурно и затова приемам ранното лягане тук за нормално.

# 247
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Добро утро дами.
За кремовете - имам приятелка холандка, която е козметичка, та тя казва, че се купуват задължително дневен и нощен крем, така кожата си набавя всички необходими вещества. Аз лично имам много чуствителна кожа и винаги се съобразявам с това. Последно си купих фирмения крем на "Дъглас" и съм страшно доволна!
После да се похваля - и аз като Звездичка съм на нейната диета, стискайте ми и на мене палци.  bouquet
А за лягането всичко опира до как ще си свикнете детенцето да спи. Ключето е постоянство.
Миленски - тези дни доста си мислих за това, което обесняваше за бързото говорене. Ами то и аз така бързо говоря, дори учителката ми все ми се караше, а аз и обеснявах, че просто мисля бърже и бърже отговарям. Sad Но явно е грешка. Ванко е следващия понеделник на логопед, тоя път ще упражняват двойните буквички. А, на мене ми е доста интересно, защото и аз там греша понякога. Нали си изтървах първите три месеца от курса ми по холандски, а точно тогава те се учат...

# 248
  • NL
  • Мнения: 520
Добро утро лейдис.
Цитат
холандци акто чуят колко късното слагате Елисе, не се ли  .. тук аккто са свиканли да ги слагат децата да спят в 19
Ами Звезди тук рано вечерят,рано лягат,хората не се моткат до сред нощите.Има един жилищен блок срещу нас и през работните дни ги гледам гасят лампите доста рано.В Бг по това време още се лее ракията LaughingАз също съм за ранното заспиване на детето(ако заспи де) и така да има време за мама и тате след това.Ариена засега е послушна и знае от 19.00 до 20.00 проготовления за сън и след това в кревата.Свикна така и вече не мрънка дори като я слагам да спи.Сигурно с растежа на зъбите ще се променят нещата но засега съм доволна.
Миленка и аз се радвам за вас.Сладур е Алекс и от малук джентълмен bowuu.Разказвай по-натам как върви учебният процес.
Glamour и на мен ми харесва но много рядко го купувам.Крамзорхката ми която беше е майка на главната редакторка на Глемур.
Меги оставяш ли Елисе на някой докато си на училище и плуване или навсякъде с теб я водиш?
Мопси на мен пък в тукашната аптека не ми дават тестери.Преди пазарувах в една друга и момичето9 там ми пълнеше пликчето с какво ли не  но тук явно на тази продавачка не съм и симпатична и се стиска.Последният път си поисках и ми даде с такова нежелание едва ли не от джоба си ги плаща  Close
Лек ден на всички.

# 249
  • Мнения: 1 550
Добро утро, девойки!

Май ще ме оставя лап- топа, а го купихме преди 2 години ooooh! Постоянно ми се появява син екран. Отначало решихме, че батерията прави мизерии и я махнах. За около месец проблема спря и сега отново се появи. Толкова калпав се оказа тоя Дел. Имам и още един комп, но той е на тавана Rolling Eyes. Ако зачезна безследно да знаете, че съм остана без връзка с външния свят Crazy

Днес водих Алекс на консултацията за поредната ваксина и за това не беше и на училище. Дано се разминем без температура и други последици Praynig

Стерче, успех с диетата Hug
Звезди, и на мен харесва идеята за ранното лягане Thinking Алекс си ляга след 19 часа, докато прочетем книжка и заспи е станало вече 19.30. Но той не спи след обяд, така че каталясва до 19 часа.
Милика, аз се бях абонирала за Glamour само защото подаръка беше пилотски слънчеви очила заедно с твърд калъф Mr. Green И сега искам да прекъсна абонамента, но това става ако се прати предупреждение 3 месеца преди да изтече абонамента. Да, ама аз не помня кога съм се абонирала Crazy Та продължавам да го получавам все още.
Мопси, вие изместихте ли се вече в новата къща?
Калинка, и промени ли се нещо след като говори с турските ти съседи?

Сега чак видях, че форума е с нова форма.

Ако не успея да се включа по- късно, от сега да пожелая слънчев уикенд на всички Hug

# 250
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Милена,  Laughing

Даже не съм говорила.
1. Ако искаха да кажат нещо на родителите, беше тяхна работа
2. Нямаше да променя нищо.

Но говорих с децата и им намекнах. Не знам дали под това влиаяние или друго, но момиченцето ми се хвалеше след това, че си лягала по-рано. 

# 251
  • Мнения: 1 559
megan79
 холандци акто чуят колко късното слагате Елисе, не се ли  #Crazy.. тук аккто са свиканли да ги слагат децата да спят в 19 Mr. Green
 ще се оглеждам вече за тент Crazy



Ами Звезди,това при нас е ново 20 #2gunfire..,и още никой не го е чул Joy.Зверо така прави от няма и седмица Tired...дано да е само период,че и аз не го приемам туй късно лягане Naughty.Първо,щото не е нормално за едно малко дете,и второ мама и тати искат спокойствие вечер пред тв-то(а и за нещо друго Heart Eyes)
Стерче,ааа..успех с боба и лебо... Laughing Wink
Милика,когато съм на курс Елисе е на киндеропванг(много и харесва вече там)...на басейн ходя вечер,и татито е гледа...ааааааааааааааа,нали и мама има нужда от отдих. Crossing Arms

# 252
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Мерси Меги и момичета Simple Smile
Мене бобо и лебо не ме притесняват. Въобще третия ден ще съм май само на солети, пица и шоколад. Simple Smile
Много добре се чуствам днес, надъхана с желание.  bouquet

# 253
  • Мнения: 7 914
аа ние тръгваме да се приготвяме към 19.30 и си ляга към 20-20.30.. ноо в последно време нещо му стана  и е адски нервен и пак почнаха разправиите с приспиването Tired Tired

Милен@
 кажи на лаптопа си, че му забраняваме да те отделя от нас Hug

# 254
  • NL
  • Мнения: 520
Момичета някой ползвал ли е продукти на Dr.Hauschka ???.Преди в един друг форум много хвалеха тази марка но мислех,че само от Германия могат да се поръчат.Сега като се разтърсих и воала и в Холандия им се предлагат продуктите Hug
Ето една хубава статия за слънцезащитните продукти и кои са за предпочитане:http://www.gorichka.bg/index.php?p=47&l=1&id=245

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 19:47 от Milika

Общи условия

Активация на акаунт