"Amrita"

  • 76 203
  • 500
  •   1
Отговори
# 450
Момичета колко струва доставката от медеос? newsm78
edit:Видях в сайта. Embarassed

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 16:12 от мели-мели

# 451
  • София
  • Мнения: 10 858
вчера за първи път ползвах амрита - ампули за суперхидратация
понеже купих по две ампули от вид, за да ги тествам как ще ми понесат, не знам какво точно съдържат, предполагам, че съставките са изписани на кутията, но ефекта е както се казва "уааау"  Mr. Green
интересно, че ампулите, които аз купих от аптеката изглеждат доста по различно от това, което се вижда в сайта на медеос, освен това са по 3мл, а не по 4  Thinking  всъщност са не точно ампули, а миниатюрни контейнерчета с капачка с винт

иначе онлайн могат да се пазаруват и от тук
доставката е безплатна при поръчка над 30лв за варна

Точно това са на Амрита - с винта.
Другите ампули, които са си ампули, стъклени с чупещо се връхче са на Глори, но това не ги прави по-малко добри! Аз в момента ползвам от тези на Амрита, с винта - Q10. Не е същата като на Глори, защото тази е маслена, а на Глори е водна. И двете страшно ми харесват.  Heart Eyes

# 452
  • Мнения: 0
Здравейте БГ-Мамчета  Simple Smile

Добри новини! В отговор на текущите дискусии и въпроси "от къде да си купя" и "какво да ползвам за..." имам удоволствието да ви съобщя, че Лаборатория Амрита вече има фирмен интернет магазин - www.amritalab.eu, в който можете да намерите всички козметични продукти с нашата марка, както и подробна информация за тях. Доставяме в страната и чужбина без ограничения за минимална поръчка. И още - задавайте смело въпросите си за  продуктите и споделяйте проблемите, които вашата кожа ви създава - консултантите ни са на ваше разположение. Очакваме ви!  bouquet
P.S. Старият ни уеб адрес вече не е активен - използвайте новия.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 13:52 от Amritalab

# 453
  • Мнения: 502
сайта е чудесен
но доставката до страната е доста височка
ампулките от 3мл ги купих от аптека за 1,30лв, а при производител - 1,80 Rolling Eyes newsm78

# 454
  • Мнения: 0
Благодаря Ви - радвам се, че сайта Ви харесва.  Simple Smile В интернет магазина са публикувани нашите актуални цени. Всички други дистрибуторски цени  ще бъдат актуализирани съответно до началото на декември. За съжаление цената за доставка се определя от куриерските фирми, но пък винаги може да се комбинирате с приятелки и да получите продуктите с безплатна доставка.

# 455
  • Мнения: 502
ясна е тя -  ще се поръчва  Tired
зарибила съм се  Mr. Green

какво е oxinex  Rolling Eyes


п.с. и имам въпрос за използването на ампулите:
кожата ми е 30+, доста суха, с леееки(все още  Mr. Green) мимически бръчки  - решила съм да ползвам суперхидратиращи и антибръчки - антибръчки сутрин под дневния крем, суперхидратиращи вечер под нощния крем  -  това ок ли е?
освен това - колко време може да се ползват, и как да се редуват с ампулите Q10 и антистрес?
защото естествено искам  да ползвам и тях  Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 14:33 от кокошчица

# 456
  • Мнения: 0
Направо на въпроса - Oxynex е антиоксидантен комплекс на природна основа, който се използва за стабилизиране на липиди, използвани в козметични препарати - съдържа: tocoferol (vit E), citric acid, vegetable oil и ascorbyl palmitat. Постоянно добавяме информация към сайта, така че скоро ще има обяснение за действието и характеристиките на съставките, които използваме. Иска се само търпение и постоянство  Wink

По отношение на ампулите бих Ви препоръчала:
1. Сутрин - Суперхидратация - представлява емулсия от типа "масло във вода", с изключително лека консистенция - подобна на тоалетно мляко; попива без остатък и не оставя мазнина по кожата. Може да нанесете дневен крем отгоре. Няма ограничение в ползването; може да се замени със серум "Антибръчки", който също е емулсия от типа "масло във вода" и съдържа UV-абсорбент със слънцезащитна функция (много подходящ за пролетно-летния сезон).
2. За околоочен контур в началото на деня препоръчвам Есцин Гел (хидратира и се бори с тъмните кръгове под очите)
3. Вечер -  Подходящи са серумите на маслена основа - Q10 и Антистрес, като остава Вие да прецените дали има нужда да слагате и нощен крем отгоре. Те са силно подхранващи и попиват малко по-бавно, като дават възможност да масажирате кожата 1-2 минути.
4. За околоочен контур вечер е най-подходяща "Активна Емулсия за Околоочен Контур" - тя също е на маслена основа и подпомага премахването на бръчките и подобрява кожната еластичност.

Ако имате други въпроси - на разположение съм Simple Smile

# 457
  • Мнения: 502
ооо, много изчерпателно  Hug
благодаря засега   bouquet

# 458
  • Мнения: 1 111
Amritalab поздравления за сайта!
Сега разбрах,че моята любима ампула Q10 е за над 35г. Cry,та въпросът ми е: На 32г. съм ,кожата ми не е  "дехидратирана, атонична, загрубяла кожа с дълбоки и средно дълбоки бръчки",мога ли да ползвам Q10?

# 459
  • Мнения: 0
Привет, Калисто!

Мерси за поздравленията! След като ампулата Q10 се отразява добре на кожата Ви, продължавайте смело да я ползвате, за да не стане "дехидратирана, атонична, загрубяла кожа..."  Wink Смисълът на указанията е, че този серум има толкова силен ефект, че би подобрил състоянието дори на кожа с такива сериозни смущения и проблеми (при редовна употреба, разбира се).

# 460
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз ползвам тази маслена ампула вече почти месец, не помня точно. Ползвам я вечер. Страшно съм доволна, макар че нямам бръчки или някакви други проблеми, които се описват като подходящи за ампулата. Просто ми харесва. Препоръчвам я на всички!

# 461
  • Мнения: 625
 HugВклювам се и аз в темичката  bouquet
След посещение при козметик онзи ден и съвет от него да започна по-професионална грижа за лицето реших да се обърна към вас-АМРИТА. Удобно ли е тук да задам въпросите или на лични, за да знам какво точно да избера от каталога Blush?

# 462
  • Мнения: 0
Здравейте, smiled_! Ако смятате, че подобни на Вашите кожни проблеми касаят и други участници във форума, питайте направо. Ако става дума за нещо много специфично - по-добре на лични.

Успешен ден на всички!  Simple Smile

# 463
  • Мнения: 625
 HugНа 26 съм. Кожата ми е със сравнително големи пори,при което почистена от козметик на 2-та седмица е пак за почистване. И въпреки ,че на места е много мазна често се лющи. Аз вече се обърках какви продукти да ползвам. Козметичката каза задължително дълбоко подхранващ крем. Бих желала също тоалетно мляко, маска, гел за измиване и нещо за околоочния контур подходящо за тази възраст. Благодаря ви!  bouquet

# 464
  • Мнения: 123
Amritalab   bouquet

  Не съм чела цялата тема,за което се извинявам  Grinning

          На 33г съм.Имам доста петна и бенки,кожата ми е светла.Има ли подходящо мляко за тяло или лосион с избелващ ефект?
     

Общи условия

Активация на акаунт