GOSH

  • 73 385
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 492
Juiciness, от този молив на Гош ли си доволна http://www.-spam120-/product/13/mek-moliv-za-ochi-.html ? Много бих искала да си взема кафяв, но малко се притеснявам като не съм го зърнала предварително. Някой да има кафяв случайно, та да му задам няколко въпроса  Wink

Addri, за колко време ти дойде поръчката?

Да, точно този, но моят си е черен, много е мек и се нанася лесно. Simple Smile

 Hug

# 706
  • Мнения: 2
Мамчета, някоя от вас знае ли дали тази промоция я има в някой магазин -
 http://www.-spam120-/product/444/komplekt-unikalna-.html

Питам, защото в две магазинчета ми казват, че не знаят нищо за промоции и не предлагат тези или други продукти на Гош в комплекти на промоции.

# 707
  • Мнения: 1 416
Базата за грим може ли да се ползва от хора с мазна кожа? Аз съм с мазна кожа и се притеснявам да не би базата да допринесе за по-бързото омазняване на кожата, тъй като това е голям проблем при мен - лъщенето. И се чудя освен това дали прикрива разширени пори? Напоследък каквото и да си сложа на лицето порите ми изглеждат огромни направо, което е много дразнещо и неприятно Confused С базата на GOSH дали ще мога да се справя с този проблем - порите да изглеждат по-малки?

# 708
  • Мнения: 276
 И аз се навих да си поръчам базата за грим , както и от тези светещите гланцове.

# 709
  • Мнения: 0
Базата за грим може ли да се ползва от хора с мазна кожа? Аз съм с мазна кожа и се притеснявам да не би базата да допринесе за по-бързото омазняване на кожата, тъй като това е голям проблем при мен - лъщенето. И се чудя освен това дали прикрива разширени пори? Напоследък каквото и да си сложа на лицето порите ми изглеждат огромни направо, което е много дразнещо и неприятно Confused С базата на GOSH дали ще мога да се справя с този проблем - порите да изглеждат по-малки?

Аз също съм с много мазна кожа. Напоследък използвам само пудра, но дори и с нея след 2 часа лъсвам. Базата я имам, харесва ми, като че ли забавя лъсването на кожата. За порите не знам дали ще ти помогне, тъй като моите не са големи, но поне при мен видимо заглажда кожата, става някак си кадифена.
И да не забравя да се похваля с новите си придобивки - шампоан и балсам за обем от професионалната серия и един спрей за коса с морска сол - страхотни са!!!! Simple Smile

# 710
  • Мнения: 13 627
Moже да се ползва базата и за мазна кожа. Лицето по-скоро лъсва ако не е подбран правилен фдт!
Колкото до порите, има леко визуално подобрение, но не може да се очакват чудеса

Освен това да похваля спиралата за обем. Купих я преди няколко месеца и първоначално не ми хареса. Ронеше се супер много. Тотално я бях забравила и чак преди няколко дни я пробвах пак -миглите ми станаха направо огромни. Все едно бях с изкуствени. Незнам на какво се дължи тази промяна, но сега си я ползвам всеки ден Peace

# 711
  • Мнения: 262
А коя база хвалите ? Безцветната или прасковената , че се чудя коя да избера.

И също пак да питам къде продават продуктите за коса на ГОШ в Бургас ?

# 712
  • Мнения: 13 627
Аз лично имам и двете, но много повече ми харесва "цветната"

# 713
  • Мнения: 0
Жаки°, определено ме заинтригува за тази спирала  Thinking Моля те да ми кажеш на нея има ли звездички? Да не объркам коя да си поръчам...

# 714
  • Мнения: 186
Джу38, ще попитам вносителите дали промоциите са валидни навсякъде и ще ти кажа.

bAnichka, тази морска сол как действа и как изглеждаш. Описанието поне звучи много интригуващо?

The_Sunrise, цветната е за "по-зрели" кожи, т.е. би трябвало това да означава, че е по-хидратираща и по-омазняваща, защото кожата се дехидратира с времето, но просто разсъждавам на глас, а и в по-предните страници и в други теми за основи за грим така съм чела.

# 715
  • Мнения: 13 627
Жаки°, определено ме заинтригува за тази спирала  Thinking Моля те да ми кажеш на нея има ли звездички? Да не объркам коя да си поръчам...
Има, да. Казва се Show me Volume

Цветната база не е по-мазна или тежка от другата. Но запълва фините линийки около очите просто перфектно.
Като я нося ми е по-комфортно с нея...и аз незнам защо Thinking
Някъде четох, че имала алое....може би заради това

# 716
  • Мнения: 0
Lulova -  Да, и мен ме грабна описанието - като след цял ден плаж, секси, непокорна. Аз съм с руса, къдрава коса и попринцип мразя, когато след измиване косата ми става прекалено мека. С този спрей става по-твърда и по-плътна, на кичури. Много е добър  Peace

# 717
  • Мнения: 1 416
Базата за грим може ли да се ползва от хора с мазна кожа? Аз съм с мазна кожа и се притеснявам да не би базата да допринесе за по-бързото омазняване на кожата, тъй като това е голям проблем при мен - лъщенето. И се чудя освен това дали прикрива разширени пори? Напоследък каквото и да си сложа на лицето порите ми изглеждат огромни направо, което е много дразнещо и неприятно Confused С базата на GOSH дали ще мога да се справя с този проблем - порите да изглеждат по-малки?

Аз също съм с много мазна кожа. Напоследък използвам само пудра, но дори и с нея след 2 часа лъсвам. Базата я имам, харесва ми, като че ли забавя лъсването на кожата. За порите не знам дали ще ти помогне, тъй като моите не са големи, но поне при мен видимо заглажда кожата, става някак си кадифена.
Благодаря ти   bouquet А ти коя от двете ползваш - тази http://www.-spam120-/product/37/osnova-za-grim-kadifeno-dokosvane-.html или тази http://www.-spam120-/product/38/osnova-za-grim-kadifeno-dokosvane-praskova.html  Жаки , както винаги много отзивчива  Hug само че не разбрах и ти коя точно ползваш от свете бази Grinning Казваш, че си по-доволна от цветната, т.е втората от линка, така ли? Защото Алое съдържа първата, а за втората пише, че е изглаждаща, против бръчки, което ме навежда на мисълта, че вероятно аз нямам нужда от втората, защото нямам бръчки...ох съвсем се обърках Confused.

# 718
  • Мнения: 0
Amra, аз имам само прозрачната. За прасковената съм чувала, че е за по-възрастна кожа, но от мненията тук оставам с впечатлението, че върши чудесна работа без значение от годините!

# 719
  • Мнения: 13 627
То и аз нямам бръчки, но повече ми харесва цветната база. Редувам ги. Докато не ми свърши безцветната. После ще си купувам вече само "цветната" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт