Холандска тема 22 - предПролетно-Великденска тема

  • 17 446
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 559
Мопси,крема е:Nivea visage Hydraterende dagcreme(s aloe vera) Wink
Аз не мога да постригвам,мн съм зле Sick...веднъж кучето постригвах...хареса ми,ама Елисе не смея Joy...като казах кучето,гледах цените на фризёри за кучета...с ма6инката да е минат е 40 евро #Crazy(а тя е 2 кила топченце)..искам да е заведа,ама май ще е в бг-то,там няма само с машинка да е обрулят,а ще се постарят и цените са къде,къде по сносни... Peace
Ккакъв е този крем на Биоксет??? newsm78
Карилуис,кремовете на Рок не са мазни,и на мен тва ми харесва.Въпреки,че имам суха кожа,не ми е приятно с мн мазен крем.Ползвам Ретин Оks,дневен и нощен...
Звезди,аз такива тубички не съм ползвала за момиченца и момченца  Thinking
Днес съм цял ден на курс,вечерта съм на басейн(почнах всяка седмица да ходя да плувам Crazy Party...,а от другата седмица почвам най после yoгата,егати и чакането от 4 мес. #2gunfire)...пълна програма Joy

# 226
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Асотирова, сега като се замислих съм ползвала непрофесионалната козметика. По-точно дълго ползвах един овлажняващ флуид и бях много доволна. Днес разгледах подробно сайта. Пусни ми на лични координатите на козметичката. Така  хем ще пробвам продуктите, хем ще ми почисти лиуцето, което  винаги ми е задача номер 1 като се прибера в България. Ако може де. Grinning

Мегън, вчера си говорих със снаха ми. Обясни ми, че домашните плъхове, които гледа били неизлечимо болни и за да ги приспят ветеринара  искал 45 евро на плъх.  Shocked Вече нищо не ме учудва. Тя освен това има 2 лабрадора, 1 чихуахуа, 1 мини териер, 2 големи аквариума с рибки, 1 папагал.   Crazy Луда жена. Софи я водим у тях на гости вместо на зоологичекса. Хем кофито и хебака са хратис.  Grinning
Биоксет е един крем за намаляване на окосмяването. 
Звезди, хубавите кремове са скъпи, но красотата изисква жертви както знаеш.  Mr. Green Не съм Мегън, но да ти кажа, че на Звитсал серията  Boys and Girls  е за над 3 години.
Хайде, отивам да гледам Ферлоскундихе практайк-Краам Хотел Еншхеде. Може да се навия за второ... или да се откажа за винаги. Mr. Green

# 227
  • NL
  • Мнения: 520
Звезди и моята кожа е много претенциозна и затова с голяма доза страх пробвам нещо ново.Освен с крем и почистващо мляко не я мажа с нищо друго.За щастие кожата ми е в добро състояние и допълнително не искам да я товаря с каквото и да било.
Сайтове сигурно другите момичета ще дадат.По мои наблюдения ако ти трябва "медицинска козметика"(vichy,La roche posay,Euserine,Avene,Neutrogena и тн.)в аптеките.По-скъпите марки (Lancome,Clinique,Estee Lauder i тн) в парфюмерийните магазини-Дуглас,Иси Пари например..В Da също предлагат. Сайтове по нета много на разни онлайн магазини.Като ми предстои да купувам нещо ,първо там се информирам да не губя време после в търсене и чуденки и да седя по сто часа в магазина.
Мопси а ти Avene ползвала ли си?Май това ще е следващият мой,че много добри неща съм чувала за тази  марка.
Детски май ще ви изкопирам с Миленски и ще взема Виши или евентуално Нивеа.
Краам Хотел Еншхеде това за първите дни след раждането ли е?
Асотирова приятно изкарване в Бг Hug?Дано да улучите хубаво време  Sunglasses.Благородно завиждам на всички които ще пътуват.
Лек ден от мен

# 228
  • Мнения: 1 550
Привет, девойки!

Софи я водим у тях на гости вместо на зоологичекса. Хем кофито и хебака са хратис.  Grinning
Joy Joy Joy
Така и аз искам Mr. Green

Гледам изброили сте много кремове, които дори не съм чувала Thinking Има значи какво да се пробва за в бъдеще.
Аз след като станах на 30 се сетих, че е време да се преориентирам към кремовете за бръчки. Установих обаче, че откакто качих малко килца кожата ми се опна. Така, че сега бръчките не ме притесняват вече Joy

Милика, тъкмо се канех да те питам какъв е този Юсерин и му видях рекламата в едно списание днес, докато си чаках реда при зъболекаря. А за Avene  дори не бях чувала. Хем уж съм абонирана за Glamour и Diva. При това второто е за жени...над 40. Не се смейте Naughty Аз от сега се подготвям Flutter

Звезди, няма да си ходя за Великден. Това беше само временна идея, но накрая реших да се прибера лятото за 5 седмици. Ще изчакаме Алекс да излезе във ваканция и тогава ще пътуваме.

Карилуис, хайде връщайте се, че ни липсвате вече Hug

Днес с половинката ходихме да вземем Алекс от училище, но влязохме вътре да го запишем за мляко. През това време минаха децата на път за стаята. Тъкмо ги прибраха от игра на двора. Алекс мина и замина и въобще дори не ни забеляза. Беше си хванал едно момиченце за ръката и токова любовно я гледаше, че дори не ни видя Shocked. После ни разправя, че приятелят му искал да си играе с него, но приятелката ми била фердритах и за това останал при нея....ние с баща му го гледахме с невярващи очи Shocked.
Мда, много му харесва на наш Алекс в училище  Joy
Учителката му пък си говори с нас, все едно никога не е имало недоразумение или каквото и да е друго.
Май трябваше да се обади логопедката за да си дойде всичко на мястото Thinking

От мен Hug

# 229
  • Мнения: 1 110
Milenski ,в понеделник сме си пак в А'дам ща не ща  Rolling Eyes Готови за нов щурм към Артис Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 550
Карилуис, то времето не е много за Артис Rolling Eyes От една седмица насам сняг и студ. Направо си е зима. Нищо, че официално пролетта дойде...кой я знае къде се е дянала, обаче newsm78 Ако докараш хубаво време обаче няма да ти се разсърдя Wink Хайде до скоро Hug

# 231
  • Мнения: 1 132
Milika, на Авене ползвам само лятото термалната вода за впръскване. Друго не съм ползвала, дори и мостра не съм пробвала май.  Thinking Аз като отида в аптеката и си искам по някоя друга мостра. Първо естествено взимам от всички изложени.  Mr. Green Аз май за Нивея Бейби се обърках нещо. Писах ти за крем за дупе Crazy , а ти май питаше за слънцезащитен.  newsm78

Милена, и мен затова не ме притесняват бръчките. Опнала съм се като след лифтинг.  Joy
Ех, Алекс кога тръгна на училище, кога почна гаджета да забива. Тайм флайс. Представям си съвсем образно как сте гледали. То и аз бих опулила ей такива очи.  Shocked
На мен вече много ми се ходи в България. Tired  Направо броя дните. А и баща ми не е много добре след операцията, та едвам ме свърта. Ако не беше ремонта и местенето, отдавна да съм заминала.

# 232
  • Мнения: 7 914
Мопси
 днес пак ги гледах кремчетата и не видях да пише възрастова граница Thinking
 аз ли недоглеждам или ти имаш допълнителна информация Thinking
 Joy твоята свеки явно е уникат.. няма втора акто нея..поне в бурдерай да живееше с толкова много животни:crazy:

Милен@
 #Crazy направо ме изуми... твоят син е върха... леле познай какво ще става след някоя друга година Heart Eyes.. да му мислите вие Whistling

аа времето уж ще се оправя, другата седмица го дават 20 градуса  Party Party Party


Milika

аз дори и това не ползвам...ама май ми е време вече Rolling Eyes

megan79
 да те питам откъде си купихте тента с юв фактор ? newsm78

kariluis

как е Алекс? Hug

asotirova

 жалко,ч е не сме от един град и аз бих искала да я пробвам тази козметика Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 1 132
Moslim die lekker ruikt:
HugoBosslim
-----------------------------
Moslim die z'n gebit onderhoudt:
Floslim
-----------------------------
Een Islamitisch spreekwoord:
Hoge gebouwen vangen veel vliegtuigen
----------------------------------------
Het favoriete fruit van moslimterroristen:
Granaatappels
--------------------------------------
Voor al uw donkere nachten:
De Islamp
--------------------------------------
Geilen op aanslagen:
Hamasturberen
------------------------------------
Islamitische dame van lichte zeden:
Ram-madam
-------------------------------

# 234
# 235
  • Мнения: 1 110
Звезди4 последно съзрях такава тента с УВ на етос лятото.

А Алексът сред 3 баби и 1 дядо просто се разглези до безобразие и мнооого ша му се стъжни като се приберем Simple Smile

# 236
  • Мнения: 7 914
Мопси
 пак съм изпуснала нещо.. зашо си изброила горните филми? Thinking

ама там пише за момченца и момичена и фактор 30.. а аз видях днес фактор 50 Thinking
 и те там за над 3 год говорят за спрей... а за кремчето не казват Thinking

kariluis
 значи трябва да гледам по внимателно фолдърчетата.. те ей сега ще наизкачат Crazy
хахах аз пък чакам да дойде баба му на моя ,ч е на мен да ми се ОТтъжни Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 132
Звезди, не са филми  Joy
Ами разгледай целия асортимент на страницата. Аз казах, че по принцип Boys and Girls  са за над 3 години. Може пък на сайта да не са си актуализирали асортимента.

# 238
  • Мнения: 7 914
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 сериозно? Mr. Green.. явно грешка в монитора Mr. Green

# 239
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Преди време си бях поръчвала по пощата тук Dr Renaud. След това, обаче, престанах да получавам брошурата. Козметичните им продукти наистина са много добри. 

Общи условия

Активация на акаунт