GOSH

  • 73 346
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 375
Жаки къде сииии? Кажете моля ви как са им цветовете на тези мусове http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0026006&cm_vc=productpage Със светла кожа съм, но не съвсем бяла. newsm78

# 736
  • Мнения: 330
Видях наскоро един много голям плакат на Gosh на спирката на трамвая на Стамболийски близо до ъгъла с Опълченска. Някой да е влизал и да знае дали има избор на продукти на Gosh там? Rolling Eyes Търся основата за сенки Thinking

# 737
  • Мнения: 2 229
Видях наскоро един много голям плакат на Gosh на спирката на трамвая на Стамболийски близо до ъгъла с Опълченска. Някой да е влизал и да знае дали има избор на продукти на Gosh там? Rolling Eyes Търся основата за сенки Thinking

По-добре си вземи на АртДеко или Манхатън, аз не съм много доволна от тази..

# 738
  • Мнения: 13 627
Жаки къде сииии? Кажете моля ви как са им цветовете на тези мусове http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0026006&cm_vc=productpage Със светла кожа съм, но не съвсем бяла. newsm78
Има няколко нюанса, но на мене всичките са ми много тъмни. Моята кожа е много бяла

# 739
  • Мнения: 2 375
Жаки къде сииии? Кажете моля ви как са им цветовете на тези мусове http://www.fragrancedirect.co.uk/invt/0026006&cm_vc=productpage Със светла кожа съм, но не съвсем бяла. newsm78
Има няколко нюанса, но на мене всичките са ми много тъмни. Моята кожа е много бяла
Поръчах 01, айвъри. Ще кажа после как е.

# 740
  • Мнения: 330
Видях наскоро един много голям плакат на Gosh на спирката на трамвая на Стамболийски близо до ъгъла с Опълченска. Някой да е влизал и да знае дали има избор на продукти на Gosh там? Rolling Eyes Търся основата за сенки Thinking

По-добре си вземи на АртДеко или Манхатън, аз не съм много доволна от тази..

Кое не ти е харесало в него, не задържа ли сенките на клепача? Rolling Eyes Жалко би било, ако е така, аз пък не съм доволна от този на Арт Деко, изсъхна много бързо и се втвърди Sad Ще потърся освен на Манхатън Peace

# 741
  • Мнения: 0
Видях наскоро един много голям плакат на Gosh на спирката на трамвая на Стамболийски близо до ъгъла с Опълченска. Някой да е влизал и да знае дали има избор на продукти на Gosh там? Rolling Eyes Търся основата за сенки Thinking

По-добре си вземи на АртДеко или Манхатън, аз не съм много доволна от тази..

Кое не ти е харесало в него, не задържа ли сенките на клепача? Rolling Eyes Жалко би било, ако е така, аз пък не съм доволна от този на Арт Деко, изсъхна много бързо и се втвърди Sad Ще потърся освен на Манхатън Peace

хах, аз пък имах тези на манкатън и за едни два месеца бяха перфектни, но после се втвърдиха и станахаз а боклука - като пластелин - никакъв шанс да ги размажеш. Сега си купих основа на Арт деко, но явно със всички основи става така  Laughing

# 742
  • Мнения: 13 627
За жалост всичките са така. Тази на Манхатън има трайност от 9 месеца....и след около 6-7 месеца наистина стана неизползваема. Същото е и при Арт Деко.

# 743
  • Мнения: 330
Сега гледам кутийката на Арт Деко пише 24 месеца годност след отварянето  Shocked .. май по-скоро са били седмици Laughing

# 744
  • Мнения: 2 229
Кое не ти е харесало в него, не задържа ли сенките на клепача? Rolling Eyes Жалко би било, ако е така, аз пък не съм доволна от този на Арт Деко, изсъхна много бързо и се втвърди Sad Ще потърся освен на Манхатън Peace

Главно не ми харесва, че има много силен синкав блестящ цвят, като металик. Confused Не знам защо така са я направили, трябва много хубаво да се покрие със сенки.. Иначе като качество е ок, въпреки че с Арт Деко повече ми издържаха сенките...но и на мен ми изсъхна за няколко месеца, доста по-малко от 6-7. Confused

Също е доста неудобно стикчето, аз си слагам на пръста и така мажа клепача, със стика направо на окото нищо не става.

# 745
  • Мнения: 186
Някой пробва ли вече антицелулитните продукти - http://www.-spam120-/category/49/oformyane-na-tyaloto.html
Пуснали са ги с отстъптка и количеството, спрямо цената е доста привлекателно. Аз се захласнах и по два био антицелулитни продукта в този сайт и чета и се запознавам по темата, но май био-то все още не може да "гори" добре целулита и си трябва химия.

# 746
  • Мнения: 77
запис да ви изчета че се интересувам.

# 747
  • Мнения: 186
Купих си и трите антицелулитни продукта. Ползвам ги вече 10-тина дни и мога да кажа, че съм много доволна, в смисъл - кожата ми стана осезаемо гладка и мека. За целулита сигурно ще почакам още малко, докато видя ефект ...  Wink
Иначе за био антицелулитни не можах да добия много представа и в крайна сметка и цената си каза думата - тук взех три броя в големи количества и сумарно цената (с отстъпката) е колкото един био продукт ...

# 748
  • Мнения: 0
фирмения магазин на фирмата вече е в подлеза на окръжна болница а най-новия стилаж е в подлеза на НДК на трамвайната спирка

# 749
  • Мнения: 2 229
фирмения магазин на фирмата вече е в подлеза на окръжна болница а най-новия стилаж е в подлеза на НДК на трамвайната спирка

Наистина ли?? Откога, аз много често минавам през подлеза на окръжна, но не съм ги забелязвала. Дано се застоят, че ми е супер удобно, писна ми да ходя до центъра по хигиена.

Общи условия

Активация на акаунт