Черен списък на лекари в Бургас

  • 637 939
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 60
Продължавам списъка с д-р Тонка Колева  - І-ва п-ка. Некадърна до безобразие. Мисли си, че е още онова  време, когато хората нямаха никаква информация за болестител Мързи я  и си почива на лаврите от преди 35 години. И в кабинета й постоянно има конушмак и оправят всички възможни клюки.

# 61
  • Мнения: 212
  #2gunfire ЛАЗАРОВА Naughty, февруари месец ми се наложи да направя аборт, и от цялото напрежение припаднах долу в абортното, непосредствено преди да ми дойде реда. Тогава Лазарова като дойде, по лют човек не бях виждала, повярвайте ми, Навика ми се пред всички как съм могла да припадна, какво толкова е станало като ми се налага да направя аборт абе едва ли не как съм си позволила да и наруша спокойната смяна. Дано на никого не се налага да преживее такова отношение на Лазарова, но все си мисля ако на Лазарова и се наложи някога да влезе в болница и получи такова отношение, как ли ще се чувства?

# 62
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Аз ще потвърдя за д-р Иванов - платих си 200лв. за нормално раждане и 100лв. за епидурална. Бременността ми следеше той - само за ехограф си плащах. Родих за 3 часа и за мой късмет нямаше нито една друга родилка в Родилна зала. Акушерката беше страхотна - Батлева. И тя и Иванов дойдоха 2 пъти да ме видят горе!Влязох с толкова негативни подозрения, но поне лекарят и акушерката бяха на ниво. За Родилното след това, не искам да говоря - след лекото раждане, благодарение на хигиената и отношението изпаднах направо в депресия - КАК ИЗОБЩО СЪЩЕСТВУВА ТАКОВА МЯСТО??? Там няма да се върна, ако зависи от мен!Като чета този списък направо изтръпвам. Как, майчета, да се промени това??? Те крадат не само нас, но и държавата, а на никой не му пука. Дайте идеи как да се промени положението. Страх ме е да родя пак.

# 63
  • Мнения: 612
Завинаги в черния списък МДЛ.Лина.ЕООД - в частност лабораторията с-у Космос. Вече няколко пъти упорито им давам втори шанс да направят както трябва изследванията на Даниел, но уви. Толкова очевадно си пишат резултати както им дойде и както си харесат или измислят. За капак вчера за пореден път - абсолютно грешни и неверни резултати. Дадохме за тестване урина за наличие на белтък. Вкъщи същата я тествах 2+/това само за ориентир и става като топнеш лентичка - за 2 секунди т.нар. изследване/. След 3 часа "изследване" от тяхна страна , резултат - /отрицателен/ , на същтата урина която измерих с 2+. Значи няма как да е отрицателен, при условие , че 4 дни е с белтък от 2+ нагоре. При което обяснението от тяхна страна беше ми ние сме направили изследването и това е резултата. Пълни глупости. Дори те тествали с реактив, което означава , че при всички случаи трябва да покаже повече от моите ленти, защото е много по-чувствителен и в повечето лаборатории вече не ползват реактив. Дано съм обяснила правилно и да ме разберете за какво абсурдно нещо става въпрос.
А и още по-фрапиращ случай от миналата година. Когато Даниел беше в болница в критично състояние дадохме за изследване кръв за протеинограма, за да се разбере колко е ниско нивото. А тея бяха толкова нагли, че ни караха да чакаме няколко дни, защото го правели сам в четвъртък , или нещо подобно. Това не е най-гадното - трябваше ни много спешно. Та не сама ни караха да чакаме а и дойде резултат с перфектни показатели  #Crazy , при което и лекарите в болницата казаха " е тия вече съвсем се оляха, как не ги е срам". А те хората преценяват ме кво ше му е на дете на почти 2 годинки  - екстра си е  - перфектни стойности. Само дето не знаеха за каква криза става въпрос. Иначе сигурно щяха да ги напаснат.
И още - преди няколко дни пак изследване на биохимия, пак така какво ще му е на дете на почти 3 годинки - перфектни резултати- биохимия - ОК.
Не дай си боже да попаднеш на тях с  много сериозен проблем, няма и да разбереш как може да пукнеш от техните резултати.  ooooh!
Това е от мен - внимавайте с тея печелбари дето ги интересува да си вземат от нас паричките, а дори не си хабят материалите за изследвания или пък са им достатъчно стари за да дават тези абсурдни резултати!

# 64
  • Мнения: 601
Черен списък!!!!!!!!!! Бургас
д-р Стоянов АГ, има частен кабинет около Операта, иначе работи в Транспортна болница

д-р Георгиев АГ  ми направи кюртаж, от който след две седмици получих ужасен кръвоизлив и се наложи да ми правят втори път

Като цяло за проблемна бременност в Бургас няма кои да те следи / Калчева не и се занимава/
   Абсолютно си права! PeaceИ двамата са невежи.В Бургас за жалост няма никакви АГ специалисти,смея да твърдя,че са на ниво акушерки  ooooh!

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз бих искала да прибавя към черния списък и д-р Ганчева - "педиатър"!!! (к/с "М. Рудник" и частен кабинет зад х. "Космос"). На 2 мес. бебе изписва кортикостероиди за обрив, който се оправи с билково крем-че, след като отидохме на частно при кожен лекар, понеже отказа да ни даде направление. Открива възпалени уши - антибиотик (на 3 мес. бебе), отиваме НА ЧАСТНО на УНГ - от цялата система "уши, нос, гърло" само ушите са наред и определено няма нужда от антибиотик. И най-фрапиращото - детето е родено със секцио - седалищно положение, момиче, а на нея въобще не и мина през ума да ни прати на ехограф, не откри разлики в гънките и на 1г. и 2 мес. ми заяви "Е, ще проходи. Няма дете, което да не проходи.Някои по-късно." Детето е с вродена луксация и на двете крачета, вече е на 2 год. и операциите са неизбежни. Когато и казах, ми заяви:"Тази проверка трябваше да я направят в Родилния дом (ехографа имам в предвид)" БЕЗ КАПКА СРАМ ми го каза! Поне за грешни ваксини не мога да я обвиня, защото тя нито една не е сложила, сестрата го правеше, лекарката в повечето случаи дори я нямаше.

# 66
  • Мнения: 64
Аз бих искала да прибавя към черния списък и д-р Ганчева - "педиатър"!!! (к/с "М. Рудник" и частен кабинет зад х. "Космос"). На 2 мес. бебе изписва кортикостероиди за обрив, който се оправи с билково крем-че, след като отидохме на частно при кожен лекар, понеже отказа да ни даде направление. Открива възпалени уши - антибиотик (на 3 мес. бебе), отиваме НА ЧАСТНО на УНГ - от цялата система "уши, нос, гърло" само ушите са наред и определено няма нужда от антибиотик. И най-фрапиращото - детето е родено със секцио - седалищно положение, момиче, а на нея въобще не и мина през ума да ни прати на ехограф, не откри разлики в гънките и на 1г. и 2 мес. ми заяви "Е, ще проходи. Няма дете, което да не проходи.Някои по-късно." Детето е с вродена луксация и на двете крачета, вече е на 2 год. и операциите са неизбежни. Когато и казах, ми заяви:"Тази проверка трябваше да я направят в Родилния дом (ехографа имам в предвид)" БЕЗ КАПКА СРАМ ми го каза! Поне за грешни ваксини не мога да я обвиня, защото тя нито една не е сложила, сестрата го правеше, лекарката в повечето случаи дори я нямаше.
лелееееее! Е, просто нямам думи!
Аз да добавя д-р Роман Ангелов! Отвратително отношение и език има този човек!

# 67
здравейте на всички от бургас!!!
може ли да включа д-р лазарова аг и д-р душепеев аг

тези 2-та некадърници преди години(бях само на 22г.)ми резнаха целия яйчник с тръбата,а са могли да ми спестят доста главоболия-мнения на други светила.провалиха ми почти живота,добре че има инвитро
НЕ Им СЕ ДОВЕрЯВАЙТЕ НИКОГААА...

аз също съм на мнение,че няма гинеколози,а само акушерки.плачевно положение за такъв голям град

# 68
  • Мнения: 601
здравейте на всички от бургас!!!
може ли да включа д-р лазарова аг и д-р душепеев аг

тези 2-та некадърници преди години(бях само на 22г.)ми резнаха целия яйчник с тръбата,а са могли да ми спестят доста главоболия-мнения на други светила.провалиха ми почти живота,добре че има инвитро
НЕ Им СЕ ДОВЕрЯВАЙТЕ НИКОГААА...

аз също съм на мнение,че няма гинеколози,а само акушерки.плачевно положение за такъв голям град
  Пълни некадърници ooooh! Cry Cry CryНаистина е жалко за голям град като Бургас,питам се ДОКОГА ЩЕ Е ТАКА??? #Cussing out

# 69

здравейте на всички от бургас!!!
може ли да включа д-р лазарова аг и д-р душепеев аг

тези 2-та некадърници преди години(бях само на 22г.)ми резнаха целия яйчник с тръбата,а са могли да ми спестят доста главоболия-мнения на други светила.провалиха ми почти живота,добре че има инвитро
НЕ Им СЕ ДОВЕрЯВАЙТЕ НИКОГААА...

аз също съм на мнение,че няма гинеколози,а само акушерки.плачевно положение за такъв голям град
  Пълни некадърници ooooh! Cry Cry CryНаистина е жалко за голям град като Бургас,питам се ДОКОГА ЩЕ Е ТАКА??? #Cussing out


сигурно ще е така,докато някой не ги нагрееее..достатъчно!
искам да включа и д-р ганчев/този е толкова мазен,че чак си вярва,че неговия видеозон може да проследява ову-измама,всичко опира до пари Money Money Money/

# 70
Здравейте бургаски мамчета!  Знам че това, което ще напиша едва ли може да се сравни с вашите преживявания, но все пак за мен си е проблем с бъдещи перспективи. Живея в Бургас от скоро и както се досещате трябва някъде да се посещават поне профилактични прегледчета. Вчера прочетох другата тема за гениколози в Б-с и се спрях на Гамишев. Днес бях при него с направление в ЕЛ МАСРИ, исках цитонамазка и имах малко оплаквания, напр. понякога леко кървях след секс. Знам че това се случва като имаш раничка, но за мен не е нещо нормално - от 6-7 год имам раничка, а едва от 6-7 мес. ми кърви и то невинаги. Та отивам при него и му казвам тези неща, преглежда ме, взе ми материал за цитонамазка (между другото за пръв път усещах докато ми взимат маретиал, беше малко неприятно) и после ми предложи да ми гори раничката. Знам от доста източници, че това е нежелателно и недопустимо особено за нераждали, каквато съм аз. Същото казах и на него, той се обоснова точно с кървенето и според него по-добре било да се рискува. Какво да рискува, той нищо не рискува Close или на чудж гръб е много лесно. Кажете вие, имате повече опит, предполагам, че повечето имате ранички, защото ми е известно, че след раждане се получават. Имам и други въпроси за обсъждане, но това е въпроса, който ме вбеси днес, как може да са толкова безсърдечни  #2gunfire. После както охкаше, че не ми е розово положението ми изписа стандартен антибиотик без да каже , че трябва да ходя на контролен преглед, това също е недопустимо според мен.

Благодаря ви предварително и се извинявам, ако ви прекъсвам пиятното бъбрене  Wink, Ще се радвам, ако ми дадете съвет и споделите опита си.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз за Гамишев доста мога да пиша,но ще споделя само две неща,а ти прецени дали не е по-добре да те види и друг. Това беше преди две години - отивам с двуседмично закъснение на М и +тест за бременност;той твърди,че всичко е наред;след десетина дни получих страхотен кръвоизлив - оказа се кухо яйце и последва кюретаж;три седмици по-късно получавам ново кървене и пак улучвам него;становището му - нарушен цикъл вследствие аборта и ми предписа противозачатъчни;до седмица вдигнах 40 градуса температура и се оказа,че съм кървяла от възпаление на бъбреците.

А, щях да забравя - моя позната ражда при него преди две седмици;още не са я изписали;направо я е разпрал;много е зле момичето с безброй шевове, а бебето не е много едро.

# 72
Spored men na parwo miasto po al4nost i grubi obnoski e D-r RISOWA ot Sw.Sofia.Iskam da predupredia wsi4ki mami koito misliat da rajdat pri neia da si prigotwiat po edin djob pari ina4e kato sapo4ne rajdaneto tia niama da e tam i ako se sabawi 6e iswadi forzepsa no towa ako ne ste i platili...ina4e sa sekzio po stawala ama na drugia den niama da i widite o4ite i towa 6e wi struwa 500-700 lv.ru6wet w plik (sama si gi iska)...Pasi boje ot takawa "doktorka"

# 73
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Направо ме е срам  Embarassed
 Д-р Ризова - на 1-ви юни 2004г отидох про нея със силни болки в корема и само ме брикна с ръка и каза, че нищо ми няма и, че на тази възраст боледували само циганките... след което се оказа, че имам спукана киста на яйчник с вътрешен масиван кръвоизлив и едва не умрях...

 Д-р Ангелов - брукна ме на 10 дена от операцията и предизвика нов кръвоизлив...

# 74
  • Мнения: 601
   Личния ми опит сочи както и като  Ви чета Вас стигам до извода,че всички гинеколози в Бургас попадат в черния списък,защото са меркантилни,незаинтересовани и цялото това безхаберие и отвратително отношение в бургаската болница много ме дразни #2gunfire.
       Момичетата,на които им предстои да раждат само ще им кажа да не раждат в Бургас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт