Черен списък на лекари в Бургас

  • 634 490
  • 1 091
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
като чета всичко това още повече се разубеждавам да раждам в Бс.
А иначе аз ходих за установяване на бременност при Ризова със 2положителни теста и тя с усмивка ми заяви че маи аз нещо не съм наред и все пак ме прегледа и установи че няма бременност а всъщност аз бях вече във 6 седмица.Когато излизах вече от кабинета и дори ми даде няколко овулационни календарчета та да раздавам и на приятелките си. Laughing

# 46
  • Мнения: 4 451
Здравейте, момичета!
Аз съм от Бургас, но от 4 години живея в едно градче близо до Пловдив (тук се омъжих). Раждах в Пловдив и действително тук такава практика да си плащаш на гинеколог да те изражда, няма. Отиваш и изобщо не се притесняваш, че като не си платил, няма да ти обърнат внимание. Напротив! Те са длъжни и го правят. Сестра ми ще ражда през септември в Бургас и от сега си търси лекар за това. Даже водихме спор с нея. Казах и, че това е безсмислено и , че не е истина че никой няма да те погледне, ако не платиш (съдейки от родилните домове в Пловдив). А тя милата така ожесточено се опитваше да ме убеди, че в Бургас било така. Едва сега, попадайки в тази тема, и повярвах. Потресена съм!

# 47
др-Маша Кънева Иванова втора поликлиника не искам да си спомням даже за нея

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
nikol5 направо се потресох, нали и аз ядох попарата на Лазарова. Ама как така нямат видеозон, той се развали още аз като лежах февруари месец - оттогава ли няма?  ShockedИ как приемат? Тогава се майтапехме, че хвърлят боб ... Имаше едно момиче - изтичаха и води - прегледаха я чак на 3-я ден в родилното, иначе си я наливаха с Кормагнезин.

# 49
  • Мнения: 21
какво ще кажете за д-р Иванов?

# 50
  • Мнения: 667
nikol5 направо се потресох, нали и аз ядох попарата на Лазарова. Ама как така нямат видеозон, той се развали още аз като лежах февруари месец - оттогава ли няма?  ShockedИ как приемат? Тогава се майтапехме, че хвърлят боб ... Имаше едно момиче - изтичаха и води - прегледаха я чак на 3-я ден в родилното, иначе си я наливаха с Кормагнезин.

Точно така. Прегледът на видеозон става в родилно. Мамите под строй слизат, но това обикновено става на следващия ден след приемането.  А назначението е в деня на приема.
Когато лежах там /веднъж април и втори път през май/ много им се чудих.
А Д-р Лазарова е любезна единствено в частния си кабинет.

nikol5, акушерките там са свестни. От тях е можело да получиш информация за лекарствата, които са ти изписани.
А ти къде смяташ да раждаш, доколкото разбирам не в Бургас. Радвам се, че си добре вече. Честита сватба!

# 51
  • Мнения: 1 313
Ангелов-изрод

# 52
  • Мнения: 1 313
Татко Спас, мисля че си простовато наивен.Няма да споря за това с теб, просто не всичко е бяло или черно, нещата имат различни страни, от които могат да бъдат погледнати. Явно си живееш в твой си свят. Какви са тия приказки за корупцията? newsm78 #Crazy Какво лошо има да си платиш, за да ти мине нормално раждането? Дай да ги убием с камъни тия ,които си плащат за здравопазване-тук включвам и себе си.

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 14:26 от Ламарина

# 53
  • Мнения: 407
lina d   благодаря за вниманието!
Вярно е,че акушерките са свестни.От тях разбрах само,че ми бият инжекции но-шпа.Питах ги и за изследванията които ми направиха,но така и не бяха готови тези изследвания за дните които бях там.Аз нямах честа да видя къде се намира този видеозон.Сигурно съм нямала заслуги,а и те като чуваха,че съм в 6 месец си ме отписваха и затова сигурно нито тоновете са слушали,нито на видеозона са ме гледали.
Смятам да раждам във Варна в Майчин дом.Зарекла съм се да не ми стъпва крака в бургаската болница докато съм бременна.Така или иначе ми отне към час и половина докато благоволят да ме прегледат,а за това време съвсем спокойно мога да отида до Варна.
zkazlarova нямам добри впечатления от Иванов,но пък моя позната роди и четирите си деца при него и е много доволна,но си е платила.Явно това с плащането важи и при него.
Ламарина интересно ми е къде и при кой си раждала!Радвам се,че си доволна,но поста ти някак си ме кара да си мисля,че не е бургаски лекаря при който си раждала.

# 54
  • Мнения: 1 313

Ламарина интересно ми е къде и при кой си раждала!Радвам се,че си доволна,но поста ти някак си ме кара да си мисля,че не е бургаски лекаря при който си раждала.
[/quote]
В Шейново при д-р Велев съм раждала. А в Бс прасето Ангелов искаше да ми прави кюртаж, обясняваше ми как в Бургас това е практика и как след няколко часа ще умра. Слава на Бога още съм си жива и здрава. А от Бърза помощ ми развиха теория, че седмица след раждането ми е дошла менструацията и няма да дойдат до вкъщи, въпреки че получих сериозен кръвоизлив

# 55
  • Мнения: 742
какво ще кажете за д-р Иванов?

Аз съм много доволна.  Първото ми секцио беше при него, сега пак при него ще раждам. Супер спокоен тип, с ченгел да му вадиш думите от устата, но иначе се справи чудесно с операцията и вс. останало.  Не знам дали ако не бях платила, щеше да има разлика, но така или иначе, платих и  съм с много добри впечатления от него.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 302
А Д-р Лазарова е любезна единствено в частния си кабинет.
И там не е като е направила гаф, гледа да обвини всеки друг, но не и себе си, въпреки,че си е прибрала парите  #2gunfire

# 57
  • Мнения: 21
a kolko struva da si plati6 pri ivanov v b-s?

# 58
  • Мнения: 742
.
a kolko struva da si plati6 pri ivanov v b-s?
a kolko struva da si plati6 pri ivanov v b-s?

Най-добре направо с него да говориш.  0888 206806 му е телефона

# 59
  • Мнения: 667
А Д-р Лазарова е любезна единствено в частния си кабинет.
И там не е като е направила гаф, гледа да обвини всеки друг, но не и себе си, въпреки,че си е прибрала парите  #2gunfire

Е, аз за това и не ходя вече при нея. Всъщност им нямам доверие на бургаските гинеколози. Понеже съм раждала веднъж в Бургас, зная какво е, сега се замислям къде да бъде. Може би ще направя уговорка с някой, но кой? Имам време да мисля.

Общи условия

Активация на акаунт