А за какво си пръскате парите?

  • 3 877
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 274
селинджър, ама изобщо не ме плашиш.
Вероятно имаш машина на времето, която е заседнала някъде из 90-те години.
Тази баница вче я ядохме, аз не съм малка и ясно си спомням.
И честно да ти кажа, точно тогава ми беше времето да пръскам с пълни шепи парите на баща си, с тази разлика, че пари нямаше, защото баща ми не искаше да продаде на безценица безценните имоти, не без чиято помощ днес аз живея толкова безхаберно.
Пръскам за бижута, обувки, дрехи, козметика, СПА, фризьор и за заведения. Може би забравям нещо, ако си спомня, ще допълвам.
Но не бих казала, че правя необмислени покупки.

Как се нарича човек, който живее безхаберно? Абсолютен безхаберник!

# 61
  • Мнения: 4 138
умрем да харча пари за околните. за мен си ми се свидят.

# 62
  • Мнения: 4 965
За парфюми и за пътувания - основно.
И за инвестиции  Whistling.

# 63
  • Мнения: X
За техника и козметика.

# 64
  • Мнения: 2 401
Сели, много притеснен нещо ми се видиш, защо ли?  Laughing Ама има си местенце, където винаги проявяваме разбиране и солидарно си лижем раните, когато е необходимо.

# 65
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Аз харча най-много за малкият.
Всеки сезон пълно обновяване на гардероба му.
На второ място за дома - и двамата с мъжа ми обичаме да копуваме нови пердета, все нещо да преправяме, и понеже той обича да готви, дори ножовете трябва да са от най-добрите, уредите...
На трето място - техника като допълнителна памет за компютъра, разни джаджки които струват доста.
Не на последно място даваме много пари за самолетни билети, защото работата на мъжа ми е все на другият край на света.... и когато тръгнем на там цялото семейство харчим много. Защото всичко което оставим в БГ, там копуваме отново...
Ох, няма да си правя сметка, че ми става лошо  Sick

П.п - моите пари отиват най-вече по бижута...скъпи бижута, крайно време е да се спра  Blush

# 66
  • Мнения: 1 217
За ресторант,кино,театър,боулинг,скучни списания и вестници,които купувам просто за да убия половин час и не научавам нищо съществено,освен,че тока отново скача,или на вуйчото на Бен Афлек му е излязла бенка на носа,примерно.... Sick

# 67
  • Мнения: 2 161
Обаче много грозно звучи това "пръскате".Лекомислено някак.Аз моите пари ги отдавам.

# 68
  • Мнения: 804
Обаче много грозно звучи това "пръскате".Лекомислено някак.Аз моите пари ги отдавам.

Да, така поставен, въпросът повече ми харесва.
Моите ги отдавам за обувки, чанти и шалове.
За останалите неща - просто ги харча.

# 69
  • Мнения: 765
 По-миналата седмица отдадох за театър и фризьор
 Миналата седмица отдадох за книга, ДВД, дрехи за детето, ресторант, бар и пак за фризьор.
 Тази седмица мисля да не отдам за нищо, за да мога следващата да отдам за колата.
 В общи линии никога не знам какво ще се случи с парите , които имат неблагоразумието да присъстват в портмонето ми.

# 70
  • Мнения: 3 641
Много прозаично но за: парфюми, дрехи, ботуши, обувки. Въоще не мога да държа пари, просто хареса ми нещо и са ми "слаби ангелите" не мога да се сдържа  Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 1 176
Гледам да разнообразявам харчовете си.
Понякога харча за дрехи, понякога за аксесоари.
Сметките и наема са ми най-досадни.

# 72
  • Мнения: 2 161
селинджър, ама изобщо не ме плашиш.
Вероятно имаш машина на времето, която е заседнала някъде из 90-те години.
Тази баница вче я ядохме, аз не съм малка и ясно си спомням.
И честно да ти кажа, точно тогава ми беше времето да пръскам с пълни шепи парите на баща си, с тази разлика, че пари нямаше, защото баща ми не искаше да продаде на безценица безценните имоти, не без чиято помощ днес аз живея толкова безхаберно.
Пръскам за бижута, обувки, дрехи, козметика, СПА, фризьор и за заведения. Може би забравям нещо, ако си спомня, ще допълвам.
Но не бих казала, че правя необмислени покупки.

Как се нарича човек, който живее безхаберно? Абсолютен безхаберник!
Нарича се Целунат По челото Щастливец.С ей тези три имена.

# 73
  • Мнения: 3 423
Чии пари пръскате с повече лекота?
Вашите или тези на мъжете ви?

# 74
  • Мнения: 4 451
Харча много пари за дрехи на децата. Усещам как прекалявам, гардеробите са им пълни, но някак не мога да се спра. Confused

Общи условия

Активация на акаунт