А за какво си пръскате парите?

  • 3 872
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Що за въпрос, Лисо? Моите пари ги влагам разумно, а мъжовите ги пръскам Flutter

# 76
  • Мнения: 281
За козметика.

# 77
  • Мнения: 4 138
Лисо, що за въпрос. с моите купувам диаманти, с мъжовите бонбонки лукчета.
честно казано и свои и чужди пари пръскам с много лека ръка. не ги ценя нещо хич.........

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Чии пари пръскате с повече лекота?
Вашите или тези на мъжете ви?

Естествено, че тези на мъжа ми  Mr. Green

По темата - за храна, но не просто храна, а глезотии. Освен това за дрехи, обувки, парфюми, козметика, разни аксесоари. Пръскам доста пари и по дребната.

# 79
  • Мнения: 290
Аз лично държа техниката да е ниво. Ако имаме парите съм склонна да дам повечко пари.
За мебели също.
Иначе за дрехи гледам да ми стоят добре, нямам скъпи дрехи.
Ааа и за бижута бих дала повечко пари, но това много рядко си го позволявам.

# 80
  • Мнения: 8 999
Парите, които ежемесечно отделяме за книги не са пръснати, а са част от нашите инвестиции. Както дискове с музика, хубави филми, техника. Пари пръскаме за заведения, за ненужни дрехи и домакински джвъчки и за деликатесни храни.

# 81
  • France
  • Мнения: 726
Не "пръскам" пари.

# 82
  • Мнения: 274
Ясно. Очевидно никой не пръска пари за нещо интересно...банални неща - козметика, дрехи, бонбони, бижута, спа и тем подобни л...а.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 452
селинджър, разсмя ме.
И понеже ме разсмя, ще ти споделя, че съм пръскала с болка на сърце пари за безумия като рибарски ботуши, ловно оръжие, въдици и прочие глупости, които, обаче са носили радост на любими на сърцето ми.
Дано те развеселих с това си откровение, опасявам се, че повечето здравомислещи дами ще потвърдят моето безхаберие, защото от гледна точка на повечето жени, парите, пръснати за подобен род покупки са равносилни на истинско безумие.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 097
Ясно. Очевидно никой не пръска пари за нещо интересно...

Дай определение за "интересно" в случая.

# 85
  • Мнения: 274
селинджър, разсмя ме.
И понеже ме разсмя, ще ти споделя, че съм пръскала с болка на сърце пари за безумия като рибарски ботуши, ловно оръжие, въдици и прочие глупости, които, обаче са носили радост на любими на сърцето ми.
Дано те развеселих с това си откровение, опасявам се, че повечето здравомислещи дами ще потвърдят моето безхаберие, защото от гледна точка на повечето жени, парите, пръснати за подобен род покупки са равносилни на истинско безумие.

Аззи: ето нещо за теб: http://kadekalve.info/?page=new Simple Smile

Както писах в споделете, в събота сутринта видях  в-к Къде кълве! Купувам си го настървен, а той се оказва че е за рибари Sad

# 86
  • Мнения: 274
Ясно. Очевидно никой не пръска пари за нещо интересно...

Дай определение за "интересно" в случая.

нещо манияшко, нещо екстремно, нещо уникално, нещо антично, нещо забранено от закона, нещо супер секси, нещо брутално, нещо перверзно, нещо неповторимо, нещо адреналинско, нещо  неежедневно, нещо с история, нещо с голямо бъдеще....

# 87
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз. Аз пръскам пари за екстремно, уникално, антично, супер секси, брутално, неповторимо, нееждневно и най- вече с голямо бъдеще "нещо".
Но не бих го нарекла перверзно и за щастие, не е забранено от закона.
П.П. Не са носените гащи на вокала на "Сепултура" (поддържам имиджа си на космата, дърта метълка).

# 88
  • Мнения: 2
Аз съм на принципа "Няма да живеем с орлите я.". Като има пръскаме, като няма - не пръскаме. Не пилеем, но не се и стискаме.
Laughing  Peace Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 3 452
Изключително съм ти благодарна. Simple Smile
Нямам никакви съмнения, че статията за позитивното мислене при рибилова на шаран е достойно за мен четиво, след като съм преглътнала фактът, че двегодишната ми дъщеря след някой и друг месец ще разпознава бойна карабина от ловна пушка, а в дневната ми виси глава на отстрелян в моя чест вълк, някъде из степите на Монголия.

Общи условия

Активация на акаунт